6

Antek na pełnej ;D pozdrawia gasnące Słoneczka. Bucks in 6!!!
https://x.com/i/status/1416614706085761035

1

@Lovalo Oj tak ;D

3

Top Gun genialny filmik. Czekam na Mavericka. ;D

1

@l0Messini Jak nie spróbujesz to się nie przekonasz. Telefon i dzwoń/pisz kto nie ryzykuje nie pije.... szampana ;D do dzieła byczku.

0

@SuperPatsonFCB @sevs Zgadzam się z tym pewnie chcieli dać najlepszym odpocząć i jest jak jest. ;)

0

@Herato Jestem przekonany, że dla Legii ważniejsza jest teraz walka o puchary niż SPP. Dziwi mnie dlaczego ten mecz nie jest rozgrywany w innym terminie.

0

@liberos35 Tak Oni się nie zakwalifikowali do indywidualnych a mogą uczestniczyć zespołowych jak sztafeta a PZP uznał, że zdobyli kwalifikacje indywidyalne. Stąd ten problem. Mnie zastanawi zupełnie coś innego. Jak można przeoczyć taki wielbłąd? Nawet jeśli PZP ma wątpliwości co do interpretacji przepisów powinien natychmiast po kwalifikacjach zapytać PKOL czy Europejską związek czy faktycznie te kwalifikacje są. No absurd jakiś. Dlaczego nikt o to nie zapytał?

0

@meteo100 To jest kpina z naszych sportowców. Jak można tak zaniedbać sprawę to ja nie mam pojęcia. Jak słusznie zauważyłeś już w przeszłości była podobna sytuacja i teraz mamy powtórkę. Ręce opadają.

6

Sytuacja z naszymi pływakami pokazuje jak wygląda organizacja sportowa w naszym kraju. Można takie błędy zrozumieć na naszym krajowym podwórku, ale takie akcje na IO? Dramat.
Edit: pływacy złożą pozew zbiorowy przeciw PZP. I słusznie lata przygotowań, wyrzeczeń jesteś na Olympiadzie i... jedziesz do domu. Skandal.

0

@Rust_Cohle Rudy?

2

@patataj Oczywiście masz rację i tak jak napisałeś Europejczycy nie są wcale lepsi i tu nie ma nad czym dyskutować. Ludzie kulturalni i dobrze wychowani potrafią spokojnie dzielić się wypoczynkiem z innymi i jest druga grupa. I tak jest z Polakami, Niemcami, Chorwatami czy Ruskimi. ;D

1

@Coutinho007 I teraz z perspektywy czasu jestem ciekawy co ten Figo robił w naszej szatni. Skoro u białych tak rozrabiał.

5

@patataj Jak zwykle są dwie strony medalu. Bo to nie jest tak, że te wszystkie opinie są wyssane z palca tak aby media miały o czym pisać. Taka jest prawda. Są ludzie, którzy potrafią się zachować i spędzać czas kulturalnie a jest niestety grupa "bydła", które myśli, że jak ma all inclusiv to może wszystko i będzie robił co mu się podoba a służba hotelowa ma klękać do stóp i usługiwać bo Polak "wypoczywa". Już o zachowaniu po alko nie wspomnę bo to już taka nasza tradycja. Taka jest prawda.

6

@kempnou Nadzieja umiera ostatnia. ;)

1

@Ascend Dlatego rower zawsze będzie na topie - zdrowo i ekologicznie. ;)

12

Pamiętniki Papcia Pereza: W tym odcinku słów kilka o Judaszu. xD
"„Stworzyliśmy spektakularny futbol aż te sku**ysyny się zmęczyły… Co do szatni, Figo jest tym, który rozp**dala szatnię. Najlepszy był Zidane, bez wątpienia. Figo był sku**ysynem, jak ten chłopak… Ten… Raúl. Dwójką najgorszych byli Figo i Raúl”.

1

@kuz Filip to jeden z niewielu piłkarzy w naszej kadrze, któremu piłka nie przeszkadza w grze. Oczywiście jeśli jest zdrowy.

1

@Bobo25 Kierowcy ;D

3

Tymczasem w okolicach Wrocławia pojawił się lej kondensacyjny. Potęga natury.


0

@Encore Ciekawe dlaczego czyżby jakaś kontuzja czy może decyzja Popa? no szkoda, ale spokojnie poradzą sobie. ;)

1

@KmN Spróbuj w ustawieniach przywrócić do ustawień fabrycznych. Może pomoże.

0

@KmN Chłopaku to już koniec... Podziękuj mamie. ;D

3

@Homeopata8989 Szkoda bo widać, że chłopak łapał formę... ;)

2

@FafitFCB To prawda człowiek się nie nudzi akcja dzieje się dynamicznie, ta ciekawość co będzie dalej, kogo teraz wrzucą na tapetę, odcinek za odcinkiem wciąga znakomicie. A wiesz co jest najgorsze?, że to mi wygląda na jeden sezon a szkoda bo potencjał ogromny. ;D

5

@Senyer Dobra robota byczku i czekamy na więcej. ;D

1

Pan Hightower pokazuje, że będzie siła w tym sezonie. Jak najwięcej zdrówka Dont'a i na pełnej. Pats Nation!!
https://www.instagram.com/p/CRB038sN1nn/

2

@Encore Dokładnie natomiast Suns mogli wygrać. Byli bardzo blisko, ale końcówka fatalna. Mamy 2-2. Bucks in 6. ;)

4

Antek mówi: Nie dzisiaj Panowie ;D Jazda Bucks!!!


94

@FafitFCB xDxDxD Floro się nie pieści. xD Taki Max Kolonko - Mówi jak jest.

0

Boras i Kazek? Hejt Park pozmiatany. xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?