fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@wojopancer xDxDxD zajebiste.
1
A miało być tak pięknie i jak zwykle się zesrało.
1
A jak pisałem, że z grupy nie wyjdziemy to śmialiście. xD
1
Ale na kolejnym turnieju to już na pewno xD
1
@Rust_Cohle Tylko Fabiana na bramkę i na pełnej. Jeszcze wszystko się może zdarzyć.
0
A wystarczyło tylko ograć najsłabszą Słowację. Hiszpania wygrała 5-0.
0
@LaRoja dobrze napisane w punkt. xD
1
Nic się nie stało.... xD do domu.
1
Jak Szczęsny jest w bramce to zawsze pkt tracimy. Zawsze.
6
Hiszpanie 5-0 z Słowacją... Polska przegrała 1-2.
3
I taka ciekawostka Polska jest pierwszą reprezentacją, która strzeliła bramkę Szwedom.
2
A wystarczyło ograć słabych Szwedów, którzy mieli już awans. xD
0
I to chyba na tyle xD
1
@4drian0 Po Szwedzku Ulsen a po Polsku Olsen. Jak komentuje Szwed to mówi Ulsen, ale anglik powie Olsen. ;)
4
I tak na szybko sprawdziłem w tłumaczu jak po Szwedzku mówi się Olsen czy Ulsen i wyszło, że jednak... Olsen. xD
0
Aj była okazja gdyby nie Ulsen.
0
No dobra żarty żartami, ale teraz czekamy na konkretną OKAZJĘ. xD Szpaku jedziesz na pełnej.
1
@Zip Byczku Słowaków nie Irlandczyków ;) ale rozumiem to przez nerwy.
3
A wystarczyło ograć najsłabszą Słowację, którą wszyscy ograli oprócz.... Husarii. Tylko My się zesraliśmy jak na każdym turnieju.
0
@dawo17 Prawda jest taka, że My sami siebie zaskoczyliśmy. xD
1
@DwayNee To były kluczowe elementy. Szkoda.
0
A ile tu było radości po szczęśliwym remisie z Hiszpanią. Szkoda, ale taka jest smutna prawda o naszych kopaczach.
1
I cyk Hiszpanie 2-0
1
@IronSanHybrid Stara madrycka prawda xD
0
Jeszcze trochę a będziemy wrzucać z 60 metra.
0
Widzę, że Sousa przechodzi na taktykę Nawałki. Długa i niech się dzieje. xD
1
Ania chyba pomyliła kulki i dlatego....xD
0
Gdyby to Muller wrzucał na Lewego to by wpadło.
1
Lewanbolski niczym Morata xDxDxD no jak takie nie wpadają to już chyba nic nie wpadnie.
0
@Hellrider Syn Larsa xD