1

@wojopancer xDxDxD zajebiste.

1

A miało być tak pięknie i jak zwykle się zesrało.

1

A jak pisałem, że z grupy nie wyjdziemy to śmialiście. xD

1

Ale na kolejnym turnieju to już na pewno xD

1

@Rust_Cohle Tylko Fabiana na bramkę i na pełnej. Jeszcze wszystko się może zdarzyć.

0

A wystarczyło tylko ograć najsłabszą Słowację. Hiszpania wygrała 5-0.

0

@LaRoja dobrze napisane w punkt. xD

1

Nic się nie stało.... xD do domu.

1

Jak Szczęsny jest w bramce to zawsze pkt tracimy. Zawsze.

6

Hiszpanie 5-0 z Słowacją... Polska przegrała 1-2.

3

I taka ciekawostka Polska jest pierwszą reprezentacją, która strzeliła bramkę Szwedom.

2

A wystarczyło ograć słabych Szwedów, którzy mieli już awans. xD

0

I to chyba na tyle xD

1

@4drian0 Po Szwedzku Ulsen a po Polsku Olsen. Jak komentuje Szwed to mówi Ulsen, ale anglik powie Olsen. ;)

4

I tak na szybko sprawdziłem w tłumaczu jak po Szwedzku mówi się Olsen czy Ulsen i wyszło, że jednak... Olsen. xD

0

Aj była okazja gdyby nie Ulsen.

0

No dobra żarty żartami, ale teraz czekamy na konkretną OKAZJĘ. xD Szpaku jedziesz na pełnej.

1

@Zip Byczku Słowaków nie Irlandczyków ;) ale rozumiem to przez nerwy.

3

A wystarczyło ograć najsłabszą Słowację, którą wszyscy ograli oprócz.... Husarii. Tylko My się zesraliśmy jak na każdym turnieju.

0

@dawo17 Prawda jest taka, że My sami siebie zaskoczyliśmy. xD

1

@DwayNee To były kluczowe elementy. Szkoda.

0

A ile tu było radości po szczęśliwym remisie z Hiszpanią. Szkoda, ale taka jest smutna prawda o naszych kopaczach.

1

I cyk Hiszpanie 2-0

1

@IronSanHybrid Stara madrycka prawda xD

0

Jeszcze trochę a będziemy wrzucać z 60 metra.

0

Widzę, że Sousa przechodzi na taktykę Nawałki. Długa i niech się dzieje. xD

1

Ania chyba pomyliła kulki i dlatego....xD

0

Gdyby to Muller wrzucał na Lewego to by wpadło.

1

Lewanbolski niczym Morata xDxDxD no jak takie nie wpadają to już chyba nic nie wpadnie.

0

@Hellrider Syn Larsa xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?