fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Encore Kurcze po tak poważnej kontuzji i wyczerpujących PO chyba jednak powinien odpocząć i zregenerować się przed sezonem. USA i bez niego wyglądają znakomicie.
1
@zadafcb Masakra co ten Simmons tu zagrał. Kluczowa akcja. JT i JB już by dunki robili :D
5
Wschód Słońca nad Stonehenge ;D
https://scontent-frt3-1.xx.fbcdn.net/v/t1.6435-9/202507848_4088056311229799_3515587970046744620_n.jpg?_nc_cat=107&ccb=1-3&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=r1CQ58tiEi0AX_tz5a3&_nc_ht=scontent-frt3-1.xx&oh=be92a0a90e9e78a4bdc01cadfd7233f0&oe=60D5C57B
0
@VenoM I już wiadomo kto tu rządzi ;D
1
@FCB24 To napinanie pokazuje kto tu rządzi. xD
6
Boogie wyjaśnia Saricia :D
2
@Arkon @BartqRKO Dzisiaj Book genialny, ale i PG13 zagrał super zawody świetne wsparcie R Jacksona. Będzie się działo w tej serii. A pamiętajmy, że Clippers krócej odpoczywali i właściwie walczyli jak równy z równym.
0
@VenoM Uważam, że mają bardzo solidny skład i jak Book nie ma dnia to jest Ayton i jeszcze CP3 bardzo solidny Crowder i ten Payne na rozegraniu no mają kim grać.
0
@VenoM @horang Dokładnie tak. To będzie bardzo ciekawa seria i uważam, że Clippers będą w finale.
3
Brawo dla Suns. Uważam, że to będzie długa seria a jak wiemy Clippersi zaczynają się rozkręcać od stanu 2-0. ;D
0
@BorzyKrzys Prognozują silne gradobicia może nie wszędzie, ale trzeba uważać. No trudno się mówi. Z naturą nie wygrasz.
6
@norbi77 Pewnie Hajto mu jeszcze wisi za te papieroski. xD
2
I jak zwykle w okresie letnim uważajmy na silne burze. Uważajcie na siebie jutro.
"Polscy Łowcy Burz przewidują na facebooku, że jutro najsilniejsze burze przejdą w pasie w pasie od województwa zachodniopomorskiego, przez województwo wielkopolskie, po województwa dolnośląskie, opolskie i śląskie."
"Burzom towarzyszyć mogą intensywne opady deszczu, które mogą doprowadzać do lokalnych podtopień i zalań, silne porywy wiatru (punktowo przekraczające prędkość 90 km/h) oraz opady gradu przekraczające 2 cm średnicy, a punktowo nawet 4 cm (w przypadku superkomórek burzowych)".
https://www.facebook.com/photo/?fbid=333426278157358&set=pcb.333437994822853&__cft__[0]=AZUp823mMXCF9FhPX-cLQX6zxyG_HVdlKd9ICTefaNEqkyZksV6Mui6axjsfNp9YT5zIKIqCwNVu1PQrwoJzbVZ2aoBHAQwc27PT4f0mh4F4Nsnd8e8jX14TYRNQKQtVh-0H5AMXHjXsSxpSvJ2KQZhO9EWtLg8NtWLHDLE8ZNNeNQ&__tn__=*bH-y-R
0
@LeoMessi1994 w głowie.
2
@FC1899Barca Wygląda to cudnie. "Kosmos. Ogromny, fascynujący, wciąż niezbadany."
8
@kodi77 Oby tylko nie szukał Messiego na siłę to może coś z niego będzie.
2
@Mns21 Tytuł wygrają Bucks. ;D
1
@kamiVeB Bylem za Bucks i uważam że to właśnie Oni wygrają tytuł. Co do KD wielka seria no trzymał Nets w grze w pojedynkę. Broda solidny, ale widać było, że nie jest w 100% gotowy. Znakomity g7.
0
@kamiVeB A propo co wczoraj grał Durant.... wielkie brawa.
6
Wszyscy za Suns a ja postawię na Clippers. ;D
0
@Encore Idioci bo chyba nie można tego inaczej nazwać. A wracając do g7. Genialny dramaturgia do końca emocje znakomite ile ja się na przeklinałem na te głupie straty Bucks. I ta mina Duranta po ostatnim rzucie. Brawo BUCKS.
1
@Witekk10 Pozdro byczku. :D
0
@Szicek10 1-0 dla Szwedów lub 1-1
2
@Witekk10 Podobno coś poczuł w udzie.
0
@wlodek54 Zgadza się, z tym, że w meczu Słowacja - Hiszpania nie będzie remisu. Uważam, że Słowacy nie poradzą sobie z ekipą Lucho a My wylądujemy na 2 albo 4 miejscu.
1
@wlodek54 I 3 drużyny wychodzą. Najpierw liczą się mecze bespośrednie a dalej bramki.
0
@Lordzi To nie jest tylko moja opinia.
0
@Lordzi Oj był to chyba najsłabsze spotkanie turnieju. ;D
0
@Kamiloza91 Szwedzi grali bardzo spokojnie Słowacy nie istnieli. Zero zagrożenia. Szwedzi szybciutko wszystko kasowali.
4
@kamiVeB Zobaczymy czy po Szwecji zostanie na tym Topie.