0

@Encore Kurcze po tak poważnej kontuzji i wyczerpujących PO chyba jednak powinien odpocząć i zregenerować się przed sezonem. USA i bez niego wyglądają znakomicie.

1

@zadafcb Masakra co ten Simmons tu zagrał. Kluczowa akcja. JT i JB już by dunki robili :D

0

@VenoM I już wiadomo kto tu rządzi ;D

1

@FCB24 To napinanie pokazuje kto tu rządzi. xD

6

Boogie wyjaśnia Saricia :D


2

@Arkon @BartqRKO Dzisiaj Book genialny, ale i PG13 zagrał super zawody świetne wsparcie R Jacksona. Będzie się działo w tej serii. A pamiętajmy, że Clippers krócej odpoczywali i właściwie walczyli jak równy z równym.

0

@VenoM Uważam, że mają bardzo solidny skład i jak Book nie ma dnia to jest Ayton i jeszcze CP3 bardzo solidny Crowder i ten Payne na rozegraniu no mają kim grać.

0

@VenoM @horang Dokładnie tak. To będzie bardzo ciekawa seria i uważam, że Clippers będą w finale.

3

Brawo dla Suns. Uważam, że to będzie długa seria a jak wiemy Clippersi zaczynają się rozkręcać od stanu 2-0. ;D

0

@BorzyKrzys Prognozują silne gradobicia może nie wszędzie, ale trzeba uważać. No trudno się mówi. Z naturą nie wygrasz.

6

@norbi77 Pewnie Hajto mu jeszcze wisi za te papieroski. xD

2

I jak zwykle w okresie letnim uważajmy na silne burze. Uważajcie na siebie jutro.
"Polscy Łowcy Burz przewidują na facebooku, że jutro najsilniejsze burze przejdą w pasie w pasie od województwa zachodniopomorskiego, przez województwo wielkopolskie, po województwa dolnośląskie, opolskie i śląskie."
"Burzom towarzyszyć mogą intensywne opady deszczu, które mogą doprowadzać do lokalnych podtopień i zalań, silne porywy wiatru (punktowo przekraczające prędkość 90 km/h) oraz opady gradu przekraczające 2 cm średnicy, a punktowo nawet 4 cm (w przypadku superkomórek burzowych)".
https://www.facebook.com/photo/?fbid=333426278157358&set=pcb.333437994822853&__cft__[0]=AZUp823mMXCF9FhPX-cLQX6zxyG_HVdlKd9ICTefaNEqkyZksV6Mui6axjsfNp9YT5zIKIqCwNVu1PQrwoJzbVZ2aoBHAQwc27PT4f0mh4F4Nsnd8e8jX14TYRNQKQtVh-0H5AMXHjXsSxpSvJ2KQZhO9EWtLg8NtWLHDLE8ZNNeNQ&__tn__=*bH-y-R

0

@LeoMessi1994 w głowie.

2

@FC1899Barca Wygląda to cudnie. "Kosmos. Ogromny, fascynujący, wciąż niezbadany."

8

@kodi77 Oby tylko nie szukał Messiego na siłę to może coś z niego będzie.

2

@Mns21 Tytuł wygrają Bucks. ;D

1

@kamiVeB Bylem za Bucks i uważam że to właśnie Oni wygrają tytuł. Co do KD wielka seria no trzymał Nets w grze w pojedynkę. Broda solidny, ale widać było, że nie jest w 100% gotowy. Znakomity g7.

0

@kamiVeB A propo co wczoraj grał Durant.... wielkie brawa.

6

Wszyscy za Suns a ja postawię na Clippers. ;D

0

@Encore Idioci bo chyba nie można tego inaczej nazwać. A wracając do g7. Genialny dramaturgia do końca emocje znakomite ile ja się na przeklinałem na te głupie straty Bucks. I ta mina Duranta po ostatnim rzucie. Brawo BUCKS.

1

@Witekk10 Pozdro byczku. :D

0

@Szicek10 1-0 dla Szwedów lub 1-1

2

@Witekk10 Podobno coś poczuł w udzie.

0

@wlodek54 Zgadza się, z tym, że w meczu Słowacja - Hiszpania nie będzie remisu. Uważam, że Słowacy nie poradzą sobie z ekipą Lucho a My wylądujemy na 2 albo 4 miejscu.

1

@wlodek54 I 3 drużyny wychodzą. Najpierw liczą się mecze bespośrednie a dalej bramki.

0

@Lordzi To nie jest tylko moja opinia.

0

@Lordzi Oj był to chyba najsłabsze spotkanie turnieju. ;D

0

@Kamiloza91 Szwedzi grali bardzo spokojnie Słowacy nie istnieli. Zero zagrożenia. Szwedzi szybciutko wszystko kasowali.

4

@kamiVeB Zobaczymy czy po Szwecji zostanie na tym Topie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?