0

Dawaj Juras!!! Lejesz dziada.

1

@PatrychoO Nets vs Bucks. Polecam będzie się działo.

1

@Janas11224 Efekt dobrej zmiany. xD a zanosi się na to, ze będzie jeszcze lepiej. xD

0

@dmcteam Bo jesteśmy ponad czasem i dlatego.

0

Komentarz usunięty

0

@takisobiektos Sam zobaczysz. W obronie Nets to parodia. Defensywą wygrywa się mistrzostwa. ;D

2

Komentarz usunięty

0

@Quavosk Kurcze ale widzisz nie da się od tego uciec mam na myśli od polityki. Ona jest wszędzie.

4

Tymczasem w gorących hat trick LGTB i pochodne. Mieliście dosyć polityki to macie z drugiej mańki xD

0

@takisobiektos Bucks 4-1. Będzie oglądane.

1

@BartaxXx Szkoda bo to dobry chłopak.... eh.

0

Czyli LR w pełnym składzie. Nauczyciel bilet skasował? dobrze, że chociaż Najman kontrakt z P$G podpisał. ;D będzie cisza i spokój w tym temacie. ;D

3

@Transu96 Byczku sto lat!!! spełnienia marzeń i nie przejmuj się tak czasami jest. ;D

0

@Deviler A nóż widelec trafi? ;D

1

@BoRoWieC Juras dzisiaj pogoni Pudzianowską.

0

@szymon6847 @Kusco15 Dzisiaj Panowie Pudzian przegrywa. ;)

0

Dzisiaj #TeamJuras

0

@Jackazz Durant na Antka? ;D nie będzie co zbierać z Kevina. Antek Adebayo przestawiał jak chciał to co będzie z połamanym Durantem?

1

@BartqRKO A mówiłem Ci ;D nie skreślaj Suns. Bucks przejadą się po Nets skoro połamani Celtics potrafili ugrać jeden mecz i postawić się w G1 to Antek zrobi jesień średniowiecza z tyłków BKN. Tatum rzuca im 50 pkt? C'mon. :D Co prawda mają Big 3 ale w obronie nic nie znaczą. Antek i Lopez będą robili co chcieli w pomalowanym. Szkoda Lillarda, ale Zachód jest z sezonu na sezon coraz mocniejszy i ciężko będzie mu coś zdziałać. ;)

1

@IronSanHybrid Krótko i na temat. I ja to szanuje.

3

Co to dużo mówić zamiatamy tych amerykańców w pierwszym secie.

1

@barcamember Serce podpowiada że będzie remis. ;)

34

@patataj Bardzo odważny wybór.

2

@Pilka_jest_okragla Messi "pomusz". Tak to wygląda. Kadra jest ciekawa, ale to za mało na chwilę obecną.

0

@Borry Na chwilę obecną takie jak Polska na wygraną w ME. Czyli żadne.

1

@PatrychoO Ależ to był finał. W Paryżu było wszystko. Walka do końca, cudowne parady bramkarzy, czerwona kartka. Genialny Titi Henry i nasza czarna perła. A bramka Bellettiego... mamusiu pamiętam jak darłem się z radości. ;D piękne czasy.

0

Belletti!!! Bellettiii!!! the Champions!!


0

@DaPidejpi Idą łeb w łeb i jak zwykle o wszystkim zdecydują emeryci. ;D

0

@Mihcim Zapewniam Cię, że zostanie na ładnych kilka lat. Jest młody urodziło mu się dziecko w Bostonie ma dom kibice go kochają. Nie ma podstaw aby uciekał. ;)

0

Stano już ma na widelcu swojego gościa xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?