fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
Aguero to wygląda jakby kontuzję miał. Może dlatego oszczędzał się podczas prezentacji na murawie.
3
No dobra czyli jednego emeryta już mamy, Witaj Kun obyś tylko się nie połamał za szybko. Powodzenia!
0
@Quavosk Spokojnie przecież jesteśmy w internecie na stronie naszego klubu. Po co ta wrogość? Winę ponosi administracja tworząc LR. Gdzie jasno jest napisane, że można pisać o wszystkim. I z tego prawa większość korzysta.
0
@ElPonczato I dobrze bo nudno się robiło :D niech działa ;D opaska Xaviego zobowiązuje ;)
1
@MesQueUnClub_87 A tego nie wiem ;D i nie chcę wiedzieć ;D
3
Ale was boli wielki @Chakalaka ;D
0
@Encore Bardzo się cieszę, że już go w Bostonie nie ma. I mam nadzieję, że Karma wróci. Tyle w temacie tego płaskoziemca.
0
@Chakalaka Na zdjęciu sfochowany Kun. Spokojnie byczku już niedługo pykniesz sobie w gałę z Messim ;D
0
Nie przepadam za płaskoziemcą, ale zachowanie kibica Celtów...wstyd. I należy takie zachowania surowo karać.
0
@Encore A mieli ich na widelcu. To pokazuje, że w NBA a szczególnie w fazie PO wszystko się może zdarzyć. ;)
1
@Encore W g3 widać było taką butę zawodników Mavs w stosunku do Clipsów. "Co My ich nie zlejemy". Teraz zawodnicy Dallas podali rękę LAC i widać, że z tej pomocy skorzystają zwłaszcza, że Luka będzie grał z kontuzją. LAC 4-2.
0
O widzę, że Mavs się "zakrztusiło". Clippersi jeszcze awansują.
3
Let's go Celtics!!! Let's go Celtics!!!
1
@Mistrzu888 To prawda ;D początek Aytona w lidze dość słaby moim zdaniem bo oczekiwania były zdecydowanie większe. Ale teraz to druga opcja w ataku i widać, że chłopak nabrał takiej pewności siebie, że aż przyjemnie się go ogląda i jest w tym spora zasługa CP3. Walczy, przepycha się i to jak dzisiaj zatańczył z Drummondem. Brawo. Natomiast ja uważam, że to jeszcze nie jest max jego umijętności. I nie chodzi mi tu wcale o rzucanie 3 tylko jeszcze większej aktywności w ataku.
1
@Bartas7VeB Oby się spełniło ;D
1
@BartqRKO I teraz robi się bardzo ciekawie bo Davis się połamał i na G5 może być oszczędzany. Cieszy mnie fakt, że Suns wykorzystali swoją szansę a CP3 z kontuzją... dzisiaj zagrał znakomite zawody. Pomógł tyle ile mógł. Będzie jeszcze bardzo ciekawie. I dobrze będzie co oglądać ;)
5
@kamiVeB Co tu dużo mówić wielki rozgrywający.
1
@Encore zmęczony okropnie, ale raz nie ma wsparcia a dwa jednak Crowder robi dzisiaj robotę.
1
Crowder dzisiaj elegancko męczy LBJ'a i pięknie jest ;D
1
@Catalanian1991 I to widać lolki już nie mają pomysłu co grać.
@FCB24 I to mi się podoba jest połamany, ale samą obecnością na parkiecie daje +10 do mentalu swoim kolegom. :D wielkie brawa CP3
1
@Encore @takisobiektos @Comentateiro Panowie no śmiech na sali Dru gość, który jest w tej lidze już długo w ofen dno a w def. ustawia go chłopak, który gra 3 sezon w lidze? no szanujmy się placek do kwadratu.
8
Ależ ten Drummond to jest placek masakra. Ayton robi go jak juniora. Znakomicie grają Suns. Szybko w ataku i mocni w def. Brawo brawo i jeszcze raz brawo.
2
@Ghazul3293 Uważam, że osiągnął więcej niż zakładał sam Andrzej.
1
Davis się chyba połamał więc szanse Suns na wygraną rosną. Wcześniej CP3 teraz Davis masakra z tymi kontuzjami.
3
Efes zasłużenie wygrał tegoroczną Euroligę ograli zarówno 1 jak i 2 sezonu zasadniczego. Duet Larkin-Micic pozamiatał dzisiaj. Wielkie brawa.
0
@BartqRKO Podobno Davis odczuwa spory dyskomfort kolana. I gdyby dostał limit minut to widzę sporą szansę na pokonanie LA. Zaczekajmy nie ma wątpliwości, że dzisiejsze spotkanie jest arcyważne zobaczymy co się wydarzy.
1
@PawkoFCB Zaginiona dziewczyna, Koneser. Polecam
0
@BartqRKO Nie odbierajmy jeszcze szans ekipie Suns. Kontuzja CP3 mocno skomplikowała sytuację to prawda, ale dopóki piłka w grze wszystko się może zdarzyć. ;)
0
@amanter I po zwycięstwo!!!
1
@Criss18Barca Zdecydowanie brakuje mi Tarzana. Prawdziwy lider na boisku i poza nim. Wielki Kapitan.