fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Barca_Big_Moment No oby się to sprawdziło. Chociaż uważam, że gramy słabiej. To finał zobaczymy kto poradzi sobie lepiej.
1
@SaulGoodman Barca w kosza awansowała do finału Euroligi ;D
1
@Keson Bez wątpienia cichy bohater. Natomiast Efes po zwycięstwie nad CSKA i tak jest faworytem czy my zagramy z Calathesem czy nie. Są bardzo mocni.
1
@Encore Przepiękny na wagę finału ;D
11
Higgins!!! Higgins!!! Mamy finał. Brawo brawo i jeszcze raz brawo.
10
Higgins!!!!! Matko co on rzucił!!!
4
Jazda Barca!!! Jazda mamy +3 i obrona teraz. I po finał.
0
Pierwszym finalistą tegorocznej Euroligi została ekipa Efes. Znakomite spotkanie i wielkie brawa dla CSKA mimo, że przegrywali już różnicą + 20 doskoczyli do rywala i na minutę do końca przegrywali tylko 2 pkt. Teraz czekamy na Barcelonę!!.
https://bit.ly/3vubyz2
1
Ale co się Efes posypał w końcówce to maskara.
0
@takisobiektos Jest bardzo bardzo mocny co dzisiaj tylko potwierdzają w tym spotkaniu no CSKA nie istnieje. ;)
2
Na chwilę obecną CSKA rozbite... wielki Efes. No wpada wszystko. I taka ciekawa statystyka na 2-50 do końca 3 qw. starterzy CSKA w do tej pory zdobyli 16 pkt a Efesu 52pkt. Przepaść.
0
@lukasbarca86 priv
3
@pele1282 Krótko i na temat. I ja to szanuję ;)
9
Przypominam wszystkim fanom koszykówki i nie tylko, że dzisiaj o 18 rozpoczynamy Final Four Euroligi. CSKA vs Efes a o 21 nasza Barcelona zmierzy się z Milano.
Vamos!!
https://www.instagram.com/p/CPaw7R6qdR4/
1
@NaFazieHitman Proste sposoby zawsze są najskuteczniejsze. ;)
6
Sprzedać wszystkich kupić wszystkich.
0
@Encore I to jest bardzo słabe podejście.
0
@Azi @pedrixxx Najbardziej denerwuje mnie brak konkretnych działań. Od lat w naszym klubie dużo się mówi a za mało robi. Jeśli Ronald Ci nie pasuje to rozwiąż z nim umowę i szukaj nowego trenera a nie opowiadać takie historie. Czy to poważne, żeby prezydent tak wielkiego klubu mówił takie rzeczy?.
9
Kurcze fajna sprawa z tym naszym Koemanem "nie lubimy Cię i nie chcemy, ale jak nikogo nie znajdziemy to będziesz sobie tu pracował". Ciekawe podejście naszego prezydenta.
1
@kamiVeB I ze zdrowym Oladipo Miami nic by nie ugrali. Po okropnej kontuzji jeszcze za czasów gry w Pacers widać, że to cień zawodnika i obawiam się, że po kolejnej kontuzji to będzie koniec jego kariery. Miami zaryzykowało i tym razem się nie udało.
0
@kamiVeB Miami nie mają siły na bardzo dobrze grające Bucks i to widać. Brakuje argumentów w ataku po stronie Heat. Pachnie sweepem. I w sumie zasłużony.
5
@PatrychoO #10 zdecydowanie. ;)
1
@Kgorecki2500 A dziękuję i wzajemnie ;)
16
Stano już po pierwszych 5 minutach HP zrozumiał jak poważny błąd popełnił zapraszając Jasia xD
0
@Jacu327 Tylko, że real chce wygrywać tak zakładam a Conte potrafi to robić. To raz a dwa ma pojęcie jak zbudować drużynę. Z całym szacunkiem do Raula, ale to gość bez doświadczenia w poważnej piłce a w tak dużej szatni potrzebny jest lider z pomysłem. A nie kumpel z boiska.
0
@Hosh To zawsze działa ;D
1
@FC1899Barca Ale, że Moneya nie ma? szok a taki magik.
1
@lucca87 Dokładnie nie ma co myśleć o finale teraz wszystkie siły na Milano. ;)
2
@Comentateiro Spora niespodzianka. No zobaczymy co wyklaszcze łysy. ;D
1
@lucca87 Obie pary są naprawdę mocne zwłaszcza ta pierwsza. Efes gra znakomicie, ale to wielkie CSKA. Obawiam się natomiast Barcelony bo Milano jest bardzo solidne i sprawi nam wiele problemów. CSKA vs Barca finał marzeń. ;)