fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Mario96w To prawda ;)
22
Te całe fame mma to jeden wielki syf. A ludzie jeszcze za to płacą xD
0
@Encore Kurcze gdyby JB nie złapał kontuzji to może faktycznie coś można zagrać, ale bez niego nie mamy szans. I uważam, że w Play in będziemy mieli kłopoty. Gramy ostatnio bardzo słabo z tankującymi ekipami bardzo się męczymy jak ostatnio z Cavs.
1
@Encore Nie widzę ich Byczku. W Play In odpadamy. I walczymy o pick w przyszłym drafcie. Nie ma sensu się męczyć i tak w I rundzie będzie 4-0 be względu na to na kogo trafimy.
4
I stało się. Kevin Garnett dołączył do galerii sław NBA. Dzięki za wszystko "Big Ticket". #5
1
@tomFCB Brawo za odwagę. I ja to szanuję. ;)
0
@pele1282 Finish Him!!!! Flawless Victory - Fatality ;D
0
@kuz Pewnie tak.
0
Tymczasem Arek Reca nabawił się kontuzji kolana i prawdopodobnie nie wystąpi na Euro. Sypie nam się kadra. żródło; Romek Kołtoń
2
@DonMatteo901 Ostatni taniec xD Tak jak Polacy się bawią to żaden naród nie potrafi. xD
0
@ander123 Moim zdaniem obecny poziom czy też system wiedzy ogólnej się nie sprawdza. To o czym piszesz to tylko teoria. Bo jeśli kogoś historia nie interesuje to nawet nie zapamięta kiedy była Bitwa pod Grunwaldem i w drugą stronę jeśli ktoś ma w dupie teorię zjawiska fotoelektrycznego to nigdy tego nie zrozumie. Ludzie uczą się na pamięć aby tylko zaliczyć taka jest prawda. Sam chodziłeś do szkoły to wiesz. Lepszym rozwiązaniem jest uczenie/rozwijanie tego co Cię interesuje.
0
@koziar Co się dzieje na tym świecie to ręce opadają... D
4
@Cwaniak4 No cóż sami sobie ten los zgotowaliśmy.
1
@fcbarcafan19 I tak to się kręci. Ludzie zadowoleni, władza zadowolona. Można? można. ;D To tylko kwestia czasu jak to wszystko się posypie.
1
Teraz po ogłoszeniu nowego ładu i szeroko płynącego dobrobytu możemy spokojnie realizować swoje marzenia. I jak tu nie kochać pisiorków?
5
@Emhyr Boję się, że szybciej się połamie niż odpali. Obym się mylił bo potrzebujemy dobrego zmiennika.
15
Geri wiemy to już po Granadzie. Ale nie przejmuj się w przyszłym sezonie to już na pewno.
0
A tak prezentuje się oficjalna piosenka Euro.
0
@JimMorrisonFCB Moim zdaniem Klopp zostanie jeszcze w LIve. Jest tam spory potencjał i nie należy patrzeć na ten sezon. Kontuzje jednak zrobiły swoje. Uważam, że sam Jurgen to widzi i zostanie na Enfield. Nie ukrywam, że chciałbym zobaczyć Pana Kloppa u nas za rok może za dwa.
0
@Mixtape Myślę, że tak. Można o Niemcu mówić długo to fachowiec i zna się na rzeczy. Moim zdaniem poważny kandydat.
0
@MichalBozyk Czyli Joachim Löw do realu.
0
@DIPENNN Dokładnie tak. Natomiast tak obecnie wygląda rynek. Nic nie poradzimy.
0
@pele1282 Czyli jeszcze mamy szanse. ;D
0
@Tomek54321 Dokładnie masz rację a teraz jesteśmy po szyję w gównie. xD
0
@parpe Masz absolutnie rację. Natomiast gdyby do takiej sytuacji doszło to nawet nie jesteśmy w stanie się postawić tak aby w razie czego prosić kogoś o pomoc.
1
@Gaz No widzisz, w wielkim klubie takich panów już by nie było. Ale nie w Barcelonie. Bo tu nie ma żadnego planu na przebudowę. Dostaliśmy gonga z Romą i dalej obrona sobie gra. Gong z Live i co? dalej jedziemy z chłopakami itd. Aj temat rzeka.
5
@Gaz Bo widzisz wspomniane przez Ciebie kluby mają jakiś plan na prowadzenie klubu. Jest jakaś wizja. Plan na budowanie silnej drużyny. A w Barcelonie od x już lat jedyny plan to zatrzymać Messiego. Każda kolejna kompromitacja i ciągle słyszymy, że wyciągneliśmy wnioski, teraz już zagramy lepiej i co oni tam jeszcze nie wymyślą.... a W wielkich klubach nie ma takiego gadania. A dlaczego? dlatego, że jak jesteś słaby to na Twoje miejsce wchodzi kolega a Ty do końca seoznu nie podnosisz dupy z ławki. Tak jest w wielkich klubach. A jak jest w Barcelonie? dostajesz 3 kompromitacje a amigosi nadal w podstawie. Mecz z Granadą prowadzimy 1-0 mecz sezonu wszyscy to wiedzą od szatniarza po prezesa a co robią nasi wypaleni kopacze? dostają gonga na 1-1- i już Roma, Live i Bayern jest przed oczami. Głowy w dół klepnako taktyka na Messiego i może się uda. Czy tak wygląda gra poważnej drużyny? Pep wchodząc po Ryjku elegancko posprzątał szatnię z Roniego, Deco i innych bo Ci zasłużeni goście nie mieli już iskry. Ale Pep ma jaja. A obecnie nikt nie ma tyle odwagi aby ten cały cyrk posprzątać. Dlatego jesteśmy w tym a nie innym miejscu.
2
@Songo91 Nie. Jest za dużo syfu do ogarnięcia.
0
@Coutinho007 Nawet mi nie przypominaj ;D
1
@AmigoBlancos To Granada. Zobaczymy co pokaże na tle silniejszego rywala.