0

@Striker xDxDxD zajebiste.

8

Bad boys, bad boys whatcha gonna do?
Whatcha gonna do when they come for you?


0

@Worny Całkiem jak obecna Barcelona.

0

@Messiah10 Byczku zobaczysz jeszcze wrócą dobre czasy. ;) Te wszystkie Eibary i Cadizy zapłacą rachunek.

2

@VamosRakieta Kurcze nawet tak nie żartuj. ;)

0

@taris Oby się spełniło.

1

@taris I dlatego będzie remis.

3

Zobaczycie, że z Levante zgubimy pkt. To nie jest nasz sezon.

0

@Lordzi Nie. Liczą się bezpośrednie mecze. Przy równej liczbie pkt wygrywa rzut madryt.

0

@Hubertusk Uważam, że grając jak ostatnio to przy doliczonym czasie 10 minut byśmy jeszcze stracili. Nie ma co zwalać na doliczone minuty skoro nie potrafimy wygrywać w 90 min.

0

@Fetta rzut madryt ma lepszy bilana bezpośrednich spotkań z Atleti.

1

Dobra trudno dobry i remis najważniejsze, że real na 2 miejscu.

2

Sorry chłopaki.....

5

Ale w następnej kolejce to już na pewno stracą punkty xD

5

I pękła dupa na LR. xD @VamosRakieta musisz!!! ;)

3

Więcej "wrzótków" łysy więcej "wrzótków". xD

0

@FCB24 No idzie słabo drużyna jest nie poukładana, kontuzje te cholerne covidy. I jest jak jest do tego brak ławki... No sporo tego.

0

Herro przestań mi Boston prześladować!!! ;)

0

@kamil295 @Encore To prawda. Natomiast co grają obecnie WSH to czapki z głów.

1

@Encore Tak finał wschodu przeciwko... Miami ;)

1

@Encore No lipa ale co zrobisz? Dzisiaj znowu gramy bez Browna. Będzie cięzko. ;)

1

Boston Strong!!! Let's go Celtics!!!

1

@cat_r37 Uważam, że każdy trener wyniszcza piłkarzy do tego stopnia, że pewne formuły przestają działać. Popatrz Valverde, Lucho nawet Pep. To normalna sprawa. Tu nikt nie chce Kloppa na 15 lat tylko 3/4. Chodzi raczej o świeżą wizję trochę powietrza do tego skostniałego systemu jaki jest obecnie w Barcelonie. Chcemy czegoś nowego.

1

@ander123 Bardzo ciekawa opcja mimo, że za nim nie przepadam to chciałbym wreszcie zobaczyć coś więcej niż bezsensowne klepanie od lewej do prawej i od czasu do czasu do tyłu. Marzę aby wreszcie przyszedł ktoś obcy nie posiadający DNA. Grający szybko do przodu.

8

Powiem wam, że te przeklęte reprezentacje tak wszystko popsuły. A byliśmy w takim gazie wszystko pięknie chodziło. A teraz...

3

@dafik85 Skoro nasi grają na wyjebce to dlaczego my mamy się przejmować Granadami i innymi?

0

@sevs Aguero nie zagra więc City wygra. ;)

1

Najważniejsze, że wyciągnęliśmy wnioski. To kluczowa sprawa.

3

Skoro u siebie przegrywamy z Granadą w meczu sezonu to z Atleti wygramy? ludzie szanujmy się. 3/4 sezonu klepiemy od lewej do prawej no z czym do ludzi.

0

Nasi od tego ciągłego klepania do boku i do tyłu zapomnieli jak się biega do przodu. xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?