1

Kontry w wykonaniu Barcelony to wielkie XD

2

Komentatorzy z Movistar. W Atleti jest kilku zawodników, którzy dzisiaj robią różnice. W Barcelonie jest tylko Messi. I to najlepiej obrazuje dzisiejszą Barcelonę.

0

@msmsms Jak zwykle w punkt. ;)

0

I pamiętajcie. Sprzedajemy/kupujemy po meczu a nie w przerwie. No.

1

Pa pa Money baw się dobrze za petrodolary w Paryżu i nigdy do nas nie wracaj. Pa.

2

@Emhyr Oby mu się udało. Tego mu z serca życzę. I niech podpisze jak najszybciej tak abyśmy mieli spokojne okienko.

1

@Dembouz1899 Pavel Nedved. Co to był za piłkarz.

5

@Mixtape Byczku super że jesteś zadowolony to jest najważniejsze. ;) Powodzonka ;)

2

@TheHeisenberg W punkt. Oby jak najszybciej się to stało.

3

@tobiasson92 Jeszcze toalety powinny być oddzielne. Co się z tym światem dzieje to ręce opadają.

1

@FC1899Barca Czy aby na pewno UEFA pokazała gdzie jest miejsce Pereza i spółki? bo moim zdaniem tak zesranej UEFY i FIFY już dawno nie widzieliśmy. Ten sam Perez pokazał, że jest życie poza LM tylko, że partnerów miał mega zesranych. Bez największych UEFA nie istnieje a potencjalni reklamodawcy szybko przenieśliby swoje pomysły do SL. Gdzie kasa byłaby zdecydowanie większa. Moim zdaniem to właśnie UEFA głośno szczekała a powstanie SL jest tylko kwestią czasu.

31

UEFA wstawaj zesrałaś się xD

2

@udarpawarotam I to jest słuszna koncepcja bo nie od dziś wiadomo, że drużynę buduje się od tyłu zwłaszcza tak wielką drużynę jak nasza. Natomiast mnie bardziej martwi stawianie i wychwalanie Garci pod niebiosa mimo, że ten chłopak nie zagrał jeszcze minuty w naszych barwach. Skąd pewność, że ten chłopak będzie pierwszym wyborem? Miliardy wydane na ofensywę pokazały, że nie zawsze się to sprawdza i wielki crack w defensywie może się okazać u nas wielką kupą. Przykład Araujo pokazuje, żę możemy mieć fajnych chłopaków za niewielkie $. Tak robią w BVB czy innych klubach. Skończmy z tym przepłacaniem.

1

@ptrx Szkoda oczu. Mama Marcina jest podobnego zdania. Natomiast ja tak naprawdę nawet nie wiem kim Ona jest ;D a ty tyle szumy jakby Kardashianka dupę pokazała ;D jeszcze raz dzięki byczku. ;)

0

@ptrx Byczku Mama Marcina prosiła ;) A tak swoją drogą to Ona sama wrzuciła to nagranie?

1

@Comentateiro Pamiętamy.... Niestety.

0

@Ratamahatta Podobno Polsat wykupił. PPV i kuchnia mistrzów w pakiecie. ;)

2

Czasami pewne sprawy należy wyjaśnić po męsku a nie głaskać się po jajkach i ja to szanuje. Swoją drogą trener Rangers przypomina Benedicta Cumberbatcha xD


0

@skakun95 A to pokazuje że wielkie nazwisko nie gwarantuje sukcesu.

1

@adambądkowski93 Takie historie to jest czyste złoto D uwielbiam.

3

Już teraz wiem, że dni są tylko po to
By do Ciebie wracać każdą nocą złotą
Nie znam słów co mają jakiś większy sens
Jeśli tylko jedno, jedno tylko wiem
Być tam, zawsze tam, gdzie Ty...

0

@Chwytak Nie potrafią nic sensownego wymyśleć to idą na łatwiznę. I tak to się kręci najważniejsze, aby lajki się zgadzały.

2

Pisałem to już jakiś czas temu, że za lajki będą dupy dawać. Masakra co się dzieje z tym światem.

0

@Damiano27psk Dlatego Nie dla Moneya.

1

@MaziFCB turlacz vs dzik? zawsze wybiorę dzika ;D

10

@Foton Gdyby Chelsea strzeliła co miała to żadne Benzyny gole by nie pomogły. Taka prawda. Dzisiaj Chelsea była lepsza i nie ma nad czym dyskutować.

1

@Castro Ale to nic nowego. Każdy wie, że z łysego żaden taktyk owszem motywator pewnie znakomity, ale nie taktyk przy linii zwykły klaskacz.

1

@Gomess Jak ja kocham ten płacz białych xDxDxD

2

Ktoś tutaj wrzucał bardzo ciekawą statystykę z Tuchelem, że ten po objęciu Chelsea nie przegrał chyba z nikim z topu w tym czasie. Wielki szacunek za jego pracę.

18

Jest VAR i nie ma realu w finale. Pięknie. xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?