1

@Encore @LeoMessiah Kurcze zaczyna się szopka. A skończy się pewnie tak, że otoczenie Nejmana będzie zadowolone z Paryża i kwestią godzin jest podpisanie nowej umowy z PSG.

0

Kolejna telenowela z Nejmanem. Masakra.

4

@MesQueUnClub_87 Znakomity serial polecam. ;)

0

@PatrykBarca Będą młodych wprowadzać. ;)

0

@gryfiT. raczej to druge.

1

@Avernand Moim zdaniem Gonciarz nie mówi wprost o swoich poglądach bo boi się reakcji swoich "fanów" mówiąc wprost nie chce stracić swojej widowni opowiadając o swoich poglądach.

0

@Pawel13sz Dokładnie wreszcie Juve się wzmocni bo na grzomta nie da się patrzeć. Oj tak to będzie bardzo ciekawe okienko. ;)

0

@Pawelec7 Byczku masz rację wybacz chodziło o Pawel13 ;D

0

@AlicjaFCB Na szczęście już go nie będzie. ;)

1

@kuz Jak zwykle w punkt. ;) cieszę się, że odchodzi.

2

@Fawrf @Pawelec7 Dokładnie wreszcie Juve się wzmocni bo na grzomta nie da się patrzeć. Oj tak to będzie bardzo ciekawe okienko. ;)

5

"Cristiano Ronaldo podjął decyzję! Latem będzie chciał odejść z Juventusu, a Mendes już pracuje nad transferem niezależnie od tego czy Juve zagra w przyszłym sezonie w LM.” {La Gazzetta Dello Sport}

1

@kamiVeB Masakra ile jest tych kontuzji w tym sezonie.

0

@zadafcb A widzisz bo czytałem kilka minut temu, że Rodgersa chcą 49 i Jimmi Garoppolo ląduje u nas. No zobaczymy ;)

1

@Don-Corleone Zdrówka Doniu i pozdrawiam serdecznie. ;)

5

@Coutinho007 Dla mnie tutaj ewidentna wina Koemana. Powinien wyjść żelazną 11 i przy wyniku 2,3-0 dać chłopakom odpocząć. Aj przegramy Ligę przez własne błędy.

3

@trolownik Ale po co rotacje skoro gramy tylko o LL. No po co te rotacje skoro wchodzimy w decydującą fazę rozgrywek?.

4

@Don-Corleone Don jak zwykle w punkt. Natomiast ja nie rozumiem jednej rzeczy. Mianowicie dlaczego w tak wielkim klubie jak Barcelona dochodzi do takich absurdów, że DM czyli nasz kochany szefuncio grał na ŚO a nominalny pomocnik Roberto gra na PO? dlaczego w naszym klubie tworzą się takie cyrki? Roberto nigdy nie będzie prawdziwym PO bo nigdy wcześniej nie grywał na tej pozycji. I to nie jest tak, że ja go bronię nie absolutnie to wina trenerów bo widać, że Sergi nie czuje tej pozycji a mimo to ciągle jest na niej wystawiany. Niby jak ma ją czuć skoro w młodszych kategoriach na niej nie grał. Nie potrafię tego zrozumieć.

1

Marzy mi się taki przecinak w Barcelonie jak Pan Henry. Nasi to takie płaczące ci***ki.


3

@zadafcb Robi się gorąco: Podobno Aaron Rodgers nie chce grać dla Packers. Ciekawe czy Green Bay będą handlować z kimś z top 10 draftu?
żródło Adam Schefter.
Kurła #Billmusisz ;D Rodgers w Pats? ja pikole masakra duet Bill-Rodgers i zamiatają całą ligę. Miazga.

0

@arraco @pt9 Dokładnie to już po Romie były sygnały ostrzegawcze, że już coś jest nie tak.

0

@arraco To trzeba było zrobić już po kompromitacji na Anfield. A nie czekać i dawać kolejne szanse.

2

@Commando Messi nie ma z kim grać skoro wszyscy podają do niego. No z kim ma grać skoro 3/4 drużyny boi się podać do przodu? jak Messi ma rozwinąć skrzydła skoro On robi wszystko. Podaje, strzela, rozgrywa.... gość robi wszystko a pozostali jedyne co potrafią to stać i machać rękami.

0

@barcelonaLM Allegri to chyba do Juve wróci.

0

I to ciągłe liczenie na innych... jakbym ekstraklape oglądał xD Masakra.

2

@Lub567 Stara piłkarska prawda.

7

Takimi meczami przegrywa się mistrza.

0

@Kamiloza91 A wszystko mieliśmy w swoich rękach/nogach. :D po raz kolejny. ;)

0

@Wossi61FCB Ja jestem zawiedziony tym, że mając wszystko w swoich rękach/nogach znowu dajemy dupy. Po raz kolejny w ostatnim czasie.

1

Ale z Atletico to już na pewno xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?