La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1196 Culés

74

Od razu zaznaczam, że nie mam najmniejszego zamiaru wymądrzać się, mędrkować czy pouczać. Wiadomo, że po takim meczu w wykonaniu Barçy, to każdy kibic Blaugrany jest na totalnym podkurwieniu, zaczyna się obwiniać wszystko i wszystkich, ale odkąd sięgam pamięcią, to zawsze tak było, jest i będzie, bowiem nikt nie lubi przegrywać, na dodatek w decydującym momencie tego jakże pojebanego sezonu. Przejdę do meritum sprawy. Barça, gdy święciła swe największe sukcesy to zawsze wówczas miała wystrzałową /zajebistą "9-tkę", czyli m. in. Romario, Quini, El Fenemono, Kluiverta, Eto'o, Ibrę, El Gnato, nie mówiąc już o Leo, który gdy ciupał na "9-tce" to po prostu rozjebał system, pobite rekordy świata Gerda Muellera i nie tylko jego oraz El Gnato. Aaaa teraz??? Obecnie gramy bez dziewiątki i nominalnych skrzydłowych - hit XXI wieku!!! Wahadła Barçy to chyba największy joke owego sezonu. Ja mam taki zwyczaj, a mianowicie, że każdy mecz Barçy komentuję z moim serdecznym przyjacielem i lecą takie "kurwy", że czacha dymi, mózg pulsuje, a dlaczegóż to??? Alba - de facto zawodnik bez dryblingu, nawet robię zakłady bukmacherskie z moim funflem odnośnie tego, ile razy w każdym meczu to Alba się zatrzyma, po czym jeb i dośrodkowanie w giczoły obrońców, chyba Alba w tym aspekcie dzierży rekord świata, oczywiście, że gdy dostanie ciasteczko od D10S, że wystarczy tylko wbić piłkę w pole karne, to jest okey, tak było w meczu przeciwko Los Blancos, gdzie podał do Fatiego czy w innych meczach, po prostu Alba jest największym benifecjentem asyst drugiego stopnia od D10S itd. Ale gdy trzeba samemu zrobić jakąś mega akcję czy wpaść w pole karne na takim speedzie, ażeby móc wywalczyć karniszonka (cosik a'la Mendy z Los Blancos) to ni choooya, ale staty go bronią. Roberto - toż to jest Kabaret Skeczów Męczących, zero wślizgów, zamiast podbiec do atakującego, ażeby przeszkodzić w dośrodkowaniu, to co robi i to od kilku ładnych parę lat nasz czempion??? A no witki do tyłu i stoi jak dziwka na trasie wylotowej z Warszawy, czyli de facto słup soli, nie zapomnę jak Roberto był objeżdżany niczym wózki widłowe w hucie Baildon przez takiego "dzikusa" jak Fabian Orellana hah Ja to widzę, Wy to widzicie, a kolejne sztaby szkoleniowe Barçy tego nie widzą, już nie mówiąc o tym, że w napadzie gra niczym Eppe-Gówno Ślepe, ot co. Moriba, De Jong czy Busquets, się pytam??? Aż trzech defensywych pomocników, a kto miał kreować??? Chyba tylko dzielnicowy, sołtys Kierdziołek i gajowy Marucha... Trincão, Pjanić to się nadają do zbioru ryżu, konopi indyjskich i liści koki, Dembele, któryś już mecz z rzędu zaczyna na ławce, no to z przodu mamy siłę rażenia - nie ma co!!! Dobra, bo mógłbym pitolić w nieskończoność, takie mam luźne przemyślenia, ale szczerze mówiąc to nie wiem, po co to napisałem, chyba tylko dlatego, że z kurwicy to aż mną targa!!! Sorry za taki długi spam. Byle do meczu przeciwko Los Che. Raczej nie będę dyskutował, bowiem nie chcę dostać permanentnym po jajach :)

18

@Don-Corleone "ale szczerze mówiąc to nie wiem, po co to napisałem, chyba tylko dlatego, że z kurwicy to aż mną targa!!!"

Idealnie podsumowanie Twojego, mojego i wielu innych komentarzy. Czasami po prostu trzeba się jakoś "wyżyć", nawet tak prymitywnie jak wpis na forum piłkarskim, bo to co się odwaliło dzisiaj to jakiś pieprzony absurd...

2

@Don-Corleone Ale Davidka Villę też proszę wymienić w gronie dziewiątek ;)

1

@Don-Corleone El Pistolero jeszcze :)

7

@Don-Corleone Najgorsze jest to, że od czasu kiedy odszedł Xavi to nie ma tu kreatora do 2 linii tylko same konie do biegania sprowadzają. Rakitić, Gomes, Paulinho, Vidal np, De Jong to też bardziej koń do biegania niż kreator tylko lepszy technicznie od tamtych, to samo Moriba, Arthur miał problemy i go skreślili i wymienili za Emeryta dynamicznego jak stary Robur a Ilaix to też Koń do biegania w stylu bardziej Yaya Toure niż Kreator do 2 linii od Rozegrania i dyktowania tempa gry. Co do 9 to sabotaż piękny Bartomeu tutaj odwalił nam na zakończenie i zostawił Duńskiego Nazario a co do skrzydeł to no cóż... Jesteśmy chyba jedynym obecnie klubem, który gra bez skrzydeł i 9 naraz :D Do tego Roberto ani w kreacji, ani w defensywie, ani w ataku nie dał nic.

4

@Pawel13sz El Gnato to El Pistolero ;)

1

@Coutinho007 Oj, to pierwsze słyszę. Chyba mało używane?

3

@Pawel13sz Przecież napisałem, że El Gnato, Ty piszesz El Pistolero, a ja na Suareza mawiam El Gnato :)

1

@Don-Corleone Teraz już wiem :)

4

@Don-Corleone Don jak zwykle w punkt. Natomiast ja nie rozumiem jednej rzeczy. Mianowicie dlaczego w tak wielkim klubie jak Barcelona dochodzi do takich absurdów, że DM czyli nasz kochany szefuncio grał na ŚO a nominalny pomocnik Roberto gra na PO? dlaczego w naszym klubie tworzą się takie cyrki? Roberto nigdy nie będzie prawdziwym PO bo nigdy wcześniej nie grywał na tej pozycji. I to nie jest tak, że ja go bronię nie absolutnie to wina trenerów bo widać, że Sergi nie czuje tej pozycji a mimo to ciągle jest na niej wystawiany. Niby jak ma ją czuć skoro w młodszych kategoriach na niej nie grał. Nie potrafię tego zrozumieć.

7

@PatrychoO O, tak, tak, dlatego też napisałem "że m. in.", po prostu musiałbym wymienić jeszcze kilka cudownych "9-tek" w jakże dumnej historii Barçy, ale Villa to był pezekozak - bez dwóch zdań, nie ulega żadnej wątpliwości :)

2

@Don-Corleone Perfetto! Dziękuję Dobranoc!

2

@Don-Corleone No i zapomniałem o Alvesie, którego zastępowali jakieś Aleixe, Semeda czy 2 klasy gorszy Roberto.... Żeby chociaż na tej PO mieć obrońce klasy Carvajala, na napadzie snajpera klasy Lukaku czy Kane'a, na skrzydłach skrzydłowego klasy Sterlinga czy Mane i w środku pola mieć kolesia klasy Kimmicha to jeszcze by to uszło ale tu są piłkarze 2-3 klase gorsi od tych co są legendarni i jakimiś kalekami i bez ładu i składu piłkarzami nam tu kadre zawalił i uszczuplił sporo budżetu Barto...

7

@fart @Coutinho007 @Fawrf @PatrychoO @macio_944 - jak zwykle świetne Wasze przemyślenia, no cóż, ów mecz na pewno przejdzie do historii Barçy, oczywiście, że w negatywnym tego słowa znaczeniu, będziemy jeszcze nie raz, nie dwa rozmawiać na temat tego szalonego sezonu, dzięki za odpowiedzi oraz Serdecznie Was Pozdrawiam, byle do następnego meczu Barçy, taki niestety urok żywota każdego kibica futbolu a zwłaszcza Barçy, czyli raz na wozie, raz pod wozem :) Jestem tym wszystkim zjebany jak koń po westernie, ech :/

3

@AduŚ07 Również życzę Ci miłych snów w objęciach Morfeusza :) Dobranoc

1

@Don-Corleone Teraz to już chyba możemy uznać, że sezon dla nas skończony jak Real i Atletico sie nie poślizgną jeszcze.

1

@Don-Corleone Zdrówka Doniu i pozdrawiam serdecznie. ;)

2

@fart Nawzajem :) Ahoj, byle do następnego naszego pitolenia, oby można było walić pozytywnymi komentarzami - Dalibóg!!! :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?