La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 961 Culés

8

konto usunięte

0

@Encore No ostatnio coraz głośniej o tym. Fajnie gdyby wrócił. Chelsea jest potrzebny typowy napastnik

1

@Encore Pogonić szwaba do Niemiec i dawać dzika tam!

konto usunięte

0

@DaPidejpi TO 2 Napastników by musieli grać bo mają Wenrera :)

7

@Encore Abramowicz go łyknie, przecież nie mają typowej /klasowej dziewiątki, czyżby nowe sequele takich świetnych filmów jak m. in. "Powrót człowieka zwanego Koniem," Powrót do przeszłości "lub" Powrót na samotne ugory ". Niech wraca do BPL, jeśli Chinole nie mają keszu, co by nie mówić i co by nie pisać, to BPL jest bardziej prestiżową ligą niżby Serie A, no i oczywiście że aspekt finansowy również ma kolosalne znaczenie, Abramowicz to za bardzo nie lubi szastać kasą, ale myślę że Lukaku może dostać naprawdę świetną tygodniówkę, czyżby coś a'la Drogba, obaj wyglądają /wyglądali jak czołg M4 Sherman.

konto usunięte

2

@Don-Corleonenie istnieje już coś takiego jak BPL

2

@Encore Dawać tego byczka do nas i ładnie w rączki pocałować.

3

@jordus100 Otóż to, mój fail, dobrze że to zauważyłeś, jo człek starej daty, dlatego tak się przyzwyczaiłem do "Barclays" z przodu, tak, tak mea culpa, dobrze że dokładnie przeczytałeś moje wysrywy, bowiem dalej żyłbym w błędzie i pisał "BPL" ... :)

1

@Don-Corleone No my też nie mamy typowej 9 chyba, że będziemy polegać na mającym swoje problemy Aguero albo na Lordzie Braveheart to zobaczymy puchary jak świnia niebo.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?