1

Nie mamy II lini tylko wybijanki.

0

Biednemu wiatr w oczy. Dobrze, ze nie Lewanbolski.

1

Nie możemy Basketsem grać tak wysoko bo chłopak nie ma siły wracać za piłką. dziury w środku potężne przy kontrataku Bayernu.

0

Nawet w obronie się z bayernem bawimy.

0

Barcelona autobus i bayernu nie ma.

1

I to jest ten potężny bayern? przecież to jakieś popierdółki są.

0

@PlsNotAtletico I oby tak zostało.

18

5 minuta i nadal 0-0 Bayern nie wie co się dzieje.

1

Dobra 4 minuta 0-0 gramy jak równy z równym.

1

Skywalker - niech moc będzie z Tobą.

1

Po zwycięstwo Barcelono!!!

0

@Volk Messi przebije i to spokojnie rekord Casillasa. Kwestia czasu. Chodzi mi o ilość występów.

8

I taka ciekawostka przed meczem.
Trąba słonia azjatyckiego może pomieścić 8,5 litra płynu, a spragniony samiec może wypić w ciągu 4,6 minuty 212 litrów wody.

1

@patryk355 w 6-1 również nikt nie wierzył. To tylko piłka. Oby ta buta niemców obróciła się przeciwko nim.

2

"- Zrobimy tak, żeby zaskoczyć dziennikarzy i wprowadzimy znienacka któregoś dnia" - powiedział we wtorek szef klubu PiS, wicemarszałek Sejmu Ryszard Terlecki, odpowiadając na pytanie, kiedy ustawa lex TVN trafi ponownie do Sejmu.
Mam nadzieję na nocne głosowanie a jeszcze lepiej niech zamkną drzwi opozycji tak będzie pewność, że pis nie przegra. A rano będzie o czym pisać. xD

1

@BorzyKrzys "Brudny Harry" na zawsze w pamięci.

0

@Dani13 Szkoda, że nie 10. Więcej wiary. ;)

3

@LeoMessiah Wystarczy 2-0. spokojnie zostawmy trochę pary na starcie w Monachium.

5

@IronSanHybrid Prawda? ;) Koeman jutro pokaże Niemcom gdzie raki zimują. ;)

9

Jutro pozamiatamy ten śmieszny bayern.

0

@MarioVeB! Jaki defetyzm? jak jest żle to trzeba o tym mówić Mariuszku a nie udawać, że jest dobrze. A obecnie u nas jest żle pod względem finansowym. Jak bedzie dobrze to pomyślimy o serkach, Kejnach i co sobie tylko wymarzysz.

0

@Criss18Barca To prawda, ale wątpię aby się udało.

0

@Emhyr I to wystarczy aby zapomniał o Barcelonie. No gdzie my do City w walce o takiego napadziora. Nie mamy kasy i nie mamy drużyny.

0

@Emhyr Nie mamy obecnie czym przyciągnąć Hochalanda. Pesge ma Messiego, City Pepa, a my mamy Depaya. Do tego sportowo jesteśmy słabi. Bardzo dużo problemów jest w Barcelonie i nie wiem czy Norweg chce się pchać do takiego syfu.

0

@Criss18Barca Obawiam się, że już nic nie załatwi.

0

@Criss18Barca Nie będzie i z tego co pamiętam to tylko na stronie viaplay.pl będzie dostępna transmisja.

0

@masterandservant Dokładnie tak. Natomiast jestem pewien, że będzie można spokojnie obejrzeć mecz w internecie. Rozumiem, że lepiej na żywo, ale tak TVP załatwiło sprawę w kwestii transmisji. A nie wiem czy Marcin ma dostęp do Viaplay.

0

@masterandservant "Retransmisja meczu Spartaka z Legią od godziny 19:35 w TVP Sport, TVPSPORT.PL, naszej aplikacji i SMART TV. Komentatorami będą Mateusz Borek i Robert Podoliński."
tvp.sport
Mecze w Warszawie na żywo a wyjazdowe- retransmisja.

0

1

@FCMichalo A tego nie wiem nawet. Nie ma sprawy zamienimy na Lengleta. ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?