fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Nie mamy II lini tylko wybijanki.
0
Biednemu wiatr w oczy. Dobrze, ze nie Lewanbolski.
1
Nie możemy Basketsem grać tak wysoko bo chłopak nie ma siły wracać za piłką. dziury w środku potężne przy kontrataku Bayernu.
0
Nawet w obronie się z bayernem bawimy.
0
Barcelona autobus i bayernu nie ma.
1
I to jest ten potężny bayern? przecież to jakieś popierdółki są.
0
@PlsNotAtletico I oby tak zostało.
18
5 minuta i nadal 0-0 Bayern nie wie co się dzieje.
1
Dobra 4 minuta 0-0 gramy jak równy z równym.
1
Skywalker - niech moc będzie z Tobą.
1
Po zwycięstwo Barcelono!!!
0
@Volk Messi przebije i to spokojnie rekord Casillasa. Kwestia czasu. Chodzi mi o ilość występów.
8
I taka ciekawostka przed meczem.
Trąba słonia azjatyckiego może pomieścić 8,5 litra płynu, a spragniony samiec może wypić w ciągu 4,6 minuty 212 litrów wody.
1
@patryk355 w 6-1 również nikt nie wierzył. To tylko piłka. Oby ta buta niemców obróciła się przeciwko nim.
2
"- Zrobimy tak, żeby zaskoczyć dziennikarzy i wprowadzimy znienacka któregoś dnia" - powiedział we wtorek szef klubu PiS, wicemarszałek Sejmu Ryszard Terlecki, odpowiadając na pytanie, kiedy ustawa lex TVN trafi ponownie do Sejmu.
Mam nadzieję na nocne głosowanie a jeszcze lepiej niech zamkną drzwi opozycji tak będzie pewność, że pis nie przegra. A rano będzie o czym pisać. xD
1
@BorzyKrzys "Brudny Harry" na zawsze w pamięci.
0
@Dani13 Szkoda, że nie 10. Więcej wiary. ;)
3
@LeoMessiah Wystarczy 2-0. spokojnie zostawmy trochę pary na starcie w Monachium.
5
@IronSanHybrid Prawda? ;) Koeman jutro pokaże Niemcom gdzie raki zimują. ;)
9
Jutro pozamiatamy ten śmieszny bayern.
0
@MarioVeB! Jaki defetyzm? jak jest żle to trzeba o tym mówić Mariuszku a nie udawać, że jest dobrze. A obecnie u nas jest żle pod względem finansowym. Jak bedzie dobrze to pomyślimy o serkach, Kejnach i co sobie tylko wymarzysz.
0
@Criss18Barca To prawda, ale wątpię aby się udało.
0
@Emhyr I to wystarczy aby zapomniał o Barcelonie. No gdzie my do City w walce o takiego napadziora. Nie mamy kasy i nie mamy drużyny.
0
@Emhyr Nie mamy obecnie czym przyciągnąć Hochalanda. Pesge ma Messiego, City Pepa, a my mamy Depaya. Do tego sportowo jesteśmy słabi. Bardzo dużo problemów jest w Barcelonie i nie wiem czy Norweg chce się pchać do takiego syfu.
0
@Criss18Barca Obawiam się, że już nic nie załatwi.
0
@Criss18Barca Nie będzie i z tego co pamiętam to tylko na stronie viaplay.pl będzie dostępna transmisja.
0
@masterandservant Dokładnie tak. Natomiast jestem pewien, że będzie można spokojnie obejrzeć mecz w internecie. Rozumiem, że lepiej na żywo, ale tak TVP załatwiło sprawę w kwestii transmisji. A nie wiem czy Marcin ma dostęp do Viaplay.
0
@masterandservant "Retransmisja meczu Spartaka z Legią od godziny 19:35 w TVP Sport, TVPSPORT.PL, naszej aplikacji i SMART TV. Komentatorami będą Mateusz Borek i Robert Podoliński."
tvp.sport
Mecze w Warszawie na żywo a wyjazdowe- retransmisja.
0
@marcin000019 TVP
1
@FCMichalo A tego nie wiem nawet. Nie ma sprawy zamienimy na Lengleta. ;)