fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@abram3k Ale jaki widok? przecież Losery byli zespołem wyrażnie lepszym na CN. Wynik lepszy niż gra i gdyby nie Messi to byśmy nic nie zrobili.
0
@Peszko07 Kolejna dobra wiadomość.
0
@kordyl1010 Jestem na początku 6 sezonu. Ten serial to jest taki sztos. No kurde płacze ze śmiechu. I już wiem, że jak skończę to obejrzę jeszcze kilka razy. ;D
1
@Chakalaka Czyli będzie 1-1. A to z kolei dobry wynika dla Legii.
0
@kordyl1010 Kevin jest zajebisty a w peruce to drugi Brad Pitt xD
https://zapodaj.net/b37efac28b06b.png.html
1
@Coutinho007 I można grać. ;)
1
@Coutinho007 Dokładnie. I ja rozumiem, że mamy problemy kadrowe itd, ale ludzie ile można się katować tym Roberto skoro On się nie nadaje na tę pozycję. Chłop nic w ofensywie nie daje a i w obronie jest cienko. I z czym do ludzi?
3
@Coutinho007 Może i się da, ale nie z Kumanem na ławce. My nawet ze średniakami się męczymy o topce nie ma co wspominać. Bo tu nie ma żadnego pomysłu na to jak grać.
3-5-2 nie idzie to co robimy? zagrajmy 3-5-2.
5
Dłajt Szrut? absolutny TOP. No nie ma lepszego kozaka od niego. xD
The Office.
https://zapodaj.net/7c4eb5ae7f563.jpg.html
3
@dasouzar11 Nigdy nie będę kibicował tym petrodolarom z Paryża. NIgdy.
7
@Peszko07 Wreszcie jakaś dobra wiadomość. Akurat mam za dużo kasy więc chętnie zapłacę więcej.
0
Rangersi jak dzieci we mgle dzisiaj. Brawo Lyon.
2
@NaFazieHitman Nawet jak wybuchnie to widoki i efekty zapamiętasz do końca życia. Takich w kinie nie zobaczysz. ;D
2
@Chakalaka Jest i nasz nowa "10".
0
@Kamiloza91 Tak ja mam cały czas na myśli okres przed przyjściem Kumana a wtedy u nas jeszcze był m.in Rakitić jeśli dobrze pamiętam więc sporo starych wyg w składzie było. ;)
1
@Encore Sugerujesz Szamana w 76? No wygląda to ciekawie.
0
@Kamiloza91 Kurcze miałem na myśli sytuację przed przyjściem Kumana. A w składzie mieliśmy kilku weteranów.
1
@Encore Wywiera presję na Tebasie... to znaczy na władzach Nets xD
1
@Encore Cały Szaman xD A teraz poważnie jestem przekonany, że spokojnie podpisze.
0
@Bogan Kolego przed przyjściem Kumana sporo tego było. m.in Messi. xD
0
@Kamiloza91 Bardzo dobry trener. Jednak uważam, że u nas by się nie sprawdził. Co innego prowadzić młodych, ambitnych chłopaków a co innego tłuste koty z dużym ego.
1
@don'T.R.I.P.e Ruskie po tej akcji butelkowej na pewno będą go mieli na oku ;D
2
@KrwawiaceoczyVEB ;D
25
Czesiu Swój chłop :D oczywiście bezalkoholowe ;)
0
@chavez Proszę.
1
@chavez Wygrała.
0
Ta Brugia to może być taki czarny koń tej edycji.
0
I taka ciekawostka Live - Milan, City - Lipsk, Sporting - Ajax
tylko w tych 3 spotkaniach padło jak na razie18 bramek xD
Edit: już 19 bramek ;D
0
@equwesta Wrócił na stare śmieci ;)
0
Grizzly wchodzi. Powodzonka.