1

@abram3k Ale jaki widok? przecież Losery byli zespołem wyrażnie lepszym na CN. Wynik lepszy niż gra i gdyby nie Messi to byśmy nic nie zrobili.

0

@Peszko07 Kolejna dobra wiadomość.

0

@kordyl1010 Jestem na początku 6 sezonu. Ten serial to jest taki sztos. No kurde płacze ze śmiechu. I już wiem, że jak skończę to obejrzę jeszcze kilka razy. ;D

1

@Chakalaka Czyli będzie 1-1. A to z kolei dobry wynika dla Legii.

0

@kordyl1010 Kevin jest zajebisty a w peruce to drugi Brad Pitt xD
https://zapodaj.net/b37efac28b06b.png.html

1

@Coutinho007 I można grać. ;)

1

@Coutinho007 Dokładnie. I ja rozumiem, że mamy problemy kadrowe itd, ale ludzie ile można się katować tym Roberto skoro On się nie nadaje na tę pozycję. Chłop nic w ofensywie nie daje a i w obronie jest cienko. I z czym do ludzi?

3

@Coutinho007 Może i się da, ale nie z Kumanem na ławce. My nawet ze średniakami się męczymy o topce nie ma co wspominać. Bo tu nie ma żadnego pomysłu na to jak grać.
3-5-2 nie idzie to co robimy? zagrajmy 3-5-2.

5

Dłajt Szrut? absolutny TOP. No nie ma lepszego kozaka od niego. xD
The Office.
https://zapodaj.net/7c4eb5ae7f563.jpg.html

3

@dasouzar11 Nigdy nie będę kibicował tym petrodolarom z Paryża. NIgdy.

7

@Peszko07 Wreszcie jakaś dobra wiadomość. Akurat mam za dużo kasy więc chętnie zapłacę więcej.

0

Rangersi jak dzieci we mgle dzisiaj. Brawo Lyon.

2

@NaFazieHitman Nawet jak wybuchnie to widoki i efekty zapamiętasz do końca życia. Takich w kinie nie zobaczysz. ;D

2

@Chakalaka Jest i nasz nowa "10".

0

@Kamiloza91 Tak ja mam cały czas na myśli okres przed przyjściem Kumana a wtedy u nas jeszcze był m.in Rakitić jeśli dobrze pamiętam więc sporo starych wyg w składzie było. ;)

1

@Encore Sugerujesz Szamana w 76? No wygląda to ciekawie.

0

@Kamiloza91 Kurcze miałem na myśli sytuację przed przyjściem Kumana. A w składzie mieliśmy kilku weteranów.

1

@Encore Wywiera presję na Tebasie... to znaczy na władzach Nets xD

1

@Encore Cały Szaman xD A teraz poważnie jestem przekonany, że spokojnie podpisze.

0

@Bogan Kolego przed przyjściem Kumana sporo tego było. m.in Messi. xD

0

@Kamiloza91 Bardzo dobry trener. Jednak uważam, że u nas by się nie sprawdził. Co innego prowadzić młodych, ambitnych chłopaków a co innego tłuste koty z dużym ego.

1

@don'T.R.I.P.e Ruskie po tej akcji butelkowej na pewno będą go mieli na oku ;D

2

25

Czesiu Swój chłop :D oczywiście bezalkoholowe ;)


0

@chavez Proszę.

1

@chavez Wygrała.

0

Ta Brugia to może być taki czarny koń tej edycji.

0

I taka ciekawostka Live - Milan, City - Lipsk, Sporting - Ajax
tylko w tych 3 spotkaniach padło jak na razie18 bramek xD
Edit: już 19 bramek ;D

0

@equwesta Wrócił na stare śmieci ;)

0

Grizzly wchodzi. Powodzonka.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?