0

@sebo939 Jak w Barcelonie.

0

Ten cały Poczetinio to zwykły placek jest.

0

Kurła ale szybko bramy padają, że człowiek nie nadąża. xD

0

Pisałem, ze te całe Pesge zesra się metr przed kiblem.

1

1,5 minuty i Loserpool padł xD
coś pięknego xD

0

Ajax zabawa. 1-3

0

City szybko wyjaśnia Lipsk.

0

xD Pesge klub mem xD

0

Januszki jak ktoś chcę multiligę po francusku to pisać.

3

Gardzę tym całym Pesge.

1

@Arkon To tylko plotki. Beal czeka na nowy kontrakt w Wizzards za grube pieniądze. Natomiast Celtowie nowy trener i kilku nowych/starych graczy w rotacji więc zobaczymy jak to wyjdzie i czy rzeczywiście Beal będzie potrzebny. ;)

1

@Arkon Dokładnie Czesiu wie co chce grać i to mi się bardzo podoba bo tym sposobem myślenia zaraża chłopaków. A co za tym idzie pewność siebie będzie większa. Masz rację w lidze musimy troszkę podgonić bo może być ciężko.

0

@Image Wielkie brawa.

1

@cchesterr43 I to jest ten romantyzm. ;)

5

Ależ to jest piękna historia Tiraspolu. Debiut w LM i zwycięstwo. Historyczne zwycięstwo.

1

@baartekk97 Ale to Czesiu kreśli co mają grać.
@Arkon Spartak miał trochę sytuacji natomiast to jak Czesiu ułożył drużynę no Ruskie nie mieli za bardzo miejsca aby się rozpędzić. Wszystkie formacje pięknie się przesuwały ograniczając możliwości gospodarzy. Mnie bardzo cieszy, że fizycznie wyglądaliśmy znakomicie. Do tego walka i zaangażowanie i 3pkt jadą do Warszawy.

7

I taka ciekawostka. W tym sezonie Legia w Europejskich Pucharach rozegrała 9 spotkań.
Bilans 6-2-1 a w bramkach 14-8.
Brawo Czesiu.

1

@Sulimo Bardzo szanuję. A za rok życzę Lechowi sukcesów w Europie. (L)

2

Lirim Kastrati i bramka dla Legii w meczu z Spartakiem. Ale co urwał na lewej Muci? wielkie brawa.


6

@Commando To prawda, ale widać było, że z sezonu na sezon męczył się chłopak.

2

@DanielVeB Kuman u siebie przegrał a Czesio na wyjeżdzie wygrał.
Kuman < Czesiu

8

I wsjo ;D

/photo/1

6

Brawo Legia. Pierwsze zwycięstwo i 3 pkt w tegorocznej LE. Ruskie nie mają z nami ostatnio szczęścia i dobrze. Jak w siatkę dostaną to i w nożną przegrywają. Brawo Legia.

0

@mekston Kroczek po kroczku. Jest coraz bliżej.

8

Kastrati!!!!!! Brawo Legiaaaaaa!!!!! Ale co Muci pociągnął lewą stroną. Brawo!!!!

1

@Dosq No zobaczymy ;) mam tylko nadzieję, że w przyszłym sezonie nasze drużyny zagrają w fazie grupowej Europejskich pucharów. ;)
Im więcej silnych polskich ekip w Europie tym lepiej. ;)

1

Emreli słupek..... aj była okazja.

3

@barcamember Zgadza się, ale do tej pory Legia bardzo dobrze.

0

@Dosq xD na 100% tak samo jak rok temu. Również podnosił... się z podłogi. ;)

4

@Slazzy Bardzo dobrze. Spartak poza kilkoma akcjami siedzi cichutko. Legia ładnie poukładana i spokojnie gra. Bardzo duże szanse na urwanie pkt.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?