29 listopada 2010, 20:46
0
link na sopcasta po PL ktoś ma?
29 listopada 2010, 20:45
29 listopada 2010, 20:44
19 kwietnia 2009, 09:55
BAN!
21 lutego 2009, 19:25
KAMIL FCB Wielkie Dzięki :)
25 września 2008, 14:41
ja i tak dalej twierdze, że przedewszystkim powinniśmy sprowadzić nowego bramkarza
27 września 2008, 22:52
ale ten Valdes to pajac :/ dziecko by ustalo po takim szturchnięciu :/ a przez jego aktorstwo stracilismy bramke :/
29 września 2008, 20:49
ojjjjjjj coś czuje że go po tym meczu zabiją :D :P
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
link na sopcasta po PL ktoś ma?
0
link na sopcasta po PL ktoś ma?
0
link na sopcasta po PL ktoś ma?
0
link na sopcasta po PL ktoś ma?
0
BAN!
0
KAMIL FCB
Wielkie Dzięki :)
0
BAN!
0
ja i tak dalej twierdze, że przedewszystkim powinniśmy sprowadzić nowego bramkarza
0
ale ten Valdes to pajac :/ dziecko by ustalo po takim szturchnięciu :/ a przez jego aktorstwo stracilismy bramke :/
0
ojjjjjjj coś czuje że go po tym meczu zabiją :D :P