fazer68
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
link na sopcasta po PL ktoś ma?
0
link na sopcasta po PL ktoś ma?
0
link na sopcasta po PL ktoś ma?
0
link na sopcasta po PL ktoś ma?
0
BAN!
0
nie włacza sie ten Public Sport
0
KAMIL FCB
Wielkie Dzięki :)
0
Witam
Mam pztanko, bo nie posiadam cyfry, a chciałbym pooglądać mecz po polsku, wiecie gdzie można w necie obejżeć go po polsku? najlepiej jakieś linki typu justin.tv
0
kurde może nie oddawać, było by głupotą sprzedać takiego zawodnika, ale wypożyczyć, dlaczego chłopak ma siedzieć na ławie jak gdzieś może grać i sie rozwijać jeszcze bardziej, ja jestem jak najbardziej za tym żeby został wypożyczony.
0
mówcie co chcecie, daaaaaaaaaaaawno nie oglądałem takiego pięknego meczu... Vaaaamos Barca :D KOOOOOOOOOOOCHAM :D Ale dziękuję realowi że dostarczył nam takich emocji :)))
Visca el Barca
0
Jak dla mnie może być nawet 1-0:)czy to ważne ile? ważne zebyśmy wygrali:) Visca el Barca!!
0
zdecydowanie lepiej zagrali dzisiaj Bojan i Hleb niż w ostatnim ligowym spotkaniu...Keita dalej słabo się prezentuje, ale trzeba w niego wierzyć ;) Visca el Barca
0
lepiej by miał w Barcelonie teraz, Guardiola stawia na młodych, pewnie by częściej grał i by został i się rozwijał, a tak to lipa, szkoda mi go
0
Pięknie :) oby tak do końca :)
Visca el Barca
0
Henry i Pique z boiska :/ a na boisko przede wszystkim Messi....ja nie wiem co ten Guardiola próbuje tymi składami i tym ustawieniem :/
0
ojjjjjjj coś czuje że go po tym meczu zabiją :D :P
0
ale ten Valdes to pajac :/ dziecko by ustalo po takim szturchnięciu :/ a przez jego aktorstwo stracilismy bramke :/
0
ja i tak dalej twierdze, że przedewszystkim powinniśmy sprowadzić nowego bramkarza
0
jak bedziecie mieli to podajcie linki na Justin TV
0
ile jest bo już mi nigdzie nie chodzi :/
0
podajcie jakis link na cos typu justint bo tam ju mi coś nie chodzi