0

link na sopcasta po PL ktoś ma?

0

link na sopcasta po PL ktoś ma?

0

link na sopcasta po PL ktoś ma?

0

link na sopcasta po PL ktoś ma?

0

BAN!

0

nie włacza sie ten Public Sport

0

KAMIL FCB

Wielkie Dzięki :)

0

Witam

Mam pztanko, bo nie posiadam cyfry, a chciałbym pooglądać mecz po polsku, wiecie gdzie można w necie obejżeć go po polsku? najlepiej jakieś linki typu justin.tv

0

kurde może nie oddawać, było by głupotą sprzedać takiego zawodnika, ale wypożyczyć, dlaczego chłopak ma siedzieć na ławie jak gdzieś może grać i sie rozwijać jeszcze bardziej, ja jestem jak najbardziej za tym żeby został wypożyczony.

0

mówcie co chcecie, daaaaaaaaaaaawno nie oglądałem takiego pięknego meczu... Vaaaamos Barca :D KOOOOOOOOOOOCHAM :D Ale dziękuję realowi że dostarczył nam takich emocji :)))

Visca el Barca

0

Jak dla mnie może być nawet 1-0:)czy to ważne ile? ważne zebyśmy wygrali:) Visca el Barca!!

0

zdecydowanie lepiej zagrali dzisiaj Bojan i Hleb niż w ostatnim ligowym spotkaniu...Keita dalej słabo się prezentuje, ale trzeba w niego wierzyć ;) Visca el Barca

0

lepiej by miał w Barcelonie teraz, Guardiola stawia na młodych, pewnie by częściej grał i by został i się rozwijał, a tak to lipa, szkoda mi go

0

Pięknie :) oby tak do końca :)

Visca el Barca

0

Henry i Pique z boiska :/ a na boisko przede wszystkim Messi....ja nie wiem co ten Guardiola próbuje tymi składami i tym ustawieniem :/

0

ojjjjjjj coś czuje że go po tym meczu zabiją :D :P

0

ale ten Valdes to pajac :/ dziecko by ustalo po takim szturchnięciu :/ a przez jego aktorstwo stracilismy bramke :/

0

ja i tak dalej twierdze, że przedewszystkim powinniśmy sprowadzić nowego bramkarza

0

jak bedziecie mieli to podajcie linki na Justin TV

0

ile jest bo już mi nigdzie nie chodzi :/

0

podajcie jakis link na cos typu justint bo tam ju mi coś nie chodzi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?