Osobiście nie jestem fanem transferu żadnego zawodnika na PO. Przecież jest Vidal, on powinien grać w 1szym składzie, w razie kontuzji lub innego zawieszenia wchodzi Roberto, a jak nie on to na pewno jest ktoś z Barcy B, który może wskoczyć do składu na 2-3 mecze
Typ zawodnika jakim jest Pogba brakuje w Barcelonie najbardziej. Wysoki, silny, świetny technicznie, z dobrym ostatnim podaniem, świetnym strzałem środkowy pomocnik to powinno być podstawowe wzmocnienie zespołu na przyszły sezon. Niewspominając o skrzydłowym/środkowym napastniku
Też jesteście zdania, że D.Suarez powinien częściej wychodzić w podstawowym składzie? Mam nadzieję, że zbiegiem czasu gdy Iniesta będzie grał coraz mniej, Denis przejmie po nim stery w 2. linii
Szczerze? To irytują mnie takie artykuły i wgl.. facet zagrał jeden dobry mecz w RM, zdobył jedną, wprawdzie ładną bramkę w superpuchrze i nagle cały piłkarski świat rozpływa się nad jego zajebistością... Niech on cokolwiek poważnego osiągnie w dorosłej piłce i wtedy będziemy mogli dyskutować nad jego poziomem i przydatnością dla określonej drużyny..
Neymar ma tu WSZYSTKO.. trofea, przyjaciół, mega pieniądze, zwycięstwa, świetny zespół, kibiców.. co on marudzi i chce jeszcze więcej? Rozumiem, że pieniądze są ważne, ale serio warto odchodzić do klubu, który da 3razy więcej pieniędzy za to samo co tutaj? Nie rozumiem co jest w głowach nie których zawodników i ich agentów domagających się ciężarówek pieniędzy.. to jest chore dzisiaj.. chyba wolę nie myśleć o tym jakie wysokie kontrakty będą za 5-6lat..
Komentarze
0
Jak zaczął na niego stawiać to co mecz to asysta lub gol albo przynajmniej bardzo przyzwoity występ
0
Osobiście nie jestem fanem transferu żadnego zawodnika na PO. Przecież jest Vidal, on powinien grać w 1szym składzie, w razie kontuzji lub innego zawieszenia wchodzi Roberto, a jak nie on to na pewno jest ktoś z Barcy B, który może wskoczyć do składu na 2-3 mecze
0
Tottenham przed LM będzie chciał się wzmocnić, a nie osłabić, więc albo go wcale nie sprzedadzą albo będę chcieli grube hajsy za niego
0
Ma ktoś może dostęp do całego meczu, bo chciałbym go jeszcze raz sobie obejrzeć? :D
0
Karma wraca! Najpierw to sędziowie nam zabierali, a teraz troszeczkę nam pomogli.. ale to jest nie ważne, ważne, że jestem w ćwierćfinale
8
Typ zawodnika jakim jest Pogba brakuje w Barcelonie najbardziej. Wysoki, silny, świetny technicznie, z dobrym ostatnim podaniem, świetnym strzałem środkowy pomocnik to powinno być podstawowe wzmocnienie zespołu na przyszły sezon. Niewspominając o skrzydłowym/środkowym napastniku
6
Też jesteście zdania, że D.Suarez powinien częściej wychodzić w podstawowym składzie? Mam nadzieję, że zbiegiem czasu gdy Iniesta będzie grał coraz mniej, Denis przejmie po nim stery w 2. linii
4
Podczas dobrej gry jest taka sama możliwość popełniania błędów przez sędziów niż podczas grania piachu
1
Szczerze? To irytują mnie takie artykuły i wgl.. facet zagrał jeden dobry mecz w RM, zdobył jedną, wprawdzie ładną bramkę w superpuchrze i nagle cały piłkarski świat rozpływa się nad jego zajebistością... Niech on cokolwiek poważnego osiągnie w dorosłej piłce i wtedy będziemy mogli dyskutować nad jego poziomem i przydatnością dla określonej drużyny..
1
Neymar ma tu WSZYSTKO.. trofea, przyjaciół, mega pieniądze, zwycięstwa, świetny zespół, kibiców.. co on marudzi i chce jeszcze więcej? Rozumiem, że pieniądze są ważne, ale serio warto odchodzić do klubu, który da 3razy więcej pieniędzy za to samo co tutaj? Nie rozumiem co jest w głowach nie których zawodników i ich agentów domagających się ciężarówek pieniędzy.. to jest chore dzisiaj.. chyba wolę nie myśleć o tym jakie wysokie kontrakty będą za 5-6lat..