O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 3858
  • Liczba komentarzy 25
  • Polecenia 22

Komentarze

0

Jak zaczął na niego stawiać to co mecz to asysta lub gol albo przynajmniej bardzo przyzwoity występ

0

Osobiście nie jestem fanem transferu żadnego zawodnika na PO. Przecież jest Vidal, on powinien grać w 1szym składzie, w razie kontuzji lub innego zawieszenia wchodzi Roberto, a jak nie on to na pewno jest ktoś z Barcy B, który może wskoczyć do składu na 2-3 mecze

0

Tottenham przed LM będzie chciał się wzmocnić, a nie osłabić, więc albo go wcale nie sprzedadzą albo będę chcieli grube hajsy za niego

0

Ma ktoś może dostęp do całego meczu, bo chciałbym go jeszcze raz sobie obejrzeć? :D

0

Karma wraca! Najpierw to sędziowie nam zabierali, a teraz troszeczkę nam pomogli.. ale to jest nie ważne, ważne, że jestem w ćwierćfinale

Zobacz wszystkie

8

Typ zawodnika jakim jest Pogba brakuje w Barcelonie najbardziej. Wysoki, silny, świetny technicznie, z dobrym ostatnim podaniem, świetnym strzałem środkowy pomocnik to powinno być podstawowe wzmocnienie zespołu na przyszły sezon. Niewspominając o skrzydłowym/środkowym napastniku

6

Też jesteście zdania, że D.Suarez powinien częściej wychodzić w podstawowym składzie? Mam nadzieję, że zbiegiem czasu gdy Iniesta będzie grał coraz mniej, Denis przejmie po nim stery w 2. linii

4

Podczas dobrej gry jest taka sama możliwość popełniania błędów przez sędziów niż podczas grania piachu

1

Szczerze? To irytują mnie takie artykuły i wgl.. facet zagrał jeden dobry mecz w RM, zdobył jedną, wprawdzie ładną bramkę w superpuchrze i nagle cały piłkarski świat rozpływa się nad jego zajebistością... Niech on cokolwiek poważnego osiągnie w dorosłej piłce i wtedy będziemy mogli dyskutować nad jego poziomem i przydatnością dla określonej drużyny..

1

Neymar ma tu WSZYSTKO.. trofea, przyjaciół, mega pieniądze, zwycięstwa, świetny zespół, kibiców.. co on marudzi i chce jeszcze więcej? Rozumiem, że pieniądze są ważne, ale serio warto odchodzić do klubu, który da 3razy więcej pieniędzy za to samo co tutaj? Nie rozumiem co jest w głowach nie których zawodników i ich agentów domagających się ciężarówek pieniędzy.. to jest chore dzisiaj.. chyba wolę nie myśleć o tym jakie wysokie kontrakty będą za 5-6lat..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?