0

Jak zaczął na niego stawiać to co mecz to asysta lub gol albo przynajmniej bardzo przyzwoity występ

0

Osobiście nie jestem fanem transferu żadnego zawodnika na PO. Przecież jest Vidal, on powinien grać w 1szym składzie, w razie kontuzji lub innego zawieszenia wchodzi Roberto, a jak nie on to na pewno jest ktoś z Barcy B, który może wskoczyć do składu na 2-3 mecze

0

Tottenham przed LM będzie chciał się wzmocnić, a nie osłabić, więc albo go wcale nie sprzedadzą albo będę chcieli grube hajsy za niego

0

Ma ktoś może dostęp do całego meczu, bo chciałbym go jeszcze raz sobie obejrzeć? :D

0

Karma wraca! Najpierw to sędziowie nam zabierali, a teraz troszeczkę nam pomogli.. ale to jest nie ważne, ważne, że jestem w ćwierćfinale

0

To pewnie dziwne porównania, ale pamiętam jak rok temu Messi i Suarez strzelili tego słynnego karnego przeciwko Celtcie to patrzyłem i oglądałem tego karnego w kółko i w kółko i brakowało mi słów, żeby coś na ten temat powiedzieć.. i mam zupełnie tak samo teraz jak patrzę na wynik i wczorajsze grę Barcy też nie jestem w stanie w żaden sposób bądź co bądź, ale ten blamaż skomentować... :/

0

Szczerze mówiąc to ja nie chcę, żeby finał był na ich stadionie, bo pamiętajcie, że karma wraca i jeśli real kiedyś wgl awansuje do finału to wtedy oni będą chcieli grać finał na Camp Nou..

0

Ile bym dał, żeby go zobaczyć w koszulce Barcy w jakimś oficjalnym meczu... *,*

0

Czemu mnie nie dziwi, że Douglas ma kontuzje.. xD

4

Podczas dobrej gry jest taka sama możliwość popełniania błędów przez sędziów niż podczas grania piachu

0

Baaardzo jestem ciekawy dlaczego LE co mecz ligowy i LM wysyła go na trybuny, skoro widać, że facet nie jest kompletnie bez formy, nie rozumie filozofii i jest kompletnie zagubiony na boisku.. w tych meczach, które grał w tym sezonic naprawdę w moim mniemaniu prezentował się bardzo przyzwoicie.. mam nadzieję, że nie odejdzie i zagra na nosie Luisowi

0

Jakie 2 sprawy?

0

"Real Madryt będzie mógł dokonywać transferów latem przyszłego roku" śmiech na sali.. i to jest sprawiedliwość?! Wszędzie perez ma swoich ludzi, którzy są opłaceni, żeby robić tak, aby real nie miał pod górkę. Żenada!

6

Też jesteście zdania, że D.Suarez powinien częściej wychodzić w podstawowym składzie? Mam nadzieję, że zbiegiem czasu gdy Iniesta będzie grał coraz mniej, Denis przejmie po nim stery w 2. linii

1

Szczerze? To irytują mnie takie artykuły i wgl.. facet zagrał jeden dobry mecz w RM, zdobył jedną, wprawdzie ładną bramkę w superpuchrze i nagle cały piłkarski świat rozpływa się nad jego zajebistością... Niech on cokolwiek poważnego osiągnie w dorosłej piłce i wtedy będziemy mogli dyskutować nad jego poziomem i przydatnością dla określonej drużyny..

1

Neymar ma tu WSZYSTKO.. trofea, przyjaciół, mega pieniądze, zwycięstwa, świetny zespół, kibiców.. co on marudzi i chce jeszcze więcej? Rozumiem, że pieniądze są ważne, ale serio warto odchodzić do klubu, który da 3razy więcej pieniędzy za to samo co tutaj? Nie rozumiem co jest w głowach nie których zawodników i ich agentów domagających się ciężarówek pieniędzy.. to jest chore dzisiaj.. chyba wolę nie myśleć o tym jakie wysokie kontrakty będą za 5-6lat..

0

Z jednej strony już się nie moge doczekać, aż swoim najpierw dzieciom, a potem wnukom będę opowiadał o fenomenie piłkarza, którego miałem zaszczyt podziwiać w latach młodości *,*

1

Przeczytaj jeszcze raz uważnie ;) autor tekstu osobno liczył debiut Marca w Primera Division i osobno jego debiut w LM :)

0

w żaden sposób nie podważam jego umiejętności, bo to świetny piłkarz, ale nie sądzę, że nie jest nam potrzebny kolejny pomocnik o wzroście 170cm.. potrzebujemy wysokiego i silnego pomocnika

1

Wiara w naszą drużynę i dopingowanie jej bez względu na jej wyniki pozostaje nam jedyną rzeczą ;) Visca el Barca

0

Chyba po części masz rację ziomek. Już jakis czas temu się tak zastanawiałem, że skoro dzisiaj oni zarabiają taaakie pieniądza, że głowa mała to ja nie umiem sobie wyobrazić jakie pieniądze będę mieli płacone zawodnicy za kilka/kilkanaście lat ;o

8

Typ zawodnika jakim jest Pogba brakuje w Barcelonie najbardziej. Wysoki, silny, świetny technicznie, z dobrym ostatnim podaniem, świetnym strzałem środkowy pomocnik to powinno być podstawowe wzmocnienie zespołu na przyszły sezon. Niewspominając o skrzydłowym/środkowym napastniku

0

Nie wiem co się dzieje z naszą drużyną.. Moim zdaniem sukcesy z zeszłego sezonu przyszły za szybko. Cały zespół, a zwłaszcza tridente w sezonie, który był ich pierwszym w Barcelonie (chodzi mi o to, że razem Messi, Suarez i Ney grali razem) nieco za szybko osiągnęli szczyt swoich możliwości i w tegorocznych rozgrywkach może nie mieli wystarczającej motywacji. Takie jest moje zdanie. Macie inne, to proszę o nie pod moim komentarzem ;)

0

Mimo jego pamiętnych kiksów z realem czy innymi drużynami, moim zdaniem jest to jeden z najlepszych transferów ostatnich lat jakie dokonano w naszym kochanym klubie. Też bez wątpienia po tych kilku latach grania w Dumie Katalonii zasłużył na to, żeby być choćby i 4 kapitanem, ale zawsze KAPITANEM!

0

Coś mi się wydaje, że Sandro jest podobnym przypadkiem jak Deulofeu, Cuenca czy Tello :/ dobrzy zawodnicy, ale mieli strasznego pecha, na ich moment przyjścia do 1szego zespołu w zespole byli lepsi zawodnicy na ich pozycjach.. Sandro niech idzie na wypożyczenie na pół roku i się zobaczy co z nim bedzie dalej.. chociaż z drugiej strony nie ma co osłabiać zespołu przed najważniejszą częścią sezonu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?