O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 25
  • Polecenia 0

Komentarze

0

BAN!

mod

0

no właśnie nie wiem tego... mi się wydawało, że zawsze po ostatnim meczu w sezonie ... bo by tak z tym pucharem jeździli za Barcą? ;d

ale oby dzisiaj mogli podnieść i zamknąć sprawę ligi ;]

Vamos BarÇa !!!

0

zapraszamy i czekamy z niecierpliwością na Osasunę Pampelunę! :D:D

ale Pep raczej wystawi i nawet na pewno na ten mecz rezerwy bo mistrzostwo będzie już zapewnione ;] Hleb się zareklamuje dla swoich przyszłych pracodawców, Bojan pogra, Jorquera, Pinto

0

http://videos.sapo.pt/iQsZp0zZu7lNcADW9pdz

zobaczcie jak Anelka potyka się o własne nogi!!!!!

lewą nogą zahacza o prawą łydkę ! ;];];];]

0

doskonały artykuł

Zobacz wszystkie

0



moim zdaniem kiedy ribery by przyszedł to do odstrzału hleb i gudi i sprowadziłbym jakiegoś zawalistego stopera i lewego obrońce i skład zawalistyyyy ! ;]

0

ej ludziska! Andrzejowi należy się 10 jak nic ! za takiego gola? i tak ważnego? czysta dycha ode mnie ;]

0

doskonały artykuł

0

Kocham Barcelonęęęę!!!!!!!!!!!!!

0

ok

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?