zapraszamy i czekamy z niecierpliwością na Osasunę Pampelunę! :D:D
ale Pep raczej wystawi i nawet na pewno na ten mecz rezerwy bo mistrzostwo będzie już zapewnione ;] Hleb się zareklamuje dla swoich przyszłych pracodawców, Bojan pogra, Jorquera, Pinto
moim zdaniem kiedy ribery by przyszedł to do odstrzału hleb i gudi i sprowadziłbym jakiegoś zawalistego stopera i lewego obrońce i skład zawalistyyyy ! ;]
Komentarze
0
BAN!
mod
0
no właśnie nie wiem tego... mi się wydawało, że zawsze po ostatnim meczu w sezonie ... bo by tak z tym pucharem jeździli za Barcą? ;d
ale oby dzisiaj mogli podnieść i zamknąć sprawę ligi ;]
Vamos BarÇa !!!
0
zapraszamy i czekamy z niecierpliwością na Osasunę Pampelunę! :D:D
ale Pep raczej wystawi i nawet na pewno na ten mecz rezerwy bo mistrzostwo będzie już zapewnione ;] Hleb się zareklamuje dla swoich przyszłych pracodawców, Bojan pogra, Jorquera, Pinto
0
http://videos.sapo.pt/iQsZp0zZu7lNcADW9pdz
zobaczcie jak Anelka potyka się o własne nogi!!!!!
lewą nogą zahacza o prawą łydkę ! ;];];];]
0
doskonały artykuł
0
moim zdaniem kiedy ribery by przyszedł to do odstrzału hleb i gudi i sprowadziłbym jakiegoś zawalistego stopera i lewego obrońce i skład zawalistyyyy ! ;]
0
ej ludziska! Andrzejowi należy się 10 jak nic ! za takiego gola? i tak ważnego? czysta dycha ode mnie ;]
0
doskonały artykuł
0
Kocham Barcelonęęęę!!!!!!!!!!!!!
0
ok