fcbcules1
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Lublin
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
BAN!
mod
0
no właśnie nie wiem tego... mi się wydawało, że zawsze po ostatnim meczu w sezonie ... bo by tak z tym pucharem jeździli za Barcą? ;d
ale oby dzisiaj mogli podnieść i zamknąć sprawę ligi ;]
Vamos BarÇa !!!
0
zapraszamy i czekamy z niecierpliwością na Osasunę Pampelunę! :D:D
ale Pep raczej wystawi i nawet na pewno na ten mecz rezerwy bo mistrzostwo będzie już zapewnione ;] Hleb się zareklamuje dla swoich przyszłych pracodawców, Bojan pogra, Jorquera, Pinto
0
http://videos.sapo.pt/iQsZp0zZu7lNcADW9pdz
zobaczcie jak Anelka potyka się o własne nogi!!!!!
lewą nogą zahacza o prawą łydkę ! ;];];];]
0
doskonały artykuł
0
Ribery + zawalisty lewy obrońca ... cóż chcieć więcej?
0
Ribery będzie grał co drugi mecz na przemian z Henrykiem
0
jejkuuuuuuuuu!!! a co?!?!? w ManU wszyscy zdrowi co do joty? :((((
0
ej ludziska! Andrzejowi należy się 10 jak nic ! za takiego gola? i tak ważnego? czysta dycha ode mnie ;]
0
o z atletami.. jejku ale w lidze! w premiership ! nie w Champions League gdzie do meczu przyjmuje się całkiem inną taktykę!
...ej no to my mówimy o bieżącym sezonie i właśnie porównaj sobie obronę Chelsea, a Arsenalu ... przepaść ... bardzo ciekawy jestem jak grałby ten twój kochanek Ronaldo w dwumeczu ligi mistrzów (nie w Premier league) z taką Chelsea. Nie wiem czy zauważyłeś, ale kiedy Messi dostawał piłkę od razu nie biegło do niego 2 czy 3... ale pięciu zawodników i to z każdej strony go okrążali więc jak miał błysnąć w tym meczu? Wystarczy, że błysnął z realem, w meczu w ktorym kazdy skazywał Barce na porażke ...
0
ej nie będzie takiej obrony i nie może być takiej!!!!! Toure się nie nadaje na stopera! widziałeś z jaką łatwością go Anelka wyprzedzał czy też Drogba? Jest mało zwrotny a piłkarze ManU są zwrotniejsi niż Chelsea
ja bym dał parę stoperów: Pique i Puyol
Sylvinho lewa , Caseres prawa Toure absolutnie z ManU na obrone! Absolutnie! on jest pomocnikiem defensywnym i tam jest jego miejsce... i broń Boże oby nie Busquets ... aaa... i miejsce Iniesty jest w pomocy! koniec kropka!
0
już nie dawajcie banów tym co z Capsem pisali bo to wielki wieczór!!
Coś pięknego! Coś pięknego!Coś pięknego!Coś pięknego!Coś pięknego!
Nie wierzę!
0
czego trwożycie się ludzie małej wiary?
Barca wygra !!!!!!! ;)
0
a ja się boję najbardziej i zapewne mnie będą dreszcze brały przy wrzutkach ze stałych fragmentów gry oraz rzuty rożne dla Chelsea!
0
jeżeli oczywiście nie będą stosować ponownie taktyki ''zamurować bramkę''
0
Chelsea się odkryje = podzieli los Realu ... niestety każdy kto zna się na piłce nożnej wie o tym w głębi ducha
0
najlepsi dzisiaj
Messi, Iniesta, Pique, Henry !!! !!! !!!
0
Kocham Barcelonęęęę!!!!!!!!!!!!!
0
moim zdaniem kiedy ribery by przyszedł to do odstrzału hleb i gudi i sprowadziłbym jakiegoś zawalistego stopera i lewego obrońce i skład zawalistyyyy ! ;]
0
Kibic_Z_Madrytu
wiesz co kolego? nie osmieszaj się proszę... to że Raul sfarcił z Sevillą strzelając 3 gole nie znaczy ze tak będzie z Dumą Katalonii ...
bardziej możliwe jest 1-4 niż 4-1 ... taka jest prawda i wiem że w głębi duszy o tym wiesz.
Ja stawiam na wysoki remis bramkowy : 2:2 jako obiektywny kibic
jako kibic barcy stawiam 0:2
0
Toure na stopera !!!!!!
0
a Real wiem jak będzie grał.... będzie grał niesamowity piach i na farcie wszystko..... ;/
0
oj co się już podniecacie że taktyk taktyk i taktyk z tego hiddinka ...
największy głupiec by powiedział żeby całą drużyną się bronili w takim meczu... ba! Hiddink z tego co wiem w wywiadach nie wspominał nawet o czymś takim, co więcej, mówił aby jego druzyna wystrzegała się takiej gry. A tu proszę ...
0
jak myślicie panowie?
jaka defensywa na rewanż?
w tak ekstremalnej sytuacji ja bym chyba dał Yaya na stopera
Abidal Alves
Yaya Pique
abidal na stopera mi jakoś nie pasuje i nie wiem czy by sobie poradził jak myślicie?
0
ok