fcbm
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Był kontakt przez który noga zakroczna wytrącona z linii biegu uderza w wykroczną. Anelka się przewraca. Jeśli dalej uważasz że Abidal dostał czerwo za nic to nie mam pytań :D
0
Masz wywiad w którym Abidal potwierdza że faulował, ale to nie wystarcza.
Do końca świata będzie funkcjonować legenda że Anelka sam się sfaulował :D
0
https://sport.onet.pl/pilka-nozna/liga-mistrzow/abidal-po-meczu-z-chelsea-to-byl-dobry-faul/zz48w
Anelka był faulowany...
0
https://sport.onet.pl/pilka-nozna/liga-mistrzow/abidal-po-meczu-z-chelsea-to-byl-dobry-faul/zz48w
Proszę nie powielać kłamstwa i legendy jakoby Abidal nie faulował Anelki. Pozdrawiam.
0
Barcelona: Valdes - Alves, Bartra, Pique, Alba - Xavi - Busquets - Iniesta - Pedro, Messi, Sanchez
Sklad na pierwszy z dwoch pamietnych meczow. Na drugi z niewielkimi zmianami. Teraz przeczytaj sie jeszcze raz, klupnij w czolko i idz spac. Pozdrawiam
0
Punktem odniesienia pod jakim wzgledem? Prosze Cie...
0
Mam dla Ciebie propozyjce przyjacielu. Przeczytaj jeszcze raz te wypociny ktore stworzyles, a nastepnie wsadz sobie dwa olowki do nosa i uderz glowa o biurko. Poprawi Ci sie realne spojrzenie na temat i moze obudzisz sie troszke. Pozdrawiam ; )
Aaa i jeszcze zmien bielizne bo juz chyba mokro masz z przesytu tej klubowej megalomanii ; )
0
Hahahahah... Nudniej !? Hahhahahah, czlowieku wez sie lecz bo inaczej tego nie ujme. Pozdrawiam.
0
hamuj z tym miesem i wytrzyj mleko spod nosa. Wiele razy okradali ? Przytocz ze 3 spotkania. Co do ostatniego dwumeczu z Bayernem to chyba koleszko inny mecz ogladales. O ile mozna sie przyczepic do bramki Gomeza to reszta byla znakomitym obrazem tego gdzie znajduje sie teraz Bayern a gdzie Barca. Wystarczy ze stadion "plakal" po meczu z Interem. Jesli oczywiscie zrozumiesz metafore.
0
Chodzi o ten "historyczny" rok kiedy barca zostala swinsko przepchnieta w LM przez Ovrebo ? No to rzeczywiscie takich "cudow" nikt nie powtorzy ;)
0
Pan Bystrzycki na siłe doszukuje się podobieństw i barcelońskich udoskonaleń w grze Bayernu. Szczególnie rozbawił mnie fragment o udoskonaleniu współpracy na linii Ribery-Alaba. Ten duet to od poprzedniego sezonu maszyna, którą ciężko udoskonalić. Szczególnie w sposób opisany przez autora. Jako kibic FCB jedynie z czym mogę się zgodzić to położenie nacisku przez Guardiolę na posiadanie piłki. Niestety ten charakterystyczny barceloński element, czyli bezproduktywne klepanie piłki w obronie nie za bardzo do mnie przemawia. Dajmy natomiast Pepowi pracować, a zobaczymy co przyniesie przyszłość. Pozdrawiam
0
Cochise szacunek ; ) Szanowalem Barce i szanuje nadal. Nie jestem kbicem FCB najswierzszej wody. Czekalem na obydwa mecze z niecierpliwoscia. Obydwu racjonalnie sie obawialem. Teraz jest Moj/Nasz czas swietowania i "wierni fani" barcy niech siedza cicho i niech przypomna sobie co pisali pare godzin wczesniej. Czekalem na to 4 lata ; ) Nie wiem co wiecej napisac. Pozdrawiam ; ) !
0
zejdzcie *
0
Z przyjemnocia odpalam screeny z Waszymi komenatrzami o remontadzie i czuje dzika satysfakcje. Zjedzcie na ziemie. Pozdrawiam ; )
0
nie 'co Bayern zawdziecza barcelonie?' tylko ewentualnie 'co Bayern i barcelona zawdziecza van Gaalowi?'. Autor sie troche zagalopowal w probie gloryfikacji ;) Siema !
0
Ja jebe : D widze ze juz nie tylko wiekszosc kibicow barcelony jest nawiedzona. zeswirowali tez ludzie z calkiem innych dziedzin. z niecierpliwoscia czekam az messinizm zostanie oglaszony religia. ludzie ! to jest tylko czlowiek i to jest tylko/az pilka nozna. Zasiegnijce porady lekarza specjalisty dopoki nie jest za pozno. I wezcie ze soba tego brytyjskiego genetyka. Siema nara pozdro ; )
ps. naprawde chcialem i powstrzymywalem sie przed takimi komentarzami baardzo dlugo, ale jak przeczytalem juz o klonowaniu to cos we mnie peklo :/
0
Zinedine Zidane. Dziekuje za uwage.
0
to niech fabregas, maszczerano i messi graja za symboliczna "banke". przyjemne z pozytecznym. zycie na poziomie i oddluzanie klubu.
0
Zakonczmy na tym ze FCB go nie sprzeda bo nie planuje transferow na ta pozycje a pozatym Bayern prowadzi madra polityke oraz nie ma problemow finansowych zeby musiec sprzedawac swoje gwiazdy.
0
przeciez gra w FCB ;)
0
tylko dlaczego sedzia przypomnial sobie o tym przepisie dokladnie w tym meczu i w sytuacji kiedy barcelona zaczela tracic inicjatywe w nim. ogromna wiekszosc obroncow przytrzumuje i pociagaja za koszulke podczas roznych czy stalych fragmentow gry i dotyczy to tez obroncow barcelony. no ale czy od tej pory sedziowie zaczna systematycznie egzekwowac ten przepis ? nie wydaje mi sie. i to wlasnie denerwuje i zenuje zwyklego kibica pilki noznej. yo
0
Ma w sobie cos czego brakuje xaviemu i kilku innym pilkarza barcelony...
0
Dlatego kochany leo... powies sobie zdjecie Zidane`a nad lozkiem i trenuj, trenuj, bo inaczej nigdy nie bedziesz tak wielkim zawodnikiem jak On. Yo
0
Panie Zubi, ustawianie Nietoperza w jednym rzedzie z naprawde najlepszymi bramkarzami w histori jest troche nie na miejscu.
0
Chlopak strzelil dwie bramki rezerwom Bayernu. Rewelacja. Przy drugiej bramce przy pierwszym padniu do thiago to nikt spalonego nie widzial :D
0
bramka argentyny z serbia na ms 2006 bardziej godna imo.
0
To jest naturalna kolej rzeczy. To skutek tak nierealnego zdania kolego... I nie "w koncu" tylko na samym poczatku ;)
0
"Jeden z najlepszych bramkarzy na świece" hahaha ! :D Dziś 1 kwietnia ?
0
0
"pasuje do stylu barcy" haha ! chyba nie w tym wcieleniu ;)