0

"Frustracja kibiców Chelsea po niesprawiedliwych, ich zdaniem, decyzjach arbitra w półfinale Ligi Mistrzów" - nie "ich zdaniem" tylko zdaniem kazdego normalnego i obiektywnego obesrwatora tego meczu. Ciezko przyjac do siebie fakt ze sedzia przepycha kochana druzyne do finalu - prawda ?

0

Franek w ostatnim wywiadze powiedzial ze odejdzie z Bayernu tylko w przypadku gdy nie zakwalifikuja sie do LM na przyszly sezon, wiec moze przestancie juz wpisywac te durne spekulacje, bo zaczyna sie to robic nudne...

0

Eric Abidal zaskakująco przyznał, że zahaczył Nicolasa Anelkę podczas wczorajszego półfinału pomiędzy Chelsea i Barceloną.

Francuz, który z konieczności zagrał w defensywie, zobaczył czerwoną kartkę po tym, jak sfaulował swojego rodaka, który wychodził na sam na sam.

Abidal twierdzi, że zrobił to dla dobra swojej drużyny: "Kryłem Nico Anelkę, ponieważ byłem stoperem. Sędzia uznał, że go faulowałem - miał rację."

"Jeśli bym mu pozwolił, zapewne strzeliłby drugiego gola. Poświęciłem się. Zawsze jest to rozczarowujące, kiedy nie można zagrać w finale."

0

Moyart ja nikogo nie chce przekonac ze moje jest dobre a Wasze zle. Ja napisalem swoja opinie na powyzszy temat i jedynie odpowiadam na krytyke.

Dla mnie messi moze strzelic jutro nawet 40 bramek byle zrobil to zgodnie z przepisami.

Masz racje - daj sobie na luz bo nie wnosisz nic do tematu ;) Moim celem nie bylo sprowokowanie dyskusji, ale jesli juz sie tak stalo to bardzo dobrze, bo lubie dyskutowac i sie tego nie boje, a jesli Tobie to przeszkadza to Twoj swiatopoglad musi byc bardzo ubogi nad czym ubolewam :( A wylanianie zwyciestwie niestety i na szczescie nie lezy w Twojej gestii ;)

0

Twoja sprawa Hering. Widze ze czytujesz "Fakt" :) Dlaczego przytaczasz mi definicje ze slownika PWN ? Nie jestes na tyle bystry zeby odpisac mi wlasnymi slowami ? Definicji argumentu ucza juz w podstawowce, ale nie martw sie jesli tego nie pamietasz - w gimnazjum bedziesz to powtarzal ;) Wracajac do tematu

1. Ťfakt lub twierdzenie przytaczane dla uzasadnienia lub obalenia jakichś tez lub decyzjiť

przytoczylem miedzy innymi argument dlaczego kartka dla messiego byla sluszna, ale jesli nie dostrzegasz tego to mi przykro. Z drugiej strony przepraszam jesli slowo "dzieci" Cie urazilo, ale czytajac co poniektore wypociny nie przychodzi mi do golwy inne okreslenie.

Henremu nie bylo latwiej opuscic stop do ziemi ? Moze wtedy poturbowalby Buttowi tors, ale za to nie zafundowalby mu do konca zycia blizn na twarzy. Wogole jak skomentujesz fakt ze Henry po starciu z Buttem nie okazywal zadnych skutkow zderzenia by po chwili i po zorientowaniu sie w sytuacji chwycic sie za zebra i teatralnie zwijac sie z bolu ?

Pospiesznie wyprowadzam Cie z bledu. Nie wyzywam Henrego od chamow lecz nazywam tak jego zachowanie natomiast zgodze sie ze krytykuje Messiego bo mam do tego podstawy, a to ze jest czescia jednej z najlepszych druzyn europy mi tego nie zabrania.

Moyart - jesli Twoje wypowiedzi maja sie ograniczac tylko do obrazania mojej osoby to chyba lepiej zebys nie zabieral glosu w tym temacie bo jeszcze Ty mozesz zarobic bana. I powtarzam raz jeszcze ze nie umniejszam zwyciestwu Barcelony tylko komentuje konkretna sytuacje.

Zuzka - jaki sposob przedstawiania argumentow jest wg Ciebie odpowiedni ? Do "dzieci" i "chama" odnioslem sie wyzej. To bardzo mile ze jednak umiesz dostrzec wartosci innych pilkarzy a nie tylko tych z Barcelony. Pozdrawiam

g0ral - nie wnosisz nic do tematu wiec nie skomentuje Twojej wypowiedzi.

0

Hering - czyli kolejny zaslepiony "fan" barcelony z umyslem na poziomie podstawowki. Prosze pokaz mi w ktorym miejscu ja kogos krytykuje. Ja tylko stwierdzam FAKTY - prawda ze trudny wyraz. Napisz mi moze, bo jestem ciekaw jaka definicje w Twoim "bogatym" slowniku ma slowo 'argument'. W przeciwienstwie do Ciebie ja sie staram podniesc poziom, ale Ty widze jestes przyzwyczajony do atmosfery tego portalu czyli do "szczekania" i plucia jadem. Przypomina to pewna partie polityczna.

Zuzka - co moge dla Ciebie zeby nie bylo Ci przkro ? Dla mnie mozesz nawet smiac sie przez lzy. Oczywiste jest ze lepiej wypowiadac sie na podstawie wielu powtorek aniezeli pezpodstawnie jak wielu 'trzezwych' tutaj. Zreszta co tu duzo pisac. Do tego typu sporow jest potrzeba chociaz garstka obiektywizmu a Wam tego brakuje co tutaj sukcesywnie udowadniacie.

Arkadik - masz racje ! wydaje Ci sie ;) Szkoda ze ironizujesz z Francka, bo kto jak nie Barcelona chce tego zawodnika pozyskac.

Moyart - cale szczescie ze Ty jestes powazny ;) I dobrze ze nie widzisz tych argumentow, bo zwiekszony wysilek psychiczny moglby Cie przyprawic o zawroty glowy :)

Pzdrawiam godnych rozmowcow. Moze jeszcze tu tacy sa ;)

0

adrianoo101 - kolejny rozmowca na "poziomie" czy ja cos zle odebralem ? :)

0

Widze Panie Hering ze w Panskim przypadku lepiej jest rzucac zalosne obrazy aniezeli odniesc sie do moich argumentow. Przykro mi z tego powodu...

I gdzie ja napisalem ze barca nie jest dobra i ze ktos jej tam do piet dorasa ? Nie odbiegajmy od tematu...

0

Naucz sie czytac ze zrozumieniem bo przepis ten dotyczy tylko meczu finalowego...

0

Podtrzymanie decyzji jest jak najbardziej trafne. Wasz "wielki" messi juz w trakcie upadania na murawe skierowal glowe w strone arbitra i zaczal rozkladac rece z pretesjami. zreszta sedziowie go juz znaja ze swiety nie jest, bo kto jak nie on strzelil bramke reka i pluje po kryjomu na przeciwnikow... Zreszta jak twierdzicie ze byl minimalny konakt i ze to spowodowalo upadek argentynczyka to pragne wam przypomniec ze pilka nozna to gra kontaktowa i jesli messiemu to nie odpowieada to niech sie przeniesie na szachy, tam mu nie grozi upadek po byle "szmyrnieciu". Szkoda mi jedynie ze messi reprezentuje barwy argentyny bo to moja jedna z ulubionych reprezentacji, a grali tam zawsze twardzi latynosi, a nie takie kukielki jak "atomowa pchla".

Wiekszosc dzieci wypowiadajacych sie tutaj powinna sie cieszyc ze henry nie otrzymal jakiejs dyskwalifikacji, bo po obejrzeniu wielu powtorek z roznych ujec nie trzeba byc geniuszem zeby stwierdzic fakt iz henry mogl sie zachowac lepiej, a zachowal sie chamsko. przykladem moze byc to ze przed samym uderzeniem podniosl i usztywnil nogi oraz zlaczyl razem stopy. Jego rowniez mi szkoda bo jeszcze zza czasow gry w arsenalu bardzo go szanowalem, ale widac ze w barcelonie nauczyli go ich najwazniejszej dewizy czyli "do zwyciestwa po trupach" Tyle odemnie. Pozdrawiam trzezwo myslacych

0

Jako kibic Bayernu chcialbym zaapelowac zeby kibice Barcelony nie dziwili sie ze na innych portalach sa postrzegani jako dzieci, sezonowcy czy tez "nadete bufony". Szacunek nalezy sie kazdej druzynie a szczegolnie na takim etapie jak 1/4 LM i pisanie ze ktoras druzyna (w tym przypadku Barcelona) jest juz w daleszej fazie jest dla mnie najwieksza glupota. Moze niech Wasz zarzad wysle pismo do UEFA o przeniesienie juz do 1/2 :) To tyle co mialem do napisania. Pozdrawiam fanow Barcelony trzymajacych odpowiedni poziom wypowiedzi ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?