fcbszklany
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Jaroslaw
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Messi zbyt zachlanny? jakos nigdy nie slyszalem zeby gdzies sie domagal pieniedzy w kontrakcie.......glupia wypowiedz
0
Ale bramka naszych fajna :) Takie bym chcial ogladac z 1 druzyna :)
I kolejny puchar odpada do zdobycia :(
0
No wszytsko ladnie pieknie tylko te zejscia do srodka.....mozemy duzo zyskac ale pytanie jest takie ile mozemy stracic przez ta zmiane jego pozycji? Wg mnie wiecej tracimy
0
To kto na lewe skrzydlo?
Bojan ktory nie ma doswiadczenia na tej pozycji i jest za mlody zeby grac caly czas w pierwzej 11?
Iniesta ktory jest pomocnikim i tak gra najlepiej? czy kto?
0
A ja ogladalem cale 90min Henryego i powiem tak..... Gra sie tak jak przeciwnik pozwala a Austria zagrala dobre zawody i wygrala.....
spyke
"ale on prawie całe spotkanie stał na połowie rywala i czekał na podania zero cofania się po stracie"
Powiem ci tak ze po 1 on jest napastnikiem i on ma czekac na ta pilke bo z tego zyja napastnicy
Po 2 on tego Francja miala wczoraj 2 defensywnych pomocnikow zeby oni ta pilke odbierali po stracie a nie napastnik
I tak ogolnie to wydaje mi sie ze jakby nie do konca lubial grac z Benzema a Anelka to juz wogole....
0
aha nie zauwazylem sory :D
0
A jaka srednia mieli Henry i Messi i Ronaldinho jesli moglbym spytac :D
0
To jest czysty geniusz i nie ma szans zeby on nie gral druzyna z nim jst znacznie grozniejsza tylko gdyby mogl grac tam gdzie on chce.......
Daje druzynie doswiadczenie szybkosc mozliwosc lepzej gry kombinacyjnej a do tego umi wykonywac rzuty wolne a u nas praktycnie tylko Xavi umi je wykonywac
0
A jeszcze niedawno dostawal owacje na Camp Nou za mecz z Wisla a dzis juz wszyscy chca go wyrzucic........gorzej niz ZAL
Jak jego chca posadzic na lawce to chyba sie na rozum z niedorozwojami pozamieniali.....nie gra rewelacyjnie ale gra dobrze i chocby dlatego warto go pozostawic bo mimo wszystko jest grozniejszy niz Bojan wkoncu gra 14 lat w pilke..... prawie tyle co Bojan zyje :D
0
Samuel E. no dokladnie mniej wiecej to samo pisalem jak sie te informacje zaczely pojawiac.....
NIE KAZDY WYCHOWANEK BEDZIE MESSIM ITD
Ci mlodzi tez chca sie rozwijac a w Barcelonie dla nich nie zawsze bedzie miejsce
0
Jakiego programu najlepiej uzywac?
0
A gdzies na necie bedzie mozna to ogladac?
0
A o Arsenalu nikt nie pamieta a poki co tak na dzien dzisiejszy to tylko my i oni gramy piekna i skuteczna pilke....
ManU bez formy
Chelsea tez jakos nie zachwyca
Inter tez az tak rewelacyjnie z Roma nie gral ( byl lepszy ale bez rewelacji jak dla mnie)
Bayern jak bedzie dla nich 1/2 finalu to bede w szoku
Juve jest nawet mocne ale do tego co prezntowali sprzed afery to daleko jeszcze
0
Ale stadion na final sobie wybrali..... Stadio Olimpico w Rzymie....a Emirats nowe Wembley to nie pasi?:D
0
Moze byc ale nie musi byc gwiazda tam nie mozemy wszystkich trzymac na sile bo moze ktorys kiedys sie stanie gwiazda.....oni tez maja ochote sie rozwijac a miejsca u nas nie dla wszystkich starczy....
0
Jaro88 i inni zrozumcie jedna rzecz..... NIE KAZDY jest Cesciem i NIE KAZDEMU graczowi ktory odchodzi z naszej szkolki uda sie zrobic taka kariere jak wlasnie Cescowi....
0
Nie ma co jego filmiki to prawdziwe perelki :)
A ten filmik z samego finalu ktory kiedys tu byl prezentowany to juz wogole genialny :)
0
To jest CHAMPIONS League a nie jakies inne tu sie gra zeby grac ( i wygrywac ) z najlepszymi bo tylko w ten sposob mozna udowodnic ze jest sie krolem.....
Mi sie marzy grupa smierci Barca Bayern Juve Fener
0
Bojan sie spalil w tej akcji chcial na sile widac ze ma 18lat i brak ogrania
0
Henry dla mnie 7 byl anprawde dobry
Alves 6 staral sie robil co mogl
0
Mimo wszytsko dalo sie w 100% odczuc wynik 1 spotkania a Pep nie umial im wmowic ze to jest inny mecz inna historia i tez trzeba go wygrac....
0
Ja to widze tak ze Xavi po prawej Yaya i Keita jako DMy w srodku Iniesta po lewej i napadziory z przodu tyle
0
Macie wymarzone swoje 4 4 2 :D
0
Cos mi mowi ze kolejny sezon beda marnowac Henry`go na lewym skrzydle i znowu beda wszyscy narzekac ze to nie jest Henry z Arsenalu......a ja sie pytam jak ma byc z Arsenalu jak gra na innej pozycji niz tam !?
0
Eldred oj tam czepiasz sie :P ale mimo wszystko to nie jest jakies 5km czy cos :P
0
Dla tych co marza o jego odejsciu przypomne drobna kwestie..
Henry przyszedl do Barcy poto by spelnic swoje marzenie o wygraniu Ligi Mistrzow bo tu ma latwiej niz w Arsenalu o wygraniu LM a znajac jego on sie tak latwo nie podda ....
To jest swietny zawodnik i jego odejscie moze posypac troche druzyne bo
A) Ma duzy potencjal
B) Dobry wplyw na Bojana a jak sie mlodzian bedzie wzorowal na takim profesjonaliscie i Killerze jak Titi to bedzi lepszy niz Raul w realu
0
Adriankov gdybym ja mial choc polowe jego talentu ja bym na kleczkach z Pekinu do Argentyny po drodze Barce i do Czestochowy pielgrzymke robil dziekujac Bogu za cos takiego :)
0
Chlopak nie ma latwego zycia tak latac od Pekinu do Argentyny po drodze Barca i wszedzie mecze
0
Van den Sar Rio Ferdinand Scholes Ronaldo taki bedzie sklad zwyciescow.....chociaz nie wiem absolutnie za co niby Ronaldo mialby dostac ten tytul..... przeciw lepszym druzynom nic nie zdzialal tylko koledzy zrobili wynik
0
Van Persie drogi i nie moze grac w LM
Palacio troche ryzykowna zagrywka wg mnie
Arshavin nie podoba mi sie wogole ten gracz,,,,
Capel albo kogos z Barcy B wyciagnac i stawiac na niego.....