fccbarcaa
Dołączył/a: grudzień 2010
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
boże co ? PINTO ? on jest jeszcze za słaby na mecz wazny i to jeszcze z realem -.-
0
zdjęcie mnie rozwaliło :)
0
no trudno trudno :) ważne, że strzelił za drugim razem, a reguł łamać nie mozna :)
0
i go pocisnął :D
0
hahaahaha chyba ktoś tutaj zazdrości Messiemu :)
0
jak dla mnie , to największe gratulacje powinny być dla Abidala. Mimo po tak cieżkiej chorobie był w stanie grac bo chcial. A wczoraj pokazał piekna gre :)
0
DO BOJU BARCA !
0
VISCA POLSKA
0
SUPER !! :)
0
i to sie nazywa czlowiek kochajacy swoj klub :)
0
jejkuu. Czy on poprostu nie moze sprzedac tego Fabregasa? nie dosć ze Barca chce go, on chce , to co jejku.
0
po 1. bardzo ale to bardzo bardzo bardzo chce aby Fabregas grał w Barcelonie. Nie chce sobie nawet wyobrazic zeby grał z Madrycie. ale po . co z tego że ja chcę, skoro dalej będą długi ? i dalej beda sie meczyc ?
0
ta osoba to jest pro :)
0
to Fabregas w końcu będzie grać w Barcelonie czy nie ?
0
widzę zazdrośc bierze góre :)
znając życie ot pewnie jakis zazdrosny kibol Realu :)
VeB ! Trzymaj się messi !
0
tyle wam powiem : VeB
0
chwila będzie trwać bardzo długo :) trzeba to oblać :):)
0
Pomijając nasze piękne zwycięstwo, Manu widać że też jest super klubem :) Umieli przegrać i pogratulować - czego nie można powiedzieć o Realu Madryt :)
0
ojj Pan który pisał ten artykuł coś już po piwach kilku był :)
słowa podwójne - np w tytule hehe :)
VeB
0
KOCHAM CIE BARCELONO :)
FOREVER
0
czego gra mascherano a nie pyuol ?
0
też się tego bardzo obawiam i sądzę że mogą to przegrać.. pfu pfu wypluwam to ale jak tak sie stanie to... :(
0
jeśli Barcelona nie wygra... zrobię sobie krzywdę, :(
0
jeśli Barcelona nie wygra... zrobię sobie krzywdę, :(
0
arsenal i barcelona
0
z jednej strony bardzo dobrze , ale z drugiej.. Gdzie będą trenować przez te kilka dni ?!
0
jak nei Wembley to zapraszamy na Camp Nou ;d
0
tak ! Barca dba o stroj, wyniki a także o polskich kibiców ! Brawo ! To sie nazywa zespół. ! Visca El Barcą !
0
Leo liczymy na ciebie ! jestem bogiem :*
0
haha
real jest mocno zje*bany. Jaki frajer może uważać, że przegrana 5 do 0 jest taktyką? Real nie wygrał z Barceloną od 2 lat.
To, że ma kasy ile chce powinien kupić piłkarzy nieco lepszych niż Khedira, Di María czy Özil. Kasa to nie wszystko i żeby odbudować zgrany zespół z dawnych lat potrzeba czasu i cierpliwości a nie zmian składu co nastepne otwarte okno. Jeśli komuś podoba się gra Realu, zdobywane bramki Ronaldo tylko z karnych lub na pustą bramkę gratuluję i życzę powodzenia w rewanżu.
Pamiętajcie ostatnio 2-0 a roz przed 6-2. Powodzenia!!!