0

boże co ? PINTO ? on jest jeszcze za słaby na mecz wazny i to jeszcze z realem -.-

0

zdjęcie mnie rozwaliło :)

0

no trudno trudno :) ważne, że strzelił za drugim razem, a reguł łamać nie mozna :)

0

i go pocisnął :D

0

hahaahaha chyba ktoś tutaj zazdrości Messiemu :)

0

jak dla mnie , to największe gratulacje powinny być dla Abidala. Mimo po tak cieżkiej chorobie był w stanie grac bo chcial. A wczoraj pokazał piekna gre :)

0

DO BOJU BARCA !

0

VISCA POLSKA

0

SUPER !! :)

0

i to sie nazywa czlowiek kochajacy swoj klub :)

0

jejkuu. Czy on poprostu nie moze sprzedac tego Fabregasa? nie dosć ze Barca chce go, on chce , to co jejku.

0

po 1. bardzo ale to bardzo bardzo bardzo chce aby Fabregas grał w Barcelonie. Nie chce sobie nawet wyobrazic zeby grał z Madrycie. ale po . co z tego że ja chcę, skoro dalej będą długi ? i dalej beda sie meczyc ?

0

ta osoba to jest pro :)

0

to Fabregas w końcu będzie grać w Barcelonie czy nie ?

0

widzę zazdrośc bierze góre :)

znając życie ot pewnie jakis zazdrosny kibol Realu :)

VeB ! Trzymaj się messi !

0

tyle wam powiem : VeB

0

chwila będzie trwać bardzo długo :) trzeba to oblać :):)

0

Pomijając nasze piękne zwycięstwo, Manu widać że też jest super klubem :) Umieli przegrać i pogratulować - czego nie można powiedzieć o Realu Madryt :)

0

ojj Pan który pisał ten artykuł coś już po piwach kilku był :)

słowa podwójne - np w tytule hehe :)

VeB

0

KOCHAM CIE BARCELONO :)

FOREVER

0

czego gra mascherano a nie pyuol ?

0

też się tego bardzo obawiam i sądzę że mogą to przegrać.. pfu pfu wypluwam to ale jak tak sie stanie to... :(

0

jeśli Barcelona nie wygra... zrobię sobie krzywdę, :(

0

jeśli Barcelona nie wygra... zrobię sobie krzywdę, :(

0

arsenal i barcelona

0

z jednej strony bardzo dobrze , ale z drugiej.. Gdzie będą trenować przez te kilka dni ?!

0

jak nei Wembley to zapraszamy na Camp Nou ;d

0

tak ! Barca dba o stroj, wyniki a także o polskich kibiców ! Brawo ! To sie nazywa zespół. ! Visca El Barcą !

0

Leo liczymy na ciebie ! jestem bogiem :*

0

haha

real jest mocno zje*bany. Jaki frajer może uważać, że przegrana 5 do 0 jest taktyką? Real nie wygrał z Barceloną od 2 lat.

To, że ma kasy ile chce powinien kupić piłkarzy nieco lepszych niż Khedira, Di María czy Özil. Kasa to nie wszystko i żeby odbudować zgrany zespół z dawnych lat potrzeba czasu i cierpliwości a nie zmian składu co nastepne otwarte okno. Jeśli komuś podoba się gra Realu, zdobywane bramki Ronaldo tylko z karnych lub na pustą bramkę gratuluję i życzę powodzenia w rewanżu.

Pamiętajcie ostatnio 2-0 a roz przed 6-2. Powodzenia!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?