fenix1983
Dołączył/a: grudzień 2017
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
ja myślę o: Michał Żuk - gra podobnie jak nasza gwiazda.
0
Przyjdzie Rebiot, napastnik i pewnie De Ligt.
Odejdzie Rakitic, Suarez, Rafinia, Samper, Verma.
Ja mam nadzieje jeszcze na lewgo obrońcę - Grimaldo :)
I małą niespodziankę Felix :) :) chłopak ma coś w sobie - moze grac na pozycji Messiego i się uczyć. Choć jego następce mamy w szkułcę i ma Polskie pochodzenie - ale on będzie do gry za 7-8 lat dopiero.
0
Na tyle go wyceniali - jak się dobrze to regra i dostali Paco od nas w promocji to spokojnie jest szansa.
Eriksen jest wyceniany na około 100 mln - ale za rok będzie za free. Levy ma do wyboru sprzedać go Real-owi - za około 50-60 mln lub w Anglii za około 100 mln. więc jak się z nim dogada jak z człowiekiem to są przecieki, że sprzeda go do innego klubu jak Real czy Anglia za około 70 mln.
Chelsea straci Hazard i juz proponowała z tego co w Anglii pisali cenę około 120 mln w podstawie - w lecie ManUtd tez będzie polował na gwiazdę - taką jest Philipe więc spokojnie da się to wyszarpać.
0
Rakitic raczej odejdzie. Ale i tak będzie na sprzedaż to spokojnie i te 60 mln się dostanie.
Przyjdzie De Jonge do rozegrania z Arturem.
Będzie Sergio, Vidal, Rabiot (zapewne w maju potwierdzą transfer).
Więc będzie tak, że zostanie nam 100mln na transfery bo Rakitic pokryje de Jonge.
40-50 mln - Alejandro Grimaldo / Júnior Firpo - jednego z nich potrzebujemy.
40-50 mln - Jovic atak.
Jeśli prawdą jest, że ManUtd i Chelsea są gotowe zaproponować 130-150 mln za Couthinio to w tedy warto się zastanowić nad wydaniem kasy: Sancho około 80-100 mln + Eriksen (lub De Ligt).
To nie FM.
Suarez i tak pogra u nas z 2 sezony więc potrzeba młodego juz dobrego gracza do wyrobienia go.
Sancho mozna ubierac w grę Messiego - chłopak moze duzo dac - nie tyle co Messi ale dać. Młody i z Dembele spokojnie zapewnią nam grę w ataku na lata.
BVB i Frankfurt i tak prędziej przyjmą nasze oerty jak Bayern.
0
nie jesteście normalni.
ponad 20 okazji w meczu.
Tu niestety wychodzi pech i lekkie zwolnienie zespołu.
Lepiej teraz jak w kwietniu i maju.
Gra jak gra. Szału nie robi ale jest efektywna - tylko dziś zmarnowali tyle okazji, ze masakra.
2
tak głupio nie graliśmy w tym sezonie jeszcze.
0
bo co mecz gra inna obrona bo ktoś z podstawy odpoczywa.
Dziś nie będzie zabawy - jak gra podstawa mieliśmy juz przykład kilku meczy bez straty bramki.
Do tego pomoc będzie pełna: rakitic/vidal - Sergio - Artur
To tez zmienia stan gry.
0
u nas ja bym oszczędził Messiego - PK to najmniej wazne wyzwanie dla nas.
Nawet remis będzie dobry. Na rewanz będzie juz 100% Messi i Dembele. Tam gramy lepsze spotkania.
Cel jest jasny na ten sezon. Liga i LM - zwłaszcza LM gdzie Real nam odjechał. Trzeba dopisać kolejne trofeum do gabloty - poza tym zyskamy szansę na kolejne a 2 puchary na jesień. Nie ma co ryzykować mając wazniejsze wyzwania. Dobry trener myśli o tym co będzie za miesiąc czy 2. Liczę na mądrego Valverde.
0
i tak to robi z Casemiro. co mecz go brutalnie atakują.
Więc pora odpowiedzieć tak samo na ich gracza.
Vini jest młody więc jest szansa go zastraszyć lekko - poza tym juz pokazał, ze szybko wpada szał i może zrobić potem głupotę.
Więc warto zagrać kartami Realu.
2
jak dla mnie w pierwszych 15 min jak będzie Vini grał to trzeba go mocno przetrzepać i to przez pomocników nie obrońców.
Nie brutalnie ale tak aby się bał grać 1 na 1.
Do zrobienia bo nie raz Real tak robił z Neymar czy Messim.
Kilka ostrzejszych strzałów od Rakirtic, Sergio, Artura, Suareza i chłopak troszkę odpuści.
Wiem ze moze dziwna gra ale to GD i trzeba ustawić młokosa.
0
koles go trafił kolanem. troszkę zabolało więc rozmasowanie i zmrozenie miejsca uderzenia.
0
gra duzo lepsza jak wynik.
1 gol błąd sędziego.
później 2 sety obronione przez Neto.
Semedo najlepszy na boisku u nas. U nich Neto robi sporo w bramce.
Jesli poprawimy skuteczność spokojnie jeszcze mozna to wygrać.
Zamienic Roberto z Semedo na skrzydłach.
2 połowie Artur za Rakitic.
0
fajny skład :) Rakitic pewnie zejdzie w 2 połowie za kogoś.
Dzis Sergio nie moze grac więc było wiadome, że Rakitic od 1 minuty.
Oborna tez spoko. Moze Murillo by był lepszy tylko.
Semedo na lewej tez daje radę.
W ataku zapewne jak wynik będzie pewny to w 60 minucie Messi i Suarez zejdą.
0
GD teraz ma duzy plus:
1. wysoka wygran udezy w morale przegranego zespołu przed LM
(pamiętajmy, że Real tez moze wygrać)
2. Wygrana Barcy w dobrym wyniku pozbawi Real praktycznie szans na to trofeum.
3, Wygrana Barcy zmusi Real do grania na 100% każdy mecz w LL i LM.
4. Praktycznie zapewnimy sobie 2 puchary wygrywając jeden mecz u siebie.
Pozwoli to na rotowanie w LL i większą szansę na LM.
0
spokojnie w każdym meczu po 2-3 rotacje mogą być.
Nawet na mecz LM spokojnie jest kim rotować.
Philipe, Dembele, Messi, Malcolm, Suarez, Boateng - atak.
Vidal, Rakitic, Artur, Sergio, Alena - zawsze moze zagrac Roberto.
W obronie tez jest kim rotowac:
Semedo, Roberto, Alba, Vermalen, Murillo, Langlet,Pique (jedyna niewiadoma to Umtiti.
Najważniejsze ogniwa to: Pique, Alba, Sergio, Rakitic, Artur, Messi, Suarez.
Tu trzeba zmieniac w trakcie meczu.
Spokojnie da się to ogarnąć mając taką kadrę.
Teraz na Valencia spokojnie: Pique, Sergio, Suarez mogą odpoczywać od 1 minuty.
I tak co mecz z 2-3 osoby w lidzę.
Pierwszy mecz w LM zagrać na 100% rozwalić Lyon i na mecz u siebie tez z 3-4 rotacjami.
0
Rakitic raczej odejdzie jak przyjdzie francuz. I to chyba najlepsza pora dla klubu na zarobek okolo 60-70 mln. Lubie go bardzo ale pomoc potrzebuje nowych wyzwan.
0
sorry :) de Ligt
0
kadra jest super.
Jeszcze od nowego sezonu: De Jonge, de Ligta, Rabiot + nowa 9.
Bramkarze: ter Stegen, Cillessen.
Obrońcy: Semedo, Piqué, Lenglet, Jordi Alba, Sergi Roberto, De Ligt, Tobido, Umtiti
Pomocnicy: Busquets, Coutinho, Arthur, Aleñá, Arturo Vidal, Rabiot, De Jonge
Napastnicy: Luis Suárez, Messi, Malcom, NOWA 9 , Dembélé
Taka kadra będzie bardzo kompletna i pełna rywalizacji.
Naniesione poprawki.
4
uważam, że LM w tym roku wygramy.
Widać jak Messi praktycznie nie gra - dla niego LM to w tym roku rzecz święta.
Dembele i Couthinio pociągną nas w PK i lidzę.
A w LM będzie to Messi i Suarez.
Murilo narazie bardzo fajnie sobie radzi i mam nadzieje ze Vala do nas dołączy.
Kiedyś myslałem, ze go u nas zobaczymy.
10
Barca gra dobrze. Mnie się podoba.
Generalnie nigdy nie będzie tak, że kazdego się zniszczy.
To nie możliwe jest. Wygrywamy, mamy okazje.
Przegrana z Romą to jak dla mnie tylko i wyłącznie wina graczy - okazje były aby ten mecz wygrać, siły też. Oglądałem go potem i jak już było wiadomo, że nam potrzeba bramki to Roma przez 30 min była w polu karnym.
Naszym się nie chciało przez 60 min - mieli gdzieś mecz i się przeliczyli. Tu nawet Pep by nie pomógł - poprostu piłkarze pokazali środkowy palec trenerowi przez 60 min podejściem.
Pep kupuje takich zawodników i ma problem - bo za dużo ofensywnych ma graczy i takim ustawieniem juz nie wygra LM - kluby nauczył się lepiej bronić. Pokazał to Real - pierwsze obrona, troszkę farta i ma się LM.
0
jakas masakra.
musza zacząć grać agresywniej.
1
Liga Hiszpańska praktycznie nie istnieje w Azji.
Angielska jest wszędzie - nawet w takim zadubiu jak Butan czy Kazachstan czy pakistan ją zobaczysz.
Hiszpańska ma daleko do tego.
W tym roku Angielska liga ma 3,5 mld EUR do podziału z rynków telwizyjnych z poza Europy.
Ile ma Hiszpańska - 1 MLD EUR ?
To jest różnica - tam ostatni zespół na koniec roku dostanie sumarycznie ponad 120 MLD EUR.
Real i Barca dostaną około 140-150 mln.
O czym my mówimy - to jest od 20-50 mln w tym zestawieniu.
2
dzieci - to jest wycena kilku składników. Gdzie wiek i znaczenie dla rynków + liga ma mega znaczenie.
Messi ma już ponad 30lat. la Liga nie jest tak dobra jak Angielska. Nie jest tak cena jak Angielska dla świata.
Widać to też po cenach graczy z włoch i niemiec.
jedyne wyjątki to gwiazdy z Ameryki Południowej.
Życie pokazuje jak daleko LaLiga do potencjału jaki ma Liga Angielska na Świecie.
Jak by Messi grał w Anglii to pewnie z 300 mln by był wart - rynek reklam by więcej kasy poprostu brał od dostawców.
Sam potencjał Azji ma znaczenie - tam każdy mecz z Anglii to święto.
Z hiszpanii juz tak nie ma.
0
proponuje zatrudnic Solariego - kibice Realu się ucieszą bardzo.
Skład jest dobry. kazdy dostanie swoje minuty. jak sa wyniki a teraz sa - to nie ma co się czepaiać.
0
powinno być prosto.
Podpisuje to co ma lub do widzenia.
Brać De jonga + poszukać kogoś kto odciąży nam Sergio w pomocy.
Może jakaś małą nadzieje z młodych w Hiszpanii by się znalazło.
Jak mu zależy tak na tych 5 mln to na kolanach jego matka co szejka wróci.
7
trzeba dać mu szansę. Ostatnio coś wychodzą te transfery - zwłaszcza te z opinią głupich:
- Paulihnio
- Vidal
- Malcolm jak zacznie grać też widać potencjał - szkoda tej kontuzji bo chłop się przełamał.
- Rabiot - się przyda - takie połączenie Busiego i Rakiety będzie
11
1. Mina - nie ma paszportu UE (a mamy komplet takich graczy już).
2. Nikt o zdrowych zmysłach nie sprzedaje w zimie podstawowego gracza
3. To tylko wypozyczenie.
4. Verma wypadł na 1 miesiąc około - kontuzja
5. Umtti - mozliwa operacja
6. Wychowankowie nie zawsze są gotowi na grę w 1 składzie - koleś juz jakos ograny jest.
7. Po sezonie i tak przyjdzie min 1 stoper do składu - Verma odchodzi.
4
odczepcie się od Dembele - jak by Suarez lepiej grał to Dembele miał by 2 asysty dziś miał.
Rakitic bardzo doborze.
Artur widać wielki potencjał regulowania gry zespołu.
Obrona - średnio ale Sevila to lider więc walczyli.
gracz meczu - Marc.
Wydarzenie - kontuzja Messiego
2
nie wiem co sie wam nie podoba. Barca przechodzi od kilku lat złoty okres.
Zdobywa dużo nagród - trofeów.
Dokonuje modernizacji, zwiększa dochody.
Jest bardzo dobrze.
12
Malcolm jeszcze swoje zagra.
Widać, że ma problem aby załapać to co nasi grają pewnie w meczu.
przechodzi to co większość graczy u nas w ofensywie - syndrom wdrożenia.
Spokojnie dajmy mu czas.
Vermalen to solidny gracz i da radę.