0

@umtiti

bo zagra moze 100 min w tym sezonie.

0

za Antoniego płacimy w ratach tylko przez fundusz inwestycyjny - więc i tak są raty.

Za Neymara - zapłacimy Philipe i pewnie Semedo.
Więc kupią zapewne kogoś na prawą stronę i lewą.

W pomocy zostanie pewnie po staremu plus De Jonge.

0

kasa przelana za Antosia - więc pewnie jutro go zobaczymy w naszej koszulce.

Teraz pewnie lewy obrońca będzie.

Potem sprzedaz - 3 zawodników.

I na koniec walka z PSG o Neymara.

0

a jak mozna wyśleć o nim profesjonalnie jak 3 razy zignorował zalecenia najlepszych lekarzy co do jego kolana.
Diagnoza była taka, że bez operacji uraz się odnowi na 50% - wiec co mamy czekać w klubie, że w połowie sezonu znów go nie będzie przez 6 miesięcy ? ?

fajnie mieć takiego stopera który gra 6 miesięcy, a kolejne będzie się leczył i tak przez 3 sezony. Po czym go oddamy za 20-30 mln jak juz przejdzie operację.

0

nikt nie trzyma w kasie 120 mln euru - chyba tylko szejkowie :)
więc logiczne, ze klub bierze pożyczkę obrotową do takiej operacji.

Jednak śmieszy mnie podejście Atletico - bo jak dla mnie to zachowanie dziecinne.

Co do Neymara - odejdzie albo do nas albo do Realu.
Wole nas - bo jak jest w formie to top 2 teraz po Messim jest.

Oddać im Couthinio i Umtiti - to wyjdzie jakieś 200 mln - powinno ich ucieszyć.
Mają stopera którego szukają + kreatywnego pomocnika.

U nas postawić na Artur + Alena.

0

@stone80
PSG dawało 90 mln
Barca 75 mln

Ajax nie zejdzie do 50 mln i to przekazano Juve oraz grubemu.
Więc albo Juve doda 25 mln albo De Ligt musi szukać innego klubu.
Poza tym Gruby chce 10 mln - które miały być liczone przez Juve jako część transferu.

50 +10 = 60 mln

A tu zonk :) Ajax jednak umie liczyć. I chce 75 mln dla siebie i 10 mln dla grubego.

Ciekawe jak to będzie.

0

co za paranoja.
Zarabiają po 25 i 40 mln euro netto.

A takie wały kręcą.
Chętnie ich zobaczę w Barcelonie - ale piłkarze za duzo chyba mogą ostatnio.

Według mnie Barca powinna ich zmusić do treningów w Atleti i PSG - patrz przykład Dembele - chłop przez 2 sezony nie moze sie odblokować (moze teraz jak przerobi cały okres mu się uda - dla mnie to największy talent we Francji od czasu Zidana).

Potem jak wrócą zadzwonić do Atleti i PSG i rozmawiać jak normalne kluby - to nie piaskownica.
Atleti potrzebuje kasy bo wyda do końca tygodnia jeszcze 100 mln.
PSG potrzebuje przebudować skład - a Neymar tam poprostu nie pasuje - za duze ego ma w klubie z Mbappe.

0

nie powinno być opłacania tych 120 mln.
Dla dobra Barcy i Atletico powinni się dogadać.

Atletico wydało więcej jak miało kasy w tym oknie i muszą wydawać.
Są skazani na sprzedanie Antoniego - tylko kwestia za i ile i komu.

Jak skutecznie się to rozegra to da sie z nimi dogadać .
Jak dla mnie Semedo to jednak dobra droga do porozumienia się z nimi.

Za niego można kupić innego prawego obrońcę lub postawić na Wague - widziałem kilka jego meczy i chłopak ma potencjał - warto na niego postawić. Poradzi sobie.

2

70 mln plus z 10-15 mln zmiennych.
Potem iść po De Ligt.

Oddać Semedo do Atletico za 60 mln.
I kupić Neymara i Antoniego.

Tak powinno się odbudować relacje.
Mozna sprowadzic Canselo z Juve na prawą stronę lub Dalot z Man UTD. Chcą Rakitic - więc niech dają jego i 20-30 mln.

0

@(L)iBarca

sorry z tela pisałem na szybko :)

0

będzie spora rotacja.

Antoni/Neymar - Antoni/Suarez - Messi/Dembele - Malcom lub ???

Artur/Alena - Sergio/De Jonge - Rakitic/Puge - Vidal zadaniowo

Alba/ ???? - Langlet/Umtiti - Pique/Tobido - Roberto / Wouge (warto postawić na chłopa - ma to coś).

Marc / Neto

Ja bym się zastanowił za kimś za Rakitic - bardziej ofensywnym - jak Fernades z Sporting
czy Van den Break.

0

Jasper poszedł za tyle ile był wart. rok kontraktu więc sporo jest z niego kasy.

9mln netto na plus. Plus pewnie Neto za rok odejdzie za 20 mln gdzieś.

Mats jest wart pewnie w granicach 100-120 mln na dziś jak Oblak.

1

@kamyk_23
Jasper za rok odejdzie za darmo.
Lepiej tak. i tak 5 mln jesteśmy na plus.
Za rok za 15-20 mln oddamy bramkarza.

0

ciekawe ile w tym prawdy, ze jednak De Ligt moze się zgodzić na warunki Barcelony.

0

Olmo to przeciez z Barcy odszedł jak miał 16 lat.
Jak na atak by go kupić - to musi grać bo ogromny talent jak Abdel u nas.

Jego by trzeba dać do Holandii lub Niemiec na 1-2 lata spokojnego ogrania się.

3

@eckov
czy napisałem, ze proste. tylko moja wizja jak by mozna zmienic skład.

A bedzie co będzie.

0

120 mln na transfery
Jasper = > Nieto
Umtiti => De Ligt
Semego = > Wague = 50mln +120 = 170 mln
Rakitic = > Rabiot (free) 40-50 mln = 210-220 mln na transfery
Angre Gomes + Rafinia + Denis Suarez = 60mln = 280mln
Coutinho + 100mln = > Neymar = zostaje 160-180 mln

Lewy obrońca = 40-50 mln
Napastnik do 100 mln

0

@normasubiektywna

Suarez tez jest toporny technicznie a gra.
Nam potrzeba na 9 kogoś takiego.

0

- bramka załatwiona
- lewa obrona leży
- środek obrony jest OK

- pomoc: do wymiany Rakitic/ Denis Suarez / Rafiania - za nich 3 trzeba jeszcze 1 dobrego pomocnika

- atak: zmienik dla Suareza - na musie (Piątek/ Rashford / Lukaku / Icardi)
- nowy skrzydłowy na bank - Neymar lub ktoś inny (Salach lub Mane za Dembele) + Anthony.

- Jeśli Philipe odejdzie to iść po kogoś kreatywnego ale Pepe z Lile lub dać City 100mln za Sane.

4

lewa: junior / Grimaldo
obrona: De ligt / Dias
Pomoc: Rodrygo / Kai Havertz / Tanguy Ndombélé / Lucas Torreira / Bruno Fernandes
Atak: Piątek / Lukaku / Rashford / Richarlison

Z tych młodych kazdy jest praktycznie do kupienia - tylko trzeba chcieć to poukładać.

1

@Jordi10 jak dla mnie dobry ruch chłopaka.
pogra w topowym klubie bez presji.
Ogra się i za 2 lata będzie Atletico miało gracza za 200-250 mln

0

@FcBarcaCules z Chelsea

3

Barca złozyła ofertę za Williama - 40mln euro - kogoś pogięło lekko w tym klubie.

2

@Sylvvester932
Rashford fajna opcja.

Ale nam potrzeba tarana do Messiego - kogoś kto da mu zasłonę jak Luis.

Kogo byście widzieli lepszego ?

2

poprzedni sezon nie za gra nowego.
Albo zmiany albo gramy znów 12 zawodnikami.

Niestety klub musi byc brutalny wobec Valdka i wywalić jego pupili:

- Vidal
- Rakitic

plus:
- Denis Suarez
- Rafinia
- Malcom - szkoda go ale niech odejdzie dla swojego dobra.

Szkoda, ze nie ma ofert Lusia Suareza.
Je go bym wymienił również na innego gracza - taki Lukaku jak znalał - nowy taran u nas.

Opcji jest wiele do zmian.

3

30 mln z Chin i dowiedzenia. dobry gracz ale on i Rakitic juz nic więcej nam nie dadzą.
Pokazała to LM.

Za obu mozna miec około 70 mln - warto wydać na Bruno Fernandes lub Tanguy Ndombélé

0

zmieniło sie FFP i teraz kazdy kombinuje.
Real konsumuje nadwyżkę z 3 lat w tym roku fiskanym.
Bo moze coś koło 200-300 mln straty wykazać.

W kolejnym juz tylko max 100 mln - więc pewnie od lipca sprzedawać będą i kupią pewnie za 200-300 mln kolejne człeki do grania.

0

ja bym postawił na takie transfery:

- Sancho / Felix
- Pepe
- Piątek

Sprzedać:
- Couthino - 130-150
- Denis Suarez - 10-20
- Rafinia - 10 - 20
- Malcom - 40-50

To daje jakieś 200 mln

Sancho/ Felix - około 120 mln
Pepe - około 80 mln
Piątek - około 50 mln

Niestety nasz Valdek woli Williama - to jest straszne.
Lub Rodrygo który przegrywa rywalizację z Isco czy Asienco - co grają jak inwalidzi.

0

@mysloner
Napisalem za fajnie by to wygladalo. Te newsy to taka zabawa w FM.

1

oddanie Jovic do Realu to była zbrodnia.

Teraz trzeba się skupić na:

- Rashford / Lukaku - nowa 9
- Felix / Sancho - nowy skrzydłowy
- Fernandes z Sporting do pomocy

Obrona: Grimaldo lub Felipe Luis na lewą.

Sprzedać:
- Umtiti
- Semedo - jak Wauge będzie grał
- Rakitic - nadszedł jego czas
- Rafinia
- Denis Suarez
- Vidal - jak będzie dobra oferta
- Couthinio
- Gomes
- szrot za 50-70 mln

Spokojnie idzie z tego wyciągnąć z 350-400 mln

Można kupić:
- lewy obrońca
- De Ligt - jak się zdecyduje
- Fernandes - 60 mln
- Box to Box- nawet ten z Lyon za 80 mln
- Felix / Sancho - za 120mln
- Rashford / Lukaku / Icardi - max do 100 mln

I daje to około 400 mln w zależności kogo się sprzeda.
Fajnie to wygląda :) moze kogos z tej listy kupią.


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?