fenix1983
Dołączył/a: grudzień 2017
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FDJ
Messi dostaje około 100-120 mln pensji brutto.
Suarez około 40-50 mln
0
@Bocheno1
Messi - to Martinez
Suarez - Harland
Dembele - skrzydłowy lub Neymar na 2 raty
Rakitic - 30mln plus pensja - daje kasę na Donnego van de Beek
Vidal + budzet daje kolejnego pomocnika
I pewnie coś zostanie na jakąś młodą nadzieje.
0
zakładając, ze odchodzi to mamy tak:
- Messi - około 120 mln w kasie więcej
- Suarez chyba spakuje się do USA - około 20 mln pewnie dostaniemy plus 50 mln w kasie by zostało.
- Dembele nawet jak by poszedł za 70 mln to z pensją jest 100 mln w kasie.
Minusy:
- odejdą 2 kluczowe osoby z ataku
- gwiazdy medialne
- magnesy dla reklamodwaców
Plusy:
- Antoś będzie miał swoją pozycję wolną
- Couthinio mógł by grać na swojej naturalnej pozycji
- będzie kasa na: Martinez, Harlland,
plus dobrego skrzydłowego: Richarlison; Jadon Sancho;
Do tego odejdą:
- Rakitic
- Vidal
Postawić w pomocy na:
- Donny van de Beek - 60 mln
- Mattéo Guendouzi - 70 mln
- Wilfred Ndidi - 50-70 mln - defensywny pomocnik.
1
to raczej przemęczenie mieśnia raczej.
musi na to uważać - widać, ze zachował się jak przystało.
mięsień się zmęczył i zgłosił. Jak by robił coś na siłę to może to być gorsze dla niego.
4
Messi jest irytujący strasznie. Ma Antosia i grać z nim to się pcha. Jakaś masakra. trener powinien go zjechać za to.
6
Antoś pracuje w presingu. Messi nie - więc jakoś to wygląda.
0
@Rhaan
Suarez juz raczej po sezonie odejdzie.
Raczej juz nikt nie postawi go w wieku 34 lat jako pierwszego napastnika mając jeszcze w składzie Messiego który ma juz 33 lata.
Wiec po sezonie będą potrzebni dwaj napastnicy i to młodzi.
Lautaro juz gra 3 sezon na poziomie. 2 we włoszech - pierwszy moze bez liczb - ale grał i się wgrywał.
I będzie ktoś jeszcze 2 potrzebny. Ja bym postawił na Halland lub jak wcześniej pisałem poczekał na Mbappe jak by była szansa.
Messi juz nie będzie grał po 50 meczy. Jak będzie grał 30 meczy w sezonie to będzie dobrze.
4
@Messisinio lepiej Sancho - rynek Angielski jest wazny tez.
Ney niestety będzie mieć 29lat.
Lub iść do matki Mbappe i powiedzieć, ze za 2 lata moze zastąpić Messiego w Barcelonie jak poczeka i dostanie 30-40 mln netto na sezon.
0
podpisze nie trafi do Barcy.
Tak Messi powinien mu przekazać na zgrupowaniu.
Jak będzie chciał odejść w lipcu powiedzieć, ze chce odejść i czeka na oferty.
Aby nie było jaj jak z Antosiem.
0
po pierwsze wpłacając kwotę wykupu płaci się podatek :)
po drugie po co wrogi wykup - 1 mln nie jest tego wart.
po trzecie płacąc więcej mozesz rozłożyć transfer na kilka rat - okienek
po czwarte zostawiasz dobre odczucia w klubie na kolejne transfery
po piąte zawodnik lepiej się czuje jak ma tam grać wiedząc, ze wszystko jest
w sposób pokojowy zrobione - przeciez ma tam rodzinę i znajomych. wiec wracając
będzie spokojnie witany - a to młody chłopak jest.
0
Marc
Piuqe - Umtiti - Lenglet
Semedo - Busquets -Arthur - Junior
De Jong
Messi, Griezmann
2
@amanter
spokojnie pójdzie za 50 mln.
mało jest prawych obrońców na poziomie w wieku 22-26 lat.
On nie jest zły - jest dobry tylko brakuje mu tego ryzyka w ofensywie.
Emerson w Betis ma to - więc u nas nie zagra słabiej od niego.
0
emerson bardzo ładnie gra w Betis.
trzeba go brać do nas.
I niech gra.
12 mln to nic.
Semedo będzie mozna oddać za 50-60 mln
0
to ze nie kupiono Haalanda za 20 mln to jest zbrodnia na lata.
Za brak transferu powinno się kogoś zwolnić z tego klubu
1
fajny gracz :) w FM ma go za podobną kasę - tak na marginesie.
Czemu od lipca - bo nie mozemy sobie pozwolić na księgowanie wydatków w tym sezonie juz - było by przekroczone FFP.
Trzeba by było kogoś sprzedać za podobną kwotę.
A trzeba pamiętać, ze i tak do lipca klub musi zyskać około 30-50mln na transferach jeszcze.
Temu Perez i Ruiz poszli za kwotę około 30 mln razem.
0
Lautaro będzie w lipcu za 111 mln EUR.
teraz i 200 mln go nie dostaniemy.
inter walczy o mistrza i się nie podda.
1
oni bez 9 nie potrafią grać.
Suarez duzo dla nich znaczył w grze.
Brak kupna Harland za 20 mln to zbrodnia i tyle.
Teraz za byle dziada damy 60-70 mln - jakaś masakra.
Piątka brać za 30 mln
2
brakuje nam klasycznego napastnika.
muszą kogoś kupić i to szybko - kogoś dobrego.
1
@beznicku1000
on trzyma pomoc LVP.
To jeden z ich filarów.
0
@Undertaker87
to gracz który operuje za 9 i wpada w pole karne.
Zobacz jakieś mecze Francji jak tam gra.
1
bo tak jak pisałem brakuje napastnika.
taka 9 trzymała by w ryzach 2 stoperów.
To bardzo duzo - poświęcasz 1 zawodnika i 2-3 zawodników przeciwnika.
Ustawienie które wczoraj wyszło było prawie idealne do grania taką 9.
Było by duzo więcej miejsca do wejscia z bocznych sektorów.
Setien tez to pewnie widział.
Messi, Antoni, Fati czy Dembele nie zagwarantują tego - kogoś kto nie kobinuje, walczy, przepycha się na 11-15m od bramki.
Jesli szukać na teraz to Piątek z opcją kupna.
Na nowy sezon: Werner, Martinez, Harland - tylko kogoś z nich.
Upchać Luisa do USA lub Chin i brać jeszcze Piątka potem na stałe :D
8
jedyne czego brakło aby było więcej bramek to klasycznej 9 w zespole.
potrzeba kogoś do prostego zadania - stania tam i strzelania.
Kogoś takiego jak Suarez.
Nawet Piątek by pasował do tego według mnie - tam potrzeba prostego zawodnika z celem strzelania goli bez kombinowania.
Bo jedno co dalej boli to głupota naszych piłkarzy szukania na siłę Messiego.
Muszą się nauczyć w końcu sami walić jak są 20m od bramki.
0
przy Valverde pewnie by granada juz prowadziła :)
Dawno tak się barcy nie oglądało.
Miło widzieć co to jest gra z 1 piłki.
2
jak zobaczy 10mln Euro na kontrakcie zaraz podpisze.
0
to jak M Jak Miłość w barcelonie zaczyna wyglądać.
Przecież on w czwartek juz powinien po wylądowaniu być poza klubem.
To jakaś masakra jest :(
Nawet Moda na sukces szybciej zabija tematy :D
0
problem jest taki, ze są ME i nikt nie zrobi sobie syfu jak były trener Realu.
Do tego mało jest wolnych trenerów.
Ja bym postawił na Wenger-a lub Haga z Ajax-u. Jak by zagadali do nich oto by się dogadali na bank.
Jeszcze opcja pochettino ale on nie chcial trenować barcelony. Moze jak by dobrze zapłacili to by się dogadali.
2
na teraz nie ma odwrotu.
Za duzo się juz wydarzyło i jedyne rozwiązanie to odejście Ernesto.
Trzeba poszukać innego rozwiązania.
Ja bym nawet Poche starał się przekonać do nas.
Jak nie to telefon do Ajax i Erik ten Hag
do nas.
Mozna odrazu brać Beek do nas w pakiecie.
0
Valverde - out / przekonać Pochettino kontraktem na 10 mln EUR
Eriksen - in
Vidal - out
Piątek - in na wypozyczenie bo nie ma innej 9 teraz do zabrania.
Semedo - decyzja dla nowego trenera. Choć wydaje mi się, ze marnujemy jego potencjał - gdzie inndziej wydaje sie ze odpali i to szybko.
3
pierwsze to trzeba jednak nowego trenera. Ostatni zespół nas się stawia a gramy najlepszą 11 jaką da się. Jakaś masakra.
Kolejna młoda gwiazda w Realu.
A my nadal wyglądamy jak byśmy byli w okresie przed sezonem.
Eriksen do wzięcia za 20 mln - idealnie do nas pasuje. Wolimy Vidala i Rakitic.
Cenię ich ale my potrzebujmy kreacji w pomocy.
5
jak nie trafi do nas to będzie kriminał.
potrzebujemy napastnika. Luis myśli o USA i $$$.
W lipcu pożegnać go jak przystało i tyle.
Do tego Martinez za 111 mln EUR i mamy 2 napastników - 19 i 21 lat na kolejną dekadę.
Jeden wysoki i silny jak Luis. Jeden wmiarę wysoki i kiler w polu karnym.
Idealna para na lata.
Ale jak zwykle zjebiemy to bo moze Mbappe będzie za 400 mln walka z Realem.
Obym się mylił :)