0

@FDJ
Messi dostaje około 100-120 mln pensji brutto.
Suarez około 40-50 mln

0

@Bocheno1
Messi - to Martinez
Suarez - Harland
Dembele - skrzydłowy lub Neymar na 2 raty

Rakitic - 30mln plus pensja - daje kasę na Donnego van de Beek
Vidal + budzet daje kolejnego pomocnika

I pewnie coś zostanie na jakąś młodą nadzieje.

0

zakładając, ze odchodzi to mamy tak:

- Messi - około 120 mln w kasie więcej
- Suarez chyba spakuje się do USA - około 20 mln pewnie dostaniemy plus 50 mln w kasie by zostało.
- Dembele nawet jak by poszedł za 70 mln to z pensją jest 100 mln w kasie.

Minusy:
- odejdą 2 kluczowe osoby z ataku
- gwiazdy medialne
- magnesy dla reklamodwaców

Plusy:
- Antoś będzie miał swoją pozycję wolną
- Couthinio mógł by grać na swojej naturalnej pozycji
- będzie kasa na: Martinez, Harlland,
plus dobrego skrzydłowego: Richarlison; Jadon Sancho;

Do tego odejdą:
- Rakitic
- Vidal

Postawić w pomocy na:
- Donny van de Beek - 60 mln
- Mattéo Guendouzi - 70 mln
- Wilfred Ndidi - 50-70 mln - defensywny pomocnik.

1

to raczej przemęczenie mieśnia raczej.
musi na to uważać - widać, ze zachował się jak przystało.

mięsień się zmęczył i zgłosił. Jak by robił coś na siłę to może to być gorsze dla niego.

4

Messi jest irytujący strasznie. Ma Antosia i grać z nim to się pcha. Jakaś masakra. trener powinien go zjechać za to.

6

Antoś pracuje w presingu. Messi nie - więc jakoś to wygląda.

0

@Rhaan
Suarez juz raczej po sezonie odejdzie.
Raczej juz nikt nie postawi go w wieku 34 lat jako pierwszego napastnika mając jeszcze w składzie Messiego który ma juz 33 lata.

Wiec po sezonie będą potrzebni dwaj napastnicy i to młodzi.

Lautaro juz gra 3 sezon na poziomie. 2 we włoszech - pierwszy moze bez liczb - ale grał i się wgrywał.

I będzie ktoś jeszcze 2 potrzebny. Ja bym postawił na Halland lub jak wcześniej pisałem poczekał na Mbappe jak by była szansa.

Messi juz nie będzie grał po 50 meczy. Jak będzie grał 30 meczy w sezonie to będzie dobrze.

4

@Messisinio lepiej Sancho - rynek Angielski jest wazny tez.

Ney niestety będzie mieć 29lat.

Lub iść do matki Mbappe i powiedzieć, ze za 2 lata moze zastąpić Messiego w Barcelonie jak poczeka i dostanie 30-40 mln netto na sezon.

0

podpisze nie trafi do Barcy.
Tak Messi powinien mu przekazać na zgrupowaniu.
Jak będzie chciał odejść w lipcu powiedzieć, ze chce odejść i czeka na oferty.

Aby nie było jaj jak z Antosiem.

0

po pierwsze wpłacając kwotę wykupu płaci się podatek :)
po drugie po co wrogi wykup - 1 mln nie jest tego wart.
po trzecie płacąc więcej mozesz rozłożyć transfer na kilka rat - okienek
po czwarte zostawiasz dobre odczucia w klubie na kolejne transfery
po piąte zawodnik lepiej się czuje jak ma tam grać wiedząc, ze wszystko jest
w sposób pokojowy zrobione - przeciez ma tam rodzinę i znajomych. wiec wracając
będzie spokojnie witany - a to młody chłopak jest.

0

Marc
Piuqe - Umtiti - Lenglet

Semedo - Busquets -Arthur - Junior
De Jong
Messi, Griezmann

2

@amanter
spokojnie pójdzie za 50 mln.
mało jest prawych obrońców na poziomie w wieku 22-26 lat.

On nie jest zły - jest dobry tylko brakuje mu tego ryzyka w ofensywie.
Emerson w Betis ma to - więc u nas nie zagra słabiej od niego.

0

emerson bardzo ładnie gra w Betis.
trzeba go brać do nas.
I niech gra.

12 mln to nic.
Semedo będzie mozna oddać za 50-60 mln

0

to ze nie kupiono Haalanda za 20 mln to jest zbrodnia na lata.
Za brak transferu powinno się kogoś zwolnić z tego klubu

1

fajny gracz :) w FM ma go za podobną kasę - tak na marginesie.
Czemu od lipca - bo nie mozemy sobie pozwolić na księgowanie wydatków w tym sezonie juz - było by przekroczone FFP.

Trzeba by było kogoś sprzedać za podobną kwotę.

A trzeba pamiętać, ze i tak do lipca klub musi zyskać około 30-50mln na transferach jeszcze.
Temu Perez i Ruiz poszli za kwotę około 30 mln razem.

0

Lautaro będzie w lipcu za 111 mln EUR.
teraz i 200 mln go nie dostaniemy.

inter walczy o mistrza i się nie podda.

1

oni bez 9 nie potrafią grać.
Suarez duzo dla nich znaczył w grze.

Brak kupna Harland za 20 mln to zbrodnia i tyle.
Teraz za byle dziada damy 60-70 mln - jakaś masakra.

Piątka brać za 30 mln

2

brakuje nam klasycznego napastnika.
muszą kogoś kupić i to szybko - kogoś dobrego.

1

@beznicku1000

on trzyma pomoc LVP.
To jeden z ich filarów.

0

@Undertaker87

to gracz który operuje za 9 i wpada w pole karne.
Zobacz jakieś mecze Francji jak tam gra.

1

bo tak jak pisałem brakuje napastnika.
taka 9 trzymała by w ryzach 2 stoperów.

To bardzo duzo - poświęcasz 1 zawodnika i 2-3 zawodników przeciwnika.
Ustawienie które wczoraj wyszło było prawie idealne do grania taką 9.

Było by duzo więcej miejsca do wejscia z bocznych sektorów.
Setien tez to pewnie widział.
Messi, Antoni, Fati czy Dembele nie zagwarantują tego - kogoś kto nie kobinuje, walczy, przepycha się na 11-15m od bramki.

Jesli szukać na teraz to Piątek z opcją kupna.

Na nowy sezon: Werner, Martinez, Harland - tylko kogoś z nich.

Upchać Luisa do USA lub Chin i brać jeszcze Piątka potem na stałe :D

8

jedyne czego brakło aby było więcej bramek to klasycznej 9 w zespole.
potrzeba kogoś do prostego zadania - stania tam i strzelania.

Kogoś takiego jak Suarez.

Nawet Piątek by pasował do tego według mnie - tam potrzeba prostego zawodnika z celem strzelania goli bez kombinowania.

Bo jedno co dalej boli to głupota naszych piłkarzy szukania na siłę Messiego.
Muszą się nauczyć w końcu sami walić jak są 20m od bramki.

0

przy Valverde pewnie by granada juz prowadziła :)

Dawno tak się barcy nie oglądało.
Miło widzieć co to jest gra z 1 piłki.

2

jak zobaczy 10mln Euro na kontrakcie zaraz podpisze.

0

to jak M Jak Miłość w barcelonie zaczyna wyglądać.
Przecież on w czwartek juz powinien po wylądowaniu być poza klubem.

To jakaś masakra jest :(

Nawet Moda na sukces szybciej zabija tematy :D

0

problem jest taki, ze są ME i nikt nie zrobi sobie syfu jak były trener Realu.

Do tego mało jest wolnych trenerów.

Ja bym postawił na Wenger-a lub Haga z Ajax-u. Jak by zagadali do nich oto by się dogadali na bank.

Jeszcze opcja pochettino ale on nie chcial trenować barcelony. Moze jak by dobrze zapłacili to by się dogadali.

2

na teraz nie ma odwrotu.
Za duzo się juz wydarzyło i jedyne rozwiązanie to odejście Ernesto.

Trzeba poszukać innego rozwiązania.
Ja bym nawet Poche starał się przekonać do nas.

Jak nie to telefon do Ajax i Erik ten Hag
do nas.
Mozna odrazu brać Beek do nas w pakiecie.

0

Valverde - out / przekonać Pochettino kontraktem na 10 mln EUR

Eriksen - in

Vidal - out

Piątek - in na wypozyczenie bo nie ma innej 9 teraz do zabrania.

Semedo - decyzja dla nowego trenera. Choć wydaje mi się, ze marnujemy jego potencjał - gdzie inndziej wydaje sie ze odpali i to szybko.


3

pierwsze to trzeba jednak nowego trenera. Ostatni zespół nas się stawia a gramy najlepszą 11 jaką da się. Jakaś masakra.

Kolejna młoda gwiazda w Realu.
A my nadal wyglądamy jak byśmy byli w okresie przed sezonem.

Eriksen do wzięcia za 20 mln - idealnie do nas pasuje. Wolimy Vidala i Rakitic.
Cenię ich ale my potrzebujmy kreacji w pomocy.

5

jak nie trafi do nas to będzie kriminał.

potrzebujemy napastnika. Luis myśli o USA i $$$.
W lipcu pożegnać go jak przystało i tyle.

Do tego Martinez za 111 mln EUR i mamy 2 napastników - 19 i 21 lat na kolejną dekadę.
Jeden wysoki i silny jak Luis. Jeden wmiarę wysoki i kiler w polu karnym.
Idealna para na lata.

Ale jak zwykle zjebiemy to bo moze Mbappe będzie za 400 mln walka z Realem.

Obym się mylił :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?