fenix1983
Dołączył/a: grudzień 2017
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
bardzo fajny obrońca ale lepiej postawić na naszych.
Jak by nie Araujo czy szansa na Erica z City to był sens :)
Lepiej postarać się o Alabę z Bayern moze z jakąś wymianą z nimi graczami.
0
gracz którego potrzebujemy i sprzedać ?
tylko idiota to moze zrobić :)
Ale tak jakoś chyba nas stać na to ????
1
@Chakalaka
oczekuję na ten mecz.
tu moze być mistrz tego roku.
1
@MichalZZZ
Ja mam 2020 - co potrzeba.
2
@zadafcb
5 dni i 2 tygodnie odpoczynku
0
to co najbardziej boli to brak skrzydłowych i martwa pomoc - przejedzona sobą.
1
@Mat_Cat
śmieszy mnie gadanie o biednych rolnikach :)
4 wujków - kazdy ma od 1 do kilku hektarów ziemi - nie uprawiają jej :)
Emerytury górnicze z kasy UE mają i to spore od 3 do 5 tyś.
I głosowali na PIS - mnie to lotto bo za 2 miesiące zaczynam pracę w Czechach i mam gdzieś płacenie tu podatków.
Do tego jak słyszę biedny rolnik - mam znajomego w moim wieku - co roku dostaje ponad 5 mln z Unii samych dopłat.
3 lata temu Unia i PKO sfinansowały mu inwestycje za 20 mln w suszarnie zboża i zbiorniki.
Jak się pytałem skoro narzeka na niskie ceny czemu nie sprzeda to mówi bo nigdzie lepiej nie zarobi.
A co śmieszniejsze prawie całe zboże - pszenica sprzedaje do Austrii i Francji :) bo lepiej płacą jak polacy.
Ale protestował, ze Państwo mu nie pomaga :) ott Polska mentalność :)
Ja bym chciał aby Niemcy zaczęli robić co Polski Rząd - mówić, ze Polskie jest złe jak u nas Niemieckie.
0
@David00 niedługo zaczną
0
@tobiasson92
gdzie się miał pchać przez 2 tygodnie - zrobił wszystko tak jak miało być.
teraz ma 3 lata na budowanie czegoś co moze dać nadzieje na zmianę.
0
@Ghotti
moze Zielu zagra :) wiec warto.
Milik pewnie ława bo chce odejść
0
@Naturopata
Di Stefano przechodzi do Barcelony.
0
@barik_barca
Werner chciał do Anglii - nie interesował go inny kierunek.
miał oferty z hiszpanii, włoch i niemiec.
Jasno zadeklarował albo zostaje gdzie jest albo Anglia.
Nie ma sensu walczyć o kogoś kto i tak nie przyjdzie.
1
dla mnie na teraz to max 60 min wart.
Chyba lepiej iść do Bayer L. po Kai za 80-90 mln.
I jak uda się sprzedać Philipe to postarać się o Sancho - BVB odda go za około 80 mln zapewne.
Man UTD pewnie da nam z 60-70 mln za Dembele.
0
@AdiKingu96
masz rację - gablota robi wrazenie jako piłkarza i trenera.
Pełny szacunek mu się nalezy i tyle.
Jak ktoś tego nie docenia to nie powinien kibicować.
Trzeba umieć docenić przeciwnika.
sędziowie? mozna narzekać ale oni to tez ludzi i piłka zawsze to gwarantowała :)
A LL przegrali piłkarze Barcy nie sędziowie i bardzo skuteczna gra Realu po wznowieniu sezonu - Real zrobił to co miała zrobić Barca - wygrać wszystko za wszelką cenę - my gramy jak cioty i tyle.
0
największa głupota.
nie pogra w Barcy A.
A oddanie go na 1-2 lata to dobry ruch do takiego klubu.
Lepiej grać w Bundeslidze jak LaLiga B.
I w pucharach moze się ogrywać.
4
masakra za 111 mln - mozna kupić 2 osoby:
- Isak ma 21 lat gra w Hiszpanii - bardzo przypomina Suareza
- Moussa Dembélé - 24 lata Lyon
- Victor Osimhen - Lile
Ja bym zrobił tak:
- Vidal out
- Rakitic out
- Coutinho out
- Umtiti out
Do zespołu:
- Isak - koszt około 60 mln
- Kai Havertz - koszt około 80-100 mln
- Alejandro Grimaldo
Alba na lewą pomoc.
Lewa obrona: Junior i Alejandro Grimaldo.
4
był taki - Bruno F. jest teraz Man UTD. bo nam się zbierało na sentymenty do Rakitic i Vidal.
Trzeba było ich sprzedać rok temu i jego brać.
kolejny jest w Bayer L. ale nas nie stać bo 350 mln EURO przewalone jest.
Oddać Philippe za Ndombele.
Rakitic i Vidal - sprzedać - kasa jaka wpadnie przeznaczyć na napastnika młodego jak Isak.
Jak odejdzie Antoni - to wymienić na Kai Havertz - moze grać w całej pomocy i jako napastnik.
Pomoc: Piuq - Kai Havertz - De Jonge (opcje; Sergio R. Sergio B. , Ndombele).
0
Ja bym postawił na Isak z RSSS - podobny typ napastnika, a do kupna za 60 mln będzie spokojnie.
Kolejna opcja to Harland - lepiej na niego dać 100 mln jak Lautaro.
I zamiast Neymar postawił bym na: Heung-min Son /
1
jakaś masakra z tymi transferami za ponad 100mln.
jakie oni mają parcie na to ja nie wiem.
Czy nie mozna postawić na młodych graczy chcących grać ale nie za taką kasę ?
Isak z RSSS - kosztuje jakie 40-60mln
Donny VDB - 50 mln
Dast - 20-30mln
17
koleś z atakujących najwięcej pracuje w obronie.
Niestety mamy takiego Messiego i Suareza którzy niestety tworzą duet.
A z lewej strony jest Alba i to dodatkowo zabija Antka w grze.
Oglądałem ostatni mecz gdzie grali.
Jak mieli okazję do podania to podania szły głównie do Alby pomijając Antka.
Sorry albo Alba albo Antek jest 3 napastnikiem.
potem pretensje do trenera - jak sami zawodnicy go pomijają w grze.
0
to juz gracz 1 składu wczorajszy mecz to pokazał.
najzabawniejsze jest to, że większe talenty oddaliśmy w pomocy od niego - jakaś masakra.
Mamy jeszcze 2 -3 graczy do pomocy.
Sprzedać: Vidala, Rakitic.
Dać im szanse - gorszych wyników nie będzie.
Ilaix Moriba - jako zmienik Sergio B.
Monchu
Do obrony:
Umtiti - > Ronald Araújo
Neto -> Iñaki Peña
Iść do BVB i dać im 100 mln za Harland i mamy kim grać.
Kasa będzie z Umtiti, Neto, Vidal, Rakitic.
Semedo - pokazał, ze grając 4-4-2 - jest rewelacyjnym prawym obrońcą. Musi miec z kim grać.
2
@sporting3
nie siedzę ale wystarczy oglądać mecze i co piłkarze mówią.
pełno pucharów, zarobki wywalone w kosmos.
I nie chce im się nic więcej.
Pretensje do trenerów jak coś nie wychodzi - a wystarczy zobaczyć jak słuchają trenerów - mają gdzieś na nich. to są piłkarze ?
46
problem to piłkarze niestety.
jak by przyszedł Pep to raczej odeszli by Suarez, Sergio, Pique.
Pep zawsze gdzie szedł wywalał stare korzenie bo one nie mają szans na zmianę.
Jak dla mnie jak długo w kubie będą takie osoby jak:
- Suarez
- Sergio
- Rakitic
- Pique
- Messi - jego ego niestety zabija klub
Tak długo nawet najlepszy trener nie poskłada tego.
Zawodnicy Barcy są tak nasyceni swoim ego, ze nie da się tego nie widzieć.
oni poprostu zdominowali wszystko w klubie.
Nawet nowi piłkarze muszą się podobać im - bo nie będą z nimi grali.
Widać to po Dembele, Antonim, Arturze.
niestety ja bym się chyba nawet pogodził z odejściem Messiego byle odzyskać zespół który kiedyś umiał grać zespołowo i walczyć za siebie.
Przykład Juniora Fripo - chłopak chciał ostatnio - ale Alba dla wszystkich jest święty.
To jakaś masakra.
0
@matteoFCB
Klopp
0
@Kompletny sorry mam jeszcze kac po wczorajszym meczu
1
jestem kibicem Barcelony.
Ale w tym sezonie nie zasługujemy na mistrza.
Tyle meczy przewalonych na wyjazdach, ze płakać się chce.
To powinna tez być nauczka jak nie robić kadry na kolejne sezony i sygnał do pożegnania się z kilkoma graczami.
Dla mnie to koniec takich graczy jak:
- Vidal
- Rakitic
- Umtiti
Czego brakuje u nas:
- skrzydłowych i to strasznie.
- zerwania z ustawieniem 4-3-3 - po ludzku nie mamy ludzi do takiego grania juz.
I długo nie będziemy mieć napewno.
Jak dla mnie:
4-2-3-1
Semedo - Pique - Langel - Alba/Fripo
Sergio/ Ndombélé - De Jonge/Mattéo Guendouzi
Messi/Trincão - Antoni/Riqui Puig - Fati/Dembele
Suarez/Alexander Isak
0
Inter mediolan strasznie szasta kasą.
Hakimi - 40 mln
ten młody pomocnik - 40 mln
telles - teraz 30 mln
I jeszcze polują na skrzydłowego jakiegoś.
Skąd oni mają tyle kasy ?
0
@Grubson06
Zarząd musi pokryć straty z zabezpieczenia jakie zostało wniesione do nadzorcy - w tym wypadku grupy banków które pełnią to rolę.
Bartek i zarząd muszą pokryć straty z własnej kieszeni lub osób które poręczyły :)
2
@SuperPatsonFCB
spalony to spalony i tyle.
po to jest VAR.
1
Ter Stegen
Semedo - Langlet - Araujo, Fripo
Roberto - Vidal - Artur
Griezmann - Braithwaite - Ansu
To mecz gdzie trzeba zrobić rotację - nawet 6-7 zawodników.
Mogą wejść:
Messi
Suarez
De jonge
Rakitic
Umtiti
Jak będzie spoko wynik to wprowadzić:
piug
Monchu
Collado
W piątek cięzki mecz - nie ma sensu ryzykować kontuzji.