0

dobry szef zarządza. A od roboty ma ludzi.

dobry ruch. potrzeba kogoś kto będzie szukał takich rozwiązań

0

Trincão będzie dopiero grał w przyszłym sezonie. widać, ze poprawia sie fizycznie. taktycznie jeszcze musi się poprawić.
Ale ma to coś co napewno mu pomoze.

Dembele 3 lata potrzebował ale warto go zostawić. Wyrasta na jednego z najwazniejszych graczy w naszej ofensywie po erze Messiego.

1

@xBoMBoWiECx
temu jest nie ma presji i muszą zaatakować od samego początku - wysoki pressing i nękanie ich.
Ostre podejscie do nich jak się da.

Jak coś szybko wpadnie to PSG moze zrobić się nerwowe

4

po 10 min wypadnie na 2 miesiące.

chyba nie są debilami. Mamy kim grać w pomocy.

31

nasz święta krowa Busi robi duzo więcej błędów które i tak kończą się stratami pkt.

chłopak grał dobrze. Dawać go na kolejne mecze.

Atletico i tak ma 1 miejsce - cudów nie ma. Simeone ta LL się nalezy za tyle lat jak psu buda. Tyle lat upokozen od Barcy i Realu i w koncu nich coś mają z tej konsekwencji - trzeba to tez doceniać.

Mamy 17 kolejek na stworzenie młodego zespołu pełnego chęci do walki i gry w kazdym meczu o 3 pkt i wygraną.
Czas odstawiać starą gwardię i ogrywać mlodych.


0

@Tomo_95 to prawda Ruiz był rekordy strzeleckie. pewnie teraz był jak znalazł.
Wielka szkoda tylko.

Teraz wazne aby nie stracić kolejnego dobrego napastnika jak się pojawi.

3

oglądając wczoraj mecz tylko serce rośnie.
Widać ile jakości zawsze było w szkółce - tylko marnowano talent za talentem w pogoni za gwiazdami za 100mln.

Warto poświęcić ten sezon jak mówiło wielu byle styl się poprawił i młodzi dostali prawdziwą szansę. Tez się cieszę, ze byłem w tym gronie.
Zespół czeka przyszłość tylko trzeba dalej stawiać na ludzi z wizją na ławce trenerskiej.

Mamy:
Fati - atak
Pedri - pomoc
Trincao - atak/ pomoc
Óscar Mingueza - obrona
Ronald Araújo - obrona
Sergiño Dest - obrona
Frenkie de Jong - pomoc
Konrad de la Fuente atak
Ousmane Dembélé - atak/pomoc
Riqui Puig - pomoc
Ilaix Moriba - pomoc
Santi Ramos Mingo - obrona
Alejandro Balde - obrona
Álex Collado - pomoc

1

no i mamy kolejnego gracza do pierwszego zespołu z szkółki.

Jak mi ktoś powie, ze trzeba wydać 50-80 mln na kolejnego pomocnika to lepiej niech skoczy z mostu.

W zapleczu jest jeszcze kilka perełek i trzeba je dawać do 1 zespołu

1

@Roni_10

będziemy atakować i atakować. raczej odpowie za rozegranie z środka boiska.
Wiec gra na 3 stoperów raczej

32

Dembele oszczędzany na PSG - grał bardzo duzo.
trzeba rotować.
Sporo młodych jest.

Az się prosi aby RK dostał na nowy sezon klasowego kilera.
młodzi u niego rosną - umie nimi grać

1

Dembele - wystarczyło dobry trener od przygotowania fizycznego. tak nie wiele a jednak.

Jak jednak w klubie tak duzym mozna zapomnieć o przygotowaniu fizycznym.


A swoją drogą Atalanta gwałci Napoli :) :)

0

jak ma miesiąc nie grać to lepiej dodać 1 tydzień extra aby nie popełnić błędu z Roberto i Destem

1

ten nasz sztab zbudwał Dembele i Messiego fizycznie. widać postęp. Chłopaki chyba za bardzo czasem chcą.

Muszą czasem odpuścić i poczekać 1 tydzień. Szkoda tak ryzykować.

1

gratulacje :) oby więcej

1

patrząc na nasz i Realu kadrę trzeba chyba dać Rydzkowi na tacę, ze u nas to jeszcze jakoś wygląda :)
Przynajmniej mamy szansę na 5 zmian.
Tam nawet nie ma kogo wpuścić jako 4 czy 5 zawodnika :) :)

Zidane to jednak wielki strateg i zadbał o starych znajomych.

13

Bilbao to jak kopacze kartofli. Masakra jak oni grają.
fajnie jak by odpadli bo pewnie na nich trafimy jak wygrają.

A 2 mecze kopaniny przy LM szkoda mi naszych by było

0

31 strzałów, 15 celnych, 5 słupków i 3-3. masakra

1

goool jedziemy z nimi

0

@luna666moon
oglądałem.
Jest wielkim piłkarzem ale jego przygoda FCB dobiegła końca i to widać po nim.

będę płakała pewnie jak odejdzie ale jego czas dla tego klubu juz przeminął niestety.
Bez tej zmiany nie ma szans na krok do przodu.

2

Messi znów pewnie dziś z 30 strat.
chłop się stacza bo mu się nie chce juz u nas grać.

gramy kolejny mecz 10 lub 9 z nim.

Widać, ze jak ma piłkę to gra aby sobie coś z nią zrobić i nie wazne czy ja straci.
Całkowicie go to nie obchodzi - ciekawe jak będzie dziś.

0

@Zip głupota.

trzeba go zbudować fizycznie i będzie wymiatał.

2

@matirix20

tez instaluje i pierwsze co zrobię to sprzedam Messiego :)
od 2 sezonów poprzednich wydań tak robię i zawsze wygrywam wszystko bez niego :)

0

cieawe czy nasi by to trafili co teraz holendrzy do siaty.
Jak myślicie ? ?

0

@Gosciuu az sobie strzeliłem jednego z radości :) :)

5

dobre podejście.

W końcu szkółka dostaje szanse. Mamy tam masę talentów tylko trzeba stawiać na nie i tyle.

W pomocy tez jest kogo ogrywać.
W obronie tak samo.

Problem z 9 ale to zawsze był problem naszej szkółki i tyle.

0

@MESSIah16
Zatrzymali go na siłę - tez bym został przy kontrakcie.

A poza tym od samego początku byłem aby go sprzedać.
Strsznie zwalnia nam grę. Na pozycji gdzie gra to miejsce Pedriego - chłopak ma wizję gry i chce mu się grać.

W styczniu jak City zapłaci 50 mln - spakować do samolotu i podziękować za lata gry i dania nam wielu lat wspaniałej gry.

7

lepiej kupić 10 Pedri jak 1 Neymara.
Z tych 10 nawet jak 3 by wypaliło to i tak lepiej dla zesopłu.

Na tych 7 i tak by się nie straciło.

Jest tylu młodych Hiszpanów, Francuzów, Niemców, Holendrów, Polaków - ze warto tam dawać kasę.
Kupować na 2-3 lata do Honandii, Niemiec dawać i mieć gotowych graczy na kolejne 10 lat.

0

Sprzedać Messiego w styczniu za 50 mln :) i kasa będzie.

I na niego i Depay + stopera.
Juniora moze ktoś kupi za 20-30 mln w Anglii bo tam nasi obrońcy się sprawdzają.

Alaba idealnie by się wpasował do nas.

37

ludzie mamy 30 graczy.
Spokojnie nowi wchodzą i dają juz sygnał, ze stara gwardia nie pogra długo.

NIech RK robi swoje bo widać, ze ma rękę do nich.
Nawet Dembele moze zagrać 2 mecze i się nie połamać - za samo to powinna być w jego kontrakcie premia :)

Ja bym chciał ten zespół bez Messiego zobaczyć w 3-5 meczach jak zagra.
Dalej uwazam, ze Messi ostatnio bardzo egoistycznie spowalniał grę.

2

Semedo to jednk skrzydłowy.
Za rok lub dwa Wilki go upchją za 80 mln

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?