fenix1983
Dołączył/a: grudzień 2017
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
dobry szef zarządza. A od roboty ma ludzi.
dobry ruch. potrzeba kogoś kto będzie szukał takich rozwiązań
0
Trincão będzie dopiero grał w przyszłym sezonie. widać, ze poprawia sie fizycznie. taktycznie jeszcze musi się poprawić.
Ale ma to coś co napewno mu pomoze.
Dembele 3 lata potrzebował ale warto go zostawić. Wyrasta na jednego z najwazniejszych graczy w naszej ofensywie po erze Messiego.
1
@xBoMBoWiECx
temu jest nie ma presji i muszą zaatakować od samego początku - wysoki pressing i nękanie ich.
Ostre podejscie do nich jak się da.
Jak coś szybko wpadnie to PSG moze zrobić się nerwowe
4
po 10 min wypadnie na 2 miesiące.
chyba nie są debilami. Mamy kim grać w pomocy.
31
nasz święta krowa Busi robi duzo więcej błędów które i tak kończą się stratami pkt.
chłopak grał dobrze. Dawać go na kolejne mecze.
Atletico i tak ma 1 miejsce - cudów nie ma. Simeone ta LL się nalezy za tyle lat jak psu buda. Tyle lat upokozen od Barcy i Realu i w koncu nich coś mają z tej konsekwencji - trzeba to tez doceniać.
Mamy 17 kolejek na stworzenie młodego zespołu pełnego chęci do walki i gry w kazdym meczu o 3 pkt i wygraną.
Czas odstawiać starą gwardię i ogrywać mlodych.
0
@Tomo_95 to prawda Ruiz był rekordy strzeleckie. pewnie teraz był jak znalazł.
Wielka szkoda tylko.
Teraz wazne aby nie stracić kolejnego dobrego napastnika jak się pojawi.
3
oglądając wczoraj mecz tylko serce rośnie.
Widać ile jakości zawsze było w szkółce - tylko marnowano talent za talentem w pogoni za gwiazdami za 100mln.
Warto poświęcić ten sezon jak mówiło wielu byle styl się poprawił i młodzi dostali prawdziwą szansę. Tez się cieszę, ze byłem w tym gronie.
Zespół czeka przyszłość tylko trzeba dalej stawiać na ludzi z wizją na ławce trenerskiej.
Mamy:
Fati - atak
Pedri - pomoc
Trincao - atak/ pomoc
Óscar Mingueza - obrona
Ronald Araújo - obrona
Sergiño Dest - obrona
Frenkie de Jong - pomoc
Konrad de la Fuente atak
Ousmane Dembélé - atak/pomoc
Riqui Puig - pomoc
Ilaix Moriba - pomoc
Santi Ramos Mingo - obrona
Alejandro Balde - obrona
Álex Collado - pomoc
1
no i mamy kolejnego gracza do pierwszego zespołu z szkółki.
Jak mi ktoś powie, ze trzeba wydać 50-80 mln na kolejnego pomocnika to lepiej niech skoczy z mostu.
W zapleczu jest jeszcze kilka perełek i trzeba je dawać do 1 zespołu
1
@Roni_10
będziemy atakować i atakować. raczej odpowie za rozegranie z środka boiska.
Wiec gra na 3 stoperów raczej
32
Dembele oszczędzany na PSG - grał bardzo duzo.
trzeba rotować.
Sporo młodych jest.
Az się prosi aby RK dostał na nowy sezon klasowego kilera.
młodzi u niego rosną - umie nimi grać
1
Dembele - wystarczyło dobry trener od przygotowania fizycznego. tak nie wiele a jednak.
Jak jednak w klubie tak duzym mozna zapomnieć o przygotowaniu fizycznym.
A swoją drogą Atalanta gwałci Napoli :) :)
0
jak ma miesiąc nie grać to lepiej dodać 1 tydzień extra aby nie popełnić błędu z Roberto i Destem
1
ten nasz sztab zbudwał Dembele i Messiego fizycznie. widać postęp. Chłopaki chyba za bardzo czasem chcą.
Muszą czasem odpuścić i poczekać 1 tydzień. Szkoda tak ryzykować.
1
gratulacje :) oby więcej
1
patrząc na nasz i Realu kadrę trzeba chyba dać Rydzkowi na tacę, ze u nas to jeszcze jakoś wygląda :)
Przynajmniej mamy szansę na 5 zmian.
Tam nawet nie ma kogo wpuścić jako 4 czy 5 zawodnika :) :)
Zidane to jednak wielki strateg i zadbał o starych znajomych.
13
Bilbao to jak kopacze kartofli. Masakra jak oni grają.
fajnie jak by odpadli bo pewnie na nich trafimy jak wygrają.
A 2 mecze kopaniny przy LM szkoda mi naszych by było
0
31 strzałów, 15 celnych, 5 słupków i 3-3. masakra
1
goool jedziemy z nimi
0
@luna666moon
oglądałem.
Jest wielkim piłkarzem ale jego przygoda FCB dobiegła końca i to widać po nim.
będę płakała pewnie jak odejdzie ale jego czas dla tego klubu juz przeminął niestety.
Bez tej zmiany nie ma szans na krok do przodu.
2
Messi znów pewnie dziś z 30 strat.
chłop się stacza bo mu się nie chce juz u nas grać.
gramy kolejny mecz 10 lub 9 z nim.
Widać, ze jak ma piłkę to gra aby sobie coś z nią zrobić i nie wazne czy ja straci.
Całkowicie go to nie obchodzi - ciekawe jak będzie dziś.
0
@Zip głupota.
trzeba go zbudować fizycznie i będzie wymiatał.
2
@matirix20
tez instaluje i pierwsze co zrobię to sprzedam Messiego :)
od 2 sezonów poprzednich wydań tak robię i zawsze wygrywam wszystko bez niego :)
0
cieawe czy nasi by to trafili co teraz holendrzy do siaty.
Jak myślicie ? ?
0
@Gosciuu az sobie strzeliłem jednego z radości :) :)
5
dobre podejście.
W końcu szkółka dostaje szanse. Mamy tam masę talentów tylko trzeba stawiać na nie i tyle.
W pomocy tez jest kogo ogrywać.
W obronie tak samo.
Problem z 9 ale to zawsze był problem naszej szkółki i tyle.
0
@MESSIah16
Zatrzymali go na siłę - tez bym został przy kontrakcie.
A poza tym od samego początku byłem aby go sprzedać.
Strsznie zwalnia nam grę. Na pozycji gdzie gra to miejsce Pedriego - chłopak ma wizję gry i chce mu się grać.
W styczniu jak City zapłaci 50 mln - spakować do samolotu i podziękować za lata gry i dania nam wielu lat wspaniałej gry.
7
lepiej kupić 10 Pedri jak 1 Neymara.
Z tych 10 nawet jak 3 by wypaliło to i tak lepiej dla zesopłu.
Na tych 7 i tak by się nie straciło.
Jest tylu młodych Hiszpanów, Francuzów, Niemców, Holendrów, Polaków - ze warto tam dawać kasę.
Kupować na 2-3 lata do Honandii, Niemiec dawać i mieć gotowych graczy na kolejne 10 lat.
0
Sprzedać Messiego w styczniu za 50 mln :) i kasa będzie.
I na niego i Depay + stopera.
Juniora moze ktoś kupi za 20-30 mln w Anglii bo tam nasi obrońcy się sprawdzają.
Alaba idealnie by się wpasował do nas.
37
ludzie mamy 30 graczy.
Spokojnie nowi wchodzą i dają juz sygnał, ze stara gwardia nie pogra długo.
NIech RK robi swoje bo widać, ze ma rękę do nich.
Nawet Dembele moze zagrać 2 mecze i się nie połamać - za samo to powinna być w jego kontrakcie premia :)
Ja bym chciał ten zespół bez Messiego zobaczyć w 3-5 meczach jak zagra.
Dalej uwazam, ze Messi ostatnio bardzo egoistycznie spowalniał grę.
2
Semedo to jednk skrzydłowy.
Za rok lub dwa Wilki go upchją za 80 mln