fenix1983
Dołączył/a: grudzień 2017
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
a co da zmiana trenera ?
Któryś wymyśli coś lepszego do grania ?
Sergio B czy Roberto nagle zaczną przy nowym grać jak Xavi i Iniesta?
Miejmy litość. Sprzedano mu połowę składu.
1/4 kontuzjowana.
1/4 co się ogrywa.
1/4 której nikt nie chciał :)
1/4 to gracze co się nadają do Barcy na juz.
Mamy wielu młodych i trzeba ich ogrywać - ale kosztem będą puchary i brak mistrzostwa.
Nie widzę trenera który by mógł zmienić coś na tyle, ze przemawia za tym zmiana.
0
po Ci on u nas. Przegapił swój czas.
Mamy 3 dobrych młodych stoperów. Trzeba dobrać kogoś 4 kogo mozna budować.
Za te 80 mln mozna mieć graczy bardziej potrzebnych u nas.
Powalczyć o Pogbe, Halland i Ryana Gravenbercha.
Jak by to wyszło to by było spoko.
W zimie tego młodego Niemca i naprawdę mozna siało patrzeć w przyszłość.
Rok sprzątania i moze by coś pykło.
Pogba/Nico - De Jonge/Gravenberch - Pedri/Gavi
3
Dla mnie on, Gavi, Demir to pierwszy skład.
Młodzi nie boją się ryzykować.
Alba, Sergio R., Sergio B. dla mnie to ich ostatni sezon w tym zespole.
Sami chyba po mału to dostrzegają - nie są wstanie nic dać temu zespołowi - a tylko go zabijają.
Do tego potrzeba dalej dokupić 3-5 graczy młodego pokolenia.
Nie moze być tak, ze tracimy 20km na boisku do Bayernu
1
dajcie spokój. gramy czym mamy.
W zimie powalczyć o tego młodego Niemca i jednego DM za Sergio B.
0
@MaTt_BarcaFan zmiana trenerów co rok średnio ale wizja klubu budowana z głową.
kazdy gracz kupowany jako top ale nie numer 1 na swojej pozycji.
Daje to im około 24-27 graczy z topu - ten nad stan sprzedają gorszy lub wypozyczają.
1
3-5-2
nic więcej nie dało się z tego zrobić.
Liczę na Gaviego w 2 połowie
0
ten Niemiec juz w styczniu musi być u nas.
Bo znów nam odjedzie mega talent do ataku.
0
tego młodego to juz jutro powinno się kupić.
Nawet za 30-40 mln. Za rok będzie kosztował 100 mln
0
@amanter 40%
1
powinni powalczyć o:
Ryan Gravenberch - Ajax około 30-40 mln
Karim Adeyemi - Salzburg - około 30-40 mln
Olmo w lato jak juz by chcieli. Ale lepiej powalczyć o Hochlanda :)
Laporta zawsze się dogadywał z grubym.
Jak Mapet trafi do Realu to lepsza oferta będzie u nas - bo będzie głównym napastnikiem u nas. Tam Mapet napewno będzie top1.
1
oni nie musza sprzedawać - więc pewnie coś koło 80 mln beda chcieli.
Lisy mają więcej kasy jak my czy Real na transfery. W Anglii nawet oni mają wiecej z praw TV jak Barca czy Real.
Więc tylko desperacja zawodnika moze zmusić ich do sprzedania go.
Dla mnie Kessiego powinno się postarać sprowadzić.
Moze 5 mln euro netto by starczyło na niego.
Taki zawodnik z jajami co nam brakuje w pomocy.
0
@FC1899Barca
gra o kase i prowizję dla siebie.
1
takich graczy trzeba brac.
Cena około 30 min.
Jeśli mamy wydawać to lepiej na młodych.
2
@FC1899Barca odpowiadają za niego ludzie Władcy Pierścieni.
DO tego zatrudni rodzine Tolkiena plus najwybitniejszych specjalistów od dzieł Tolkiena do nadzorowania scenariusza i tego jak wyglądają sceny.
Szykuje się wybitny serial w świecie Pierścienia i całego uniwersum - ale będzie to serial dla koneserów - wiele osób moze uznać go za nudnego ponieważ będzie dziełem oddającym 100% świata stworzonego przez Tolkiena.
Ja się nie mogę doczekać.
0
z tego co mówili trenerzy bardzo mocno zwiększył masę mięśniowa nóg - jeśli to prawda to moze będzie wszystko dobrze.
0
@DonMatteo901 bardzo dobry gracz. 2 dobre sezony u nas i Legia spokojnie skasuje z 10 mln EUR.
Emreli juz zwrócił się Legii. Spokojnie zarobią po kilka mln na kazdym z nich.
Jeszcze jakiś dobry DM i mają najlepszą kadrę od kilku lat.
teraz tylko pokazać, ze mozna na nich liczyć.
1
w styczniu trzeba zrobić wszystko aby udało się powaczyć o Hohlanda :D do nas.
Ten serek musi być nasz.
Ale czy kasy starczy
0
6 mln wydano 2 okna temu. 9 w poprzednim.
Więc zysk to 6+5 mln.
9mln to amortyzacja + pensja.
2
Isak-a bym powalczył.
RSSS napewno jest do wyjęcia chłopak.
0
wpisał wszystkie koszty jakie wisiały nad Barca. Jak by przyszło jednak zapłacić to był by dramat. Bo na kolejny sezon na wypłaty La Liga by pewnie nas zjechała do 100 mln pewnie.
Lepiej w ten sposób bronić zespół.
0
za Roberto Gavi.
Ja bym Antosia cofnął do pomocy.
A na skrzydło dał Dest/Demir.
Prawa strona Emerson.
Antoś to pracuś - ktoś od walki - tam moze by był lepszy dla nas.
4
ludzie ogarnijcie sie. Jak maja być transfery jak nasze księżniczki nie chcą odchodzić bo Barto dał im takie umowy, ze płakać się chce.
Moze kogoś cudem uda się wypchać i to tyle - im więcej tym lepiej.
A jak nie to gramy tym co mamy.
A tych co nie odeszli zostawić na trybunach bez rejestracji jak dla mnie.
2
RK powiedział prawdę:
1. ma około 10 zawodników dla których nie ma miejsca w składzie - więc mówi, ze jest brak miejsca dla kilku z nich.
2. chce transferów - napastnika i pomocnika - mówi, ze barca nie ma kasy i przegrywa z innymi - prawda.
3. mówi, ze kadra jest słabsza od wielu innych zespołów zwłaszcza z Anglii i PSG - prawda.
Mamy wielu świetnych graczy na papierze - realnie to są gracze wypaleni, spaleni, na końcu kariery i to mocno przepłaceni.
4. Z kolei mamy wielu bardzo młodych graczy z ogromnym potencjałem - moze największym w Europie w 1 składzie - ale nie mamy balansu zespołu.
5. Będzie walczył o wszystko - co z tego wyjdzie - to sie zobaczy.
6. Jako pierwszy trener od dawna ma jaja i mówi co go otacza. Nie mówi nam, ze ma w zespole jednorożca który da nam 6 pucharów - prawda boli chyba sporo osób.
Na co mozna liczyć:
1. walkę
2. szlifowanie talentów
3. czyszczenie powolne kadry z graczy co odcinają kupony
4. tworzenie zespołu po erze podaj do Messiego
5. budowanie kolektywu - patrz Chelsea
6. Tworzenie fundamentów pod projekt z Pedr, Fati, De Jonge, Gavi, Demir, Dest, Oscar ...... na kolejne 10 lat. to wszystko perły jeszcze - ale potrzeba tego 1 kroku aby stworzyć z nich zespół na miarę LM - to zajmuje 1-2-3 sezony. To gracze do 21 roku poza De Jonge.
Ja mam tylko nadzieje, ze ten sezon pozwoli na około 50-60% kibiców na stadionie. Jesli by się tak udało moze uda się ocalić ten sezon finansowo jeszcze i w kolejnym powalczyć o klasowego napastnika do tych młokosów.
Czego oczekiwać:
1. wyczyszczenia kadry do konca
2. zabezpieczenia młodych graczy na 4-5 lat kolejne
3. sprawdzenia 2-3 kolejnych młodych bardzo zdolnych graczy do zespołu
4. nie szukanie w RK na siłę winy za problemy klubu
5. trener musi pasować do gry młodych - na teraz nie ma innych opcji które by przypominały podejście RK do zespołu - takiego na kogo by zespół było stać.
0
@mikael konczą stadion do grania. Robią im murawe chowaną i układaja trybuny do połowy września
0
dla PSG 200 mln przy nowym FFP to jak dla nas 2tyś zł.
Jak szejk będzie chciał to zwiększy wydobycie gazu i sobie uzupełni skarbonkę w PSG.
Mają kasy jak lodu liczone w MLD $$.
To jeden z najbogatszych krajów świata z ogromnymi funduszami. Mają udziały i kontrolują setki firm na świecie. Mogą pompować kasę w nieskończoność w PSG.
0
ogląda ktoś Juve - grają taką padkę ?
0
La Liga to juz historia.
co za beznadziejne granie.
teraz chyba tylko Atletico moze straszyc w Europie.
Reszta sie rozsprzedaje.
Sevilla i Atletico jeszcze stracą po 1 graczu na rzecz Chelsea zapewne.
Jakiś dramat.
6
wyprostowane nogi, duzy impet, daleko od pola karnego. Wjazd w nogę - 2 przesłanki za czerwem są.
Kazday taki atak tak powinno sie konczyć dla atakującego.
Ma mu nogi połamać ??
3
@bartekvisca a moze w końcu wygranymi bo nie wydajmy bez sensu mln.
A dajemy w końcu szanse szkółce która nas kosztuje 20mln rocznie.
0
liga hiszpanska to dramat. Mecz Mallorca - Espanioyl to był dramat.
Jak nisko ta liga upadła to nie mam pojęcia.
Mecz Stal-Górnik był lepszy :( :( do czego to doszło, ze polska lige się lepiej ogląda.