fenix1983
Dołączył/a: grudzień 2017
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Pawel13sz
1. Hiszpan
2. Zna ligę
3. Zna graczy
4. W styczniu tylko gracze co jak by byli w szatni maja szanse na szybka aklimatyzacje.
Poza tym idealna opcja do Hochlanda do uzupełnienia - inny profil :)
0
@Odcinkowy 8 brutto - 4 netto w Hiszpanii.
Więc FDJ lotka zapewe bo ma coś koło 12 brutto w kontrakcie zapewne.
Robia pewnie miejsce dla naszego narybku :) :) Jest jeszcze 1 pomocnik w Bundeliga co mógł by zawitać do nas za free :D
0
@Encore sa 2 opjcie dla Rosji bo wojna będzie - USA to wiedza co powiedział prezydent.
1. totalna i zajmą całą Ukrainę - ale spłynie masa krwi po obu stronach
2. Mały najazd i zrobią drogę sobie na Krym.
Gra teraz idzie aby był to scenariusz 2 i kosztowny dla Rosji. Im bardziej odwlekają tym więcej ukraina dostanie broni przeciwpancernej do wojny partyzanckiej i będzie krwawić Rosję zabijając ile sie da Ruskich.
To tylko ostudzi zapędy Rosji do dalszej wojny.
Duza wojna tutaj to tez Chiny pojada po tajwan - bo USA na dwa fronty nie pójdzie walczyć.
1
@Mr8lack a co ma zrobić jak prawo mu to nakazuje :)
Pisz do Kaczki jak Ci nie pasuje
2
@Przemek2323 ale to wymóg ustawy PIS :) i rozporządzenia Prezydenta RP
0
@Bartek22 syf, kiła i mogiła.
Dramat jak gra
0
@DonAndrzejos ale to juz było i nie wróci więcej :) :)
Nie dla tego Pana :)
Lepiej Anthony z Ajax-u :) lepszy, tańszy i bardziej zdrowy :D
1
trzeba skonczyć to i tyle.
Albo podpisuje i gra.
Jak nie to koniec i trybuny do konca sezonu.
Jak chce grać - to odchodzi do konca okna i tyle
0
@kamilop
od tak nie.
ale w akcie obrony tak. odciecie rosji od jedynej drogi dla gazu poza lądem było by dla nich ciosem
0
@Rick
on tego nigdy nie krył.
Chciał Ukrainę, Białoruś, Litwę, łotwę i Estonie.
Pytanie na ile jest gotowy
0
Ukraina powinna wyslać na Bałtyk 2-3 korwety gotowe do wysadzenia NS2 w razie ataku.
Ciekawe co by zrobiła Rosja.
0
@Encore trzeba im posyłać broń przeciw lotniczą i pancerną.
tylko to odstraszy ruskich - mocne uderzenie przeciwpancerne i lotnicze jak dla mnie.
3
Blizzard juz dawno był na sprzedaż. Ale licytacja musiała być ostra skoro przebicie na akcji jest prawie 40% -45 USD.
Sony, Apple i zakładam, ze moze ktoś z Chin ostro licytowali do takiego przebicia ceny.
W tamtym roku mówiło o około 50-55 mld.
Ciekawe kto padnie kolejny zjedzony przez Sony teraz zapewne.
Szacun dla MS za kupno za gotówkę - mają sporo kasy na zakupy.
Zapewne będą zjadać kolejnych.
Ciekawi mnie kogo będzie zjadać Apple - mają ponad 350 mld USD na aktywizacje odłozone w gotówce.
0
@Kgorecki2500
mapet wyląduje w Realu.
U nas hochland.
Odejdą: Dembele, Antos, Philippe AV napewno wykupi.
Odejdzie FDJ zapewne i przyjdzie jakiś pomocnik za free.
Do tego pewnie 2 obrońców za free + Gaya.
Ja stawiam, ze Adama Traore wróci do nas - gość nabrał krzepy i Anglia mu nie pasi jakoś. Ale uwazam, ze u nas spokojnie sie sprawdzi - moze być takim silnym skrzydłowym.
Mats / ???
Dani/ ? ? - Pique, Araujo - Eric/Christiansen ? - Oscar jako piąty - Gaya/ Alba
Sergio / Nico - Gavi/Pedri - S.Roberto/ (Kessie - chciał bym go tutaj lub Zakaria) ktos za free
Adama (Antony - Ajax)/Memphis - Erling H. / Morata - Fati / Ferran - Ebde
4
@Rick jesli dojdzie do wojny to NATO powinno udzielić wsparcia militarnego Ukrainie obiecały to w zamian za to, ze ten kraj nie ma broni atomowej.
A Rosja powinna być odcięta od Europy i tyle.
1
@amanter prawo medyczne jest takie samo - nie masz ubezpieczenia zdychaj :D
Ale w Polsce ludzie sa głupi i myslą, ze USA to raj gdzie państwo dba o ludzi.
Nie zarobiłeś na starość to idziesz pod most nawet w grudniu jak jest -50 stopni i tyle.
Fajnie sie pisze i mówi takie bzdury jak sie nie musi ponosić konsekwencji ich - tylko potem narzeka, ze u lekarza ktos czekał 4h czy w karetce ktoś komuś zmarł bo nie było miejsca w szpitalu
1
@Colon
tylko zachoruj na COVID w USA i idz do szpitala :) jak nie ma masz ubezpieczenia na kilka mln USD ;) :)
lub wczesniej sprzedaj dom :D i potem mozesz chorować.
Kij ma dwa końce :) :)
1
zajechac go z 15 meczy po 90 min :) złapie kontuzje to moze ktos mu da 2 mln za sezon.
chciwi tracą 2 razy
0
bo moze tam bardziej pasuje.
Patrz Dinge w BPL jeden z najlepszych lewych obrońców i nas bardzo słabo
0
@Adi123456789
Alves nie ma takiego wpływu na zespół jak Messi.
to dwa światy.
Messi to crack - musi być top 1.
Albo Messi albo Hochland.
Ja wolę przyszłość opartą na młodych i tyle
0
@Shadow23FCB nic nie zrobią bo ogranicza ich prawo.
podniosą %% na obrotowych, dla firm i opłaty bankowe aby przetrwać cały ten okres.
mniejsze popadną w problemy i zaczną upadać jak to będzie trwało z 2-3 lata.
I większe stana się jeszcze większe - czyli Państwowe kolosy PKO i Zuberek.
0
@michal26 on sporo zarabiał na zleceniach z tego co wiem.
Sporo osób co widze z IT coraz cześciej pakuje z naszego kraju
0
@Azi powinna być - ale tego nie zrobią bo to by był szybki koniec PIS.
W ciągu 2 miesięcy na ulicach mieli by kilka mln ludzi z całego kraju.
raty z 1000zł poszły by pod 2tys.
a te z 3000 ponad 5tyś
Tylko się powiesić dla wielu rodzin
0
@Shadow23FCB
jaki masz wibor 3 czy 6 miesięczny ?
bo ja 3.
Jak masz 6 mieszków to dopiero dostaniesz.
0
@Gaucho tej opcji mówimy dziękuje :)
Leo zrobił cos cudownego u nas - ale ten rodział historii to juz koniec.
To cofnie zespół o kilka lat wstecz znów.
0
@Deeespacito pakować ;) i w drogę
2
@Azi
stopy % zatrzymają się gdzies na poziomie 5% jak dla mnie - przy 3,5 zacznie się tragedia wielu rodzin. Przy 5 będzie dramat narodowy - bo zacznie miec problem system bankowy z skokowym wzrostem niespłacanych kredytów i wielu przerwanych budów bo ludzie popadną w kłopoty.
Potem banki zaczną podnosić koszty obsługi co pociągnie za sobą inne koszty dla ludzi i firm. Co podniesie koszty działania firm :) co podniesie inflacje :)
rok przespany przez NBP będzie smierdział nam przez kilka lat - a ilość dramatów rodzinnych będzie niewyobrazalna
1
@Azi
943 teraz 1034
wróciłem do raty jaka miałem jak brałem kredyt. Ja 185tys
Znajoma: 3000zł teraz 3650 - 700tys kredyt
0
jest kilka ciekawych opcji za free. Juz powinny byc klepane przez nas do pomocy.
Sprzedac FDJ i brac 2-3 osoby w to miejsce.
Do obrony tak samo powinno byc zrobione.
1
@Swistus172 chłop leczy kontuzje. w polowie stycznia ma byc dostępny :)