4

@VegetaPolska za dwa lata kolejne 80mln prowizji albo transfer lub odejdzie po 3 roku za free.
Walić go. Lepiej poszukać kogoś innego.

Adakemi do kupienia za 40 mln - BVB odmówiła takiej kwoty. nie chcą dać więcej jak 25-30 mln. Do tego Auba mamy jeszcze min 1 rok.

Jak była by okazja to zapolować na Raphinha.
Nowy kontrakt dla Gavi i Aroujo w lipcu.

Jak Chelsea będzie do rozkupienia to jest tam Belg do kupienia :D

8

@Malibu Pablo to gracz na 1 skład za 2 lata jak dla mnie.
pierwszy do sprzedania za FDJ - jak pojawi sie 70-90 mln pakować :)

I brać Kamare za niego jak dla mnie

0

brac jak sie tylko da :D kazdy trener według mnie powinien mieć obowiązek ogrywania min 2 młodych chłopaków w 1 składzie co sezon - nawet jak nie wypalą to spokojnie mozna takich sprzedawać za 15-20 mln co sezon do innych zespołów i sprowadzać kolejne osoby.

I pozwala to rotować składem

1

@BulaKG czemu odstrzał.
co sezon jest około 60-70 meczy.
Mozna na luzie tak zrobić, ze będzie jak rotować.
poza tym Sergio B. blizej konca gry jak dalej.

0

@busquets5 Auba zostaje bo ma 1,5 roku kontrkat.
Adama tez zostanie bo jest tani i mu to obiecano.

2

@Messibestplayerintheworld odpadła opcja BVB podobno bo nie chcą płacić 40-45mln EUR za niego. Wiec ciekawa opcja jak dla mnie. Podobne liczby do Hochlanda ;) ma na starcie kariery przed transferem do BVB

1

@barcelonaLM od gazu trudno bo nie maja gazportów i innych rur.
Podawali, ze potrzebują około 3 lat.
Bo na miesiącach mają zacząc budować 2 duze gazoporty i ma ruszyć budowa rury z Hiszpanii do środkowej Europy.

0

@Peszko07 tu chodzi o samoloty zachodnie. jak sie taki rozbije i będzie to wina kompa a będzie tam ktos z UE lub z USA to taka firma moze odpowiadac przed sądem w USA :) Chinczyk głupi nie jest i umie liczyć.
a to mu sie nie opłaca

0

@Krzywy95 ten chce 11netto :D 22-23brutto :D
a tu masz 6 mln brutto

0

@Michu94 25 mln euo kosztuje

0

@Emhyr jak sie to uda to obrona zakonczona. Dest na lewą o dziwo gra tam bardzo pewnie.
Bramka: Marc + ???
Na prawej: Mazraoui oraz Dani.
Środek Cesar, Pique, Araujo, Eric
Lewa: Alba, Dest
pomoc: Sergio B, Gavi, Pedri, De Jong, Kessie, Nico
Atak: Depay/Dembele - jeden musi odejść, Adama, Auba, Fati, Ferran + topowa 10.

Daje 22 graczy + 1 z rezerw.
I niech ktoś powie, ze ten skład nie moze być na LM do jej wygrania.

3

@busquets5 tez chwalą bo mogą z bliska sprawdzać jak działa :)

3

@Vamosdembouz ofensywny pomocnik jak Gavi

0

@Azi Amerykanie i UK podawali uzycie ponad 80% zebranych zasobów.

0

Rosja wykozystała około 80-90% swoich zasobów. Wiec jeśli Ukraina będzie ich gnębić na tyłach i dewastować dostawy paliwa i amunicji - a idzie im to bardzo dobrze jak narazie. Systemy łączności Rosji szwankują (nieoficjalnie są mocno zakłucane przez NATO). Lotnictwo które miało być top2 po USA przegrywa z samolotami z lat 70 XX wieku.

Więc czasu mają coraz mniej - albo zastosują zasadę spalonej ziemi albo zaczną być wybijani.
Widać, ze armia jest bardzo zle przygotowana do wojny pod względem taktycznym, logistycznym i kadrą oficerską tam na miejscu.

0

@Pawel13sz lepiej poświecić 3 mld jak 15mld swojego majatku.
I tak jeszcze moze odwiedzi UE i coś na zachodzie.

20

@Death_voice proces trwa. nie siejcie defetyzmu.
Europejskie banki potrzebuja kilka dni na zakonczenie operacji w toku.

Samo fizyczne wyłączanie juz trwa i zajmie około 10 dni.
Na początku chyba 10 banków i będą kolejne dodawane.

Poza tym Sbierbank jest na skraju bankructwa i sam wycofuje sie z UE

0

@D10SLEO Dest na lewą - nawet ostatnio spoko zagrał tam

0

@AlwaysBlaugrana raczej to będą akcje ostrzału z daleka wieczorami. Moze w nocy wyślą drony do ataków. I przygotują się na walki w miescie gdzie będą padać czołogii łupem broni przeciwpancernej

0

Sergio R. raczej dowidzenia i Nico i De Jong za Sergio B.

Poza tym silny typ sie przyda na trudne mecze.

1

@Kusco15 juz banki wymieniają po 170 :) wiec jutro przebije 200 :)

A Europa, USA i Chiny wykupią złoto rosji za free bo tylko to im zostaje do obrony rubla.
Masakra jak 8lat przygotowań Rosji idzie w piz.... w 4 dni

12

Za 3-4 dni Ukraina będzie mieć więcej broni przeciwpancernej jak połowa krajów NATO na wyposazeniu :D

11

Szwecja 5000 szt pocisków przeciwpancernych - strona premier Szwecji

0

@kulek22 tak

4

@Hubsao ciekawe kto im mówi gdzie walić tak skutecznie :)
wywiady zachodnie muszą mocno pracować na satelitach i nasłuchach bo za dobrze idzie Ukrainie.

3

@barcelonaLM bo nie maja zasobów na wejscie na zachód Ukrainy.
Według wywiadu USA walczy połowa zasobów rosji, kolejne z 20-25% to element logistyczny. Jak 20-30tys wojska ma zajać 50% Ukrainy ? i odciąć ich jak główne siły utknęły na wschodzie gdzie pewnie według planów miały wczoraj być pod kijowem, a dalej sa w tym samym miejscu dziesiątkowane przy próbach przebicia sie.

19

jesli dzis nie padnie duze miasto przez noc to coraz trudniej będzie rosji.

Widac, ze ukraince coraz lepiej radza sobie z dywersja i destrukcja zaopatrzenia rosji.
Im dalej w las tym trudniej będzie.
Jak by sie udało jeszcze w max 24-36h dostarczyć sporo borni ofensywnej do nich obiecanej przez zachód będzie to tylko zwiększać koszty.

A z kazdym dniem będzie tez topniał zapał zwykłych zołnierzy jak i specnazu gdzie koledzy napewno wiedzą ile setek ich kumpli juz spi kilka stóp pod ziemią.

2

@tigerekxd zero postępów rosji, stracili kilka konwojów, jeden pociąg zaopatrzeniem, stracili miasto pod Kijowem wczoraj zdobyte, Niemcy wysyłają potęzny zapas broni przeciwpancernej i lotniczej jak i Francja.

USA zapowiadają blokadę banku centralnego rosji, wchodzi odcięcie rosji od systemu finasowego.
Chiny wzywają rosję do negocjacji :D - przestraszyły sie upadku Putina

6

@MarianoItalianoVero darmowy satelitarny internet dla tego obszaru

4

Jesli Turcja zamyka Bosfor dla Rosji - to dni Putina sa policzone. Ercep zawdziecza Putinowi utrzymanie przy władzy i wsparcie jak rozprawiał sie z opozycją.

Jak zgodził się na to, to znaczy ze Putin słabnie.
Do tego wiele info o tym, ze Niemcy jednak przekaza nowoczesne systemy zwalczania lotnictwa.

Jeśli Rosja zostanie odcięta od systemu rozliczeń i USA pierwszy raz zablokują inny Bank Centralny na terenie swojego kraju jakim jest Rosyjski to moze być ciekawie na Kremlu.

Niech Kijów wytrzyma jeszcze 2-3 dni i moze sie okazać, ze to Ukraina zacznie inwazje na Rosje

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?