fenix1983
Dołączył/a: grudzień 2017
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@VegetaPolska za dwa lata kolejne 80mln prowizji albo transfer lub odejdzie po 3 roku za free.
Walić go. Lepiej poszukać kogoś innego.
Adakemi do kupienia za 40 mln - BVB odmówiła takiej kwoty. nie chcą dać więcej jak 25-30 mln. Do tego Auba mamy jeszcze min 1 rok.
Jak była by okazja to zapolować na Raphinha.
Nowy kontrakt dla Gavi i Aroujo w lipcu.
Jak Chelsea będzie do rozkupienia to jest tam Belg do kupienia :D
8
@Malibu Pablo to gracz na 1 skład za 2 lata jak dla mnie.
pierwszy do sprzedania za FDJ - jak pojawi sie 70-90 mln pakować :)
I brać Kamare za niego jak dla mnie
0
brac jak sie tylko da :D kazdy trener według mnie powinien mieć obowiązek ogrywania min 2 młodych chłopaków w 1 składzie co sezon - nawet jak nie wypalą to spokojnie mozna takich sprzedawać za 15-20 mln co sezon do innych zespołów i sprowadzać kolejne osoby.
I pozwala to rotować składem
1
@BulaKG czemu odstrzał.
co sezon jest około 60-70 meczy.
Mozna na luzie tak zrobić, ze będzie jak rotować.
poza tym Sergio B. blizej konca gry jak dalej.
0
@busquets5 Auba zostaje bo ma 1,5 roku kontrkat.
Adama tez zostanie bo jest tani i mu to obiecano.
2
@Messibestplayerintheworld odpadła opcja BVB podobno bo nie chcą płacić 40-45mln EUR za niego. Wiec ciekawa opcja jak dla mnie. Podobne liczby do Hochlanda ;) ma na starcie kariery przed transferem do BVB
1
@barcelonaLM od gazu trudno bo nie maja gazportów i innych rur.
Podawali, ze potrzebują około 3 lat.
Bo na miesiącach mają zacząc budować 2 duze gazoporty i ma ruszyć budowa rury z Hiszpanii do środkowej Europy.
0
@Peszko07 tu chodzi o samoloty zachodnie. jak sie taki rozbije i będzie to wina kompa a będzie tam ktos z UE lub z USA to taka firma moze odpowiadac przed sądem w USA :) Chinczyk głupi nie jest i umie liczyć.
a to mu sie nie opłaca
0
@Krzywy95 ten chce 11netto :D 22-23brutto :D
a tu masz 6 mln brutto
0
@Michu94 25 mln euo kosztuje
0
@Emhyr jak sie to uda to obrona zakonczona. Dest na lewą o dziwo gra tam bardzo pewnie.
Bramka: Marc + ???
Na prawej: Mazraoui oraz Dani.
Środek Cesar, Pique, Araujo, Eric
Lewa: Alba, Dest
pomoc: Sergio B, Gavi, Pedri, De Jong, Kessie, Nico
Atak: Depay/Dembele - jeden musi odejść, Adama, Auba, Fati, Ferran + topowa 10.
Daje 22 graczy + 1 z rezerw.
I niech ktoś powie, ze ten skład nie moze być na LM do jej wygrania.
3
@busquets5 tez chwalą bo mogą z bliska sprawdzać jak działa :)
3
@Vamosdembouz ofensywny pomocnik jak Gavi
0
@Azi Amerykanie i UK podawali uzycie ponad 80% zebranych zasobów.
0
Rosja wykozystała około 80-90% swoich zasobów. Wiec jeśli Ukraina będzie ich gnębić na tyłach i dewastować dostawy paliwa i amunicji - a idzie im to bardzo dobrze jak narazie. Systemy łączności Rosji szwankują (nieoficjalnie są mocno zakłucane przez NATO). Lotnictwo które miało być top2 po USA przegrywa z samolotami z lat 70 XX wieku.
Więc czasu mają coraz mniej - albo zastosują zasadę spalonej ziemi albo zaczną być wybijani.
Widać, ze armia jest bardzo zle przygotowana do wojny pod względem taktycznym, logistycznym i kadrą oficerską tam na miejscu.
0
@Pawel13sz lepiej poświecić 3 mld jak 15mld swojego majatku.
I tak jeszcze moze odwiedzi UE i coś na zachodzie.
20
@Death_voice proces trwa. nie siejcie defetyzmu.
Europejskie banki potrzebuja kilka dni na zakonczenie operacji w toku.
Samo fizyczne wyłączanie juz trwa i zajmie około 10 dni.
Na początku chyba 10 banków i będą kolejne dodawane.
Poza tym Sbierbank jest na skraju bankructwa i sam wycofuje sie z UE
0
@D10SLEO Dest na lewą - nawet ostatnio spoko zagrał tam
0
@AlwaysBlaugrana raczej to będą akcje ostrzału z daleka wieczorami. Moze w nocy wyślą drony do ataków. I przygotują się na walki w miescie gdzie będą padać czołogii łupem broni przeciwpancernej
0
Sergio R. raczej dowidzenia i Nico i De Jong za Sergio B.
Poza tym silny typ sie przyda na trudne mecze.
1
@Kusco15 juz banki wymieniają po 170 :) wiec jutro przebije 200 :)
A Europa, USA i Chiny wykupią złoto rosji za free bo tylko to im zostaje do obrony rubla.
Masakra jak 8lat przygotowań Rosji idzie w piz.... w 4 dni
12
Za 3-4 dni Ukraina będzie mieć więcej broni przeciwpancernej jak połowa krajów NATO na wyposazeniu :D
11
Szwecja 5000 szt pocisków przeciwpancernych - strona premier Szwecji
0
@kulek22 tak
4
@Hubsao ciekawe kto im mówi gdzie walić tak skutecznie :)
wywiady zachodnie muszą mocno pracować na satelitach i nasłuchach bo za dobrze idzie Ukrainie.
3
@barcelonaLM bo nie maja zasobów na wejscie na zachód Ukrainy.
Według wywiadu USA walczy połowa zasobów rosji, kolejne z 20-25% to element logistyczny. Jak 20-30tys wojska ma zajać 50% Ukrainy ? i odciąć ich jak główne siły utknęły na wschodzie gdzie pewnie według planów miały wczoraj być pod kijowem, a dalej sa w tym samym miejscu dziesiątkowane przy próbach przebicia sie.
19
jesli dzis nie padnie duze miasto przez noc to coraz trudniej będzie rosji.
Widac, ze ukraince coraz lepiej radza sobie z dywersja i destrukcja zaopatrzenia rosji.
Im dalej w las tym trudniej będzie.
Jak by sie udało jeszcze w max 24-36h dostarczyć sporo borni ofensywnej do nich obiecanej przez zachód będzie to tylko zwiększać koszty.
A z kazdym dniem będzie tez topniał zapał zwykłych zołnierzy jak i specnazu gdzie koledzy napewno wiedzą ile setek ich kumpli juz spi kilka stóp pod ziemią.
2
@tigerekxd zero postępów rosji, stracili kilka konwojów, jeden pociąg zaopatrzeniem, stracili miasto pod Kijowem wczoraj zdobyte, Niemcy wysyłają potęzny zapas broni przeciwpancernej i lotniczej jak i Francja.
USA zapowiadają blokadę banku centralnego rosji, wchodzi odcięcie rosji od systemu finasowego.
Chiny wzywają rosję do negocjacji :D - przestraszyły sie upadku Putina
6
@MarianoItalianoVero darmowy satelitarny internet dla tego obszaru
4
Jesli Turcja zamyka Bosfor dla Rosji - to dni Putina sa policzone. Ercep zawdziecza Putinowi utrzymanie przy władzy i wsparcie jak rozprawiał sie z opozycją.
Jak zgodził się na to, to znaczy ze Putin słabnie.
Do tego wiele info o tym, ze Niemcy jednak przekaza nowoczesne systemy zwalczania lotnictwa.
Jeśli Rosja zostanie odcięta od systemu rozliczeń i USA pierwszy raz zablokują inny Bank Centralny na terenie swojego kraju jakim jest Rosyjski to moze być ciekawie na Kremlu.
Niech Kijów wytrzyma jeszcze 2-3 dni i moze sie okazać, ze to Ukraina zacznie inwazje na Rosje