0

Lewy pewnie koło czwartku tu będzie.
Dembele i Raphinia max sroda.

Pod koniec lipca boki obrony.
Stoper to trudna sprawa.

Pomocnik - będzie wersja okrojona - Soler lub Fakir

2

@barcowy1899 jest po 5 zmian na mecz - koło 60 do zagrania + mundial. Kazdy zagra swoje i sie nie zajedzie.

0

rewelacja :) oby juz jutro go potwierdzili :)
potem Lewy.
Potem boczni i na koniec stoper.

3

@MamerTponad100
ile meczy oglądałes jak grał ??

1

@Kondziubarca beznadzieja

0

@mekston oby to zjebali :) nie lubie ich

8

Philipe, Antos - 260mln na nową 10.
Teraz kolejna 100mln?

360 mln wywalone w błoto i po co - na siłę szukanie kogos za Messiego.

Nie tędy droga - NIE i jeszcze raz NIE.

Lepiej te 100mln dać na zespól a nie szukanie szczęscia.
I znów na siłę będzie robienie coś co nie działa.

Zespoł zaczą grać skrzydłami i środkiem - potrzeba tylko dodac armaty i zapewnić głębie której brakło na koniec sezonu.

Powrót Fati, dojście Raphinia i Lewego.
Ferran po przepracowaniu i Dembele odbudowany to wszystko co potrzeba.

Do tego zapewnienie w pomocy płuc do biegania przez 100min co mecz na 120% - czyli 7-8 pomocników gotowych do gry.

2

@Survier i fajnie by było :) chce go. Duzo Leeds oglądałem i chłop w topowym zespole będzie gwiazdą.

Zapracował swoja pracą od słabych zespołów do topowego na awans.
Nie wali mu sodów do głowy tylko ciezko pracuje.


1

Raphinia to podstawa jak chcemy walczyc o LL i LM + Lewy.

Boczni przyjdą na 100%
Stoper pewnie w koncu sie dogadają jak odejdzie Umtiti.

Do pomocy ja bym jednak walczył o Soler - nie wiem czemu uwazam, ze koles u nas
pod wodzą Xavi i Luczo wskoczy na kolejny poziom (ma wielki potencjał na bycie liderem środka boiska).

1

@natanvip zapłacę część - kupię koszulkę.
Mam prośbę jak wygramy coś dzięki Lewemu - idz kibicować Realowi

2

@natanvip co ty bierzesz ?
Ma najwięlszy - będzie miał kto konczyc akcje.

Dembele, Raphinia, Fati, Torres spokojnie mogą zrobić z 30-50 asysty do Lewego.
Napewno Lewy i Auba zaliczą około 200-250 okazji bramkowych z czego jakies 20-25% to powinny być bramy - więc wychodzi około 50-60 goli.

5

w poniedziałek Raphinia.
Potem Kounde.
Następnie Lewy i parka z Chelsea.

I oby odeszło kilku graczy po drodze.

Szkoda, ze B. Fendardes jest niedostępny z ManUTD

1

@Clue nieprzewidywalność.

jedziesz 69 kółek 1 i nagle Ci siada silnik lub jakis koles rozwala bolid.

czerwona flaga i tracisz przewagę bo koleś za tobą zmienia opony a ty nie masz jak :D :) i jesteś w czarnej ..... :)

2

@paweldunajecfcb
Laporta nic.
Alemany napewno za mało (pewnie coś koło 150-200tys euro rocznie + koszty)

1

@Culer_1906 nie ma kasy na wszystko

2

dla obu tak.
Dembele choć by na rok i sprzedać za 30-40 mln.
Raphinia to gracz na 6-7 lat - chłop umie sie prowadzić i chce grać.

Za rok mozna dać szansę naszemu młokosowi z rezerw lub dogadać z S. Gnaby na wolny transfer lub brać Nkunku za 60mln - tylko trzeba szybko działac jesienią.

12

@Fabik87 to tak jak by Polska odał swoje wszystkie rosomaki.
Co za debij wymyslił chęć oddania ich.

Maja kupę Maderów, Leopardów 1 i sporo więcej wozów po NRD - które mozna setkami wysłać - nawet jak nie działają to ukraina sprawnie je naprawi i dozbroi sobie szybko.

Maja sporo migów w rezerwach tak samo - tez im nie potrzeba ich bo juz nie latają u nich

0

@tbas i po co ?
Nam potrzeba tych transferów.

Niech biorą Anthony z Ajax- osłabią ManUTD czy Arsenal.
Mając Sterling - Anthony skrzydła mogą poszaleć BPL.
poza tym mają dobrych pomocników.

Im FDJ by siadł - i to by tam lepiej pasował jak w ManUTD

0

Raphinia i tak jest potrzebny - chcemy walczyć o wszystko to musi być mocny skład.

Trzeba mieć kogoś do straszenia i do rotacji.

0

oby zakonczyc co sie da z transferów do wylotu i polecieć tak mocną kadrą jak się da.
To podstawa dobrego startu w sierpniu.

- Raphinia
- Alonso
- Koundé

Dać Dembele ciuchy z szafki i dowidzenia na drogę jak w niedziele nie będzie info, ze zostaje i tyle.

Lewy to kwestia raczej sierpnia jak lipca.

Ja bym brał Solera - w lepszym składzie moze eksplodować jego talent.

4

@Snajper10 wydaje mi sie, ze za rok za free i Alba do USA poleci

5

@mika_barca przeciez powiedział, ze nie wszystko od niego zalezy. FDJ tez musi dać cegiełkę.
A jak mamy miec gracza z pensją za 20mln netto na rok gdzie nie jest decydujący to sorry.

Wolę w jego miejsce:
- Lewy
- Soler
- i jakis obrońca
- moze B. Silva jeszcze

0

dla mnie sprawa jest prosta do niedzieli albo Dembele podpisuje umowę i jedzie na turne z ekipą - albo niech leci do UK bo chyba tam w jakimś Bedford lub AV będą go chcieli.

do 11 trzeba kupić kogo się da aby trenował juz z zespołem:
- Azpilicueta
- stop
- lewy obrońca lub Dest idzie tam na stałe
- Raphinia
- Soler - jak będzie za 15-20 mln brac - nie stracimy

Lewy to pewnie w sierpniu się pojawi u nas. Szkoda fajnie by się klasyk oglądało z nim w USA :) :) choć na 15 min

1

@jakub1906 bedzie ciezko aby został

1

@Cule1234 rewelacja :) jeden z lepszych skrzydłowych w BPL.
Będzie pociecha z niego.
Drybluje, walczy, strzela.

Duzo lepszy jak Zacha czy Richarlidson który poszedł za większą kasę

5

@kuz biorą tych z którymi się idzie szybko dogadać.
Co mają czekać do serpnia z innymi transferami bo Lewy ma być pierwszy ? ?

normalny jestes

0

@taris w Hiszpanii prawie 40 stopnii :)

1

jak ma zostac Dembele to i Raphinia się przyda.
Mieć 4 graczy do rotacji to bardzo dobra sprawa.
Do tego Lewy jak by się udało.

Dembele moze grać na lewej stronie. Raphinia na ataku.
Auba wszystkie pozycje.
Fati - lewa/atak
Ferran - lewa/atak

Więc mając powiedzmy ich 4 na boisku mogą robić super wymianki.
Do tego Raphinia nieraz ładnie rozgryał w Leeds - więc taki skład ładnie moze mieszać i kazdy ma dość talentu aby czasem wpakować z niczego 1 bramę za 3 pkt.

Mając 6 takich gości szanse rosną wykładniczo jak mając tylko 3.
Do tego obrońcy będą mieli problem bo zawsze wejdzie ktoś 1 do 1 z ławki bez straty jakości na ostatnie 30 min.

0

@Messibestplayerintheworld
temu nie pisałem jak moze wyglądać - tam za duzo niewiadomych.
Ja bym chciał B. Ferndanesa z Man UTD chłop się tam marnuje.

0

Ferran, Fati - Lewy/Auba - Dembele/Raphinia

Ciekawie sie moze prezentować nasza ofensywa.

Gavi/Kessi - Sergio B/ Sergio R. - Pedri / Torre - tu mi brakuje kogoś jeszcze 1 osoby Soler lub B. Silva

Obrona to wielka niewiadoma na teraz.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?