fenix1983
Dołączył/a: grudzień 2017
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Lewy pewnie koło czwartku tu będzie.
Dembele i Raphinia max sroda.
Pod koniec lipca boki obrony.
Stoper to trudna sprawa.
Pomocnik - będzie wersja okrojona - Soler lub Fakir
2
@barcowy1899 jest po 5 zmian na mecz - koło 60 do zagrania + mundial. Kazdy zagra swoje i sie nie zajedzie.
0
rewelacja :) oby juz jutro go potwierdzili :)
potem Lewy.
Potem boczni i na koniec stoper.
3
@MamerTponad100
ile meczy oglądałes jak grał ??
1
@Kondziubarca beznadzieja
0
@mekston oby to zjebali :) nie lubie ich
8
Philipe, Antos - 260mln na nową 10.
Teraz kolejna 100mln?
360 mln wywalone w błoto i po co - na siłę szukanie kogos za Messiego.
Nie tędy droga - NIE i jeszcze raz NIE.
Lepiej te 100mln dać na zespól a nie szukanie szczęscia.
I znów na siłę będzie robienie coś co nie działa.
Zespoł zaczą grać skrzydłami i środkiem - potrzeba tylko dodac armaty i zapewnić głębie której brakło na koniec sezonu.
Powrót Fati, dojście Raphinia i Lewego.
Ferran po przepracowaniu i Dembele odbudowany to wszystko co potrzeba.
Do tego zapewnienie w pomocy płuc do biegania przez 100min co mecz na 120% - czyli 7-8 pomocników gotowych do gry.
2
@Survier i fajnie by było :) chce go. Duzo Leeds oglądałem i chłop w topowym zespole będzie gwiazdą.
Zapracował swoja pracą od słabych zespołów do topowego na awans.
Nie wali mu sodów do głowy tylko ciezko pracuje.
1
Raphinia to podstawa jak chcemy walczyc o LL i LM + Lewy.
Boczni przyjdą na 100%
Stoper pewnie w koncu sie dogadają jak odejdzie Umtiti.
Do pomocy ja bym jednak walczył o Soler - nie wiem czemu uwazam, ze koles u nas
pod wodzą Xavi i Luczo wskoczy na kolejny poziom (ma wielki potencjał na bycie liderem środka boiska).
1
@natanvip zapłacę część - kupię koszulkę.
Mam prośbę jak wygramy coś dzięki Lewemu - idz kibicować Realowi
2
@natanvip co ty bierzesz ?
Ma najwięlszy - będzie miał kto konczyc akcje.
Dembele, Raphinia, Fati, Torres spokojnie mogą zrobić z 30-50 asysty do Lewego.
Napewno Lewy i Auba zaliczą około 200-250 okazji bramkowych z czego jakies 20-25% to powinny być bramy - więc wychodzi około 50-60 goli.
5
w poniedziałek Raphinia.
Potem Kounde.
Następnie Lewy i parka z Chelsea.
I oby odeszło kilku graczy po drodze.
Szkoda, ze B. Fendardes jest niedostępny z ManUTD
1
@Clue nieprzewidywalność.
jedziesz 69 kółek 1 i nagle Ci siada silnik lub jakis koles rozwala bolid.
czerwona flaga i tracisz przewagę bo koleś za tobą zmienia opony a ty nie masz jak :D :) i jesteś w czarnej ..... :)
2
@paweldunajecfcb
Laporta nic.
Alemany napewno za mało (pewnie coś koło 150-200tys euro rocznie + koszty)
1
@Culer_1906 nie ma kasy na wszystko
2
dla obu tak.
Dembele choć by na rok i sprzedać za 30-40 mln.
Raphinia to gracz na 6-7 lat - chłop umie sie prowadzić i chce grać.
Za rok mozna dać szansę naszemu młokosowi z rezerw lub dogadać z S. Gnaby na wolny transfer lub brać Nkunku za 60mln - tylko trzeba szybko działac jesienią.
12
@Fabik87 to tak jak by Polska odał swoje wszystkie rosomaki.
Co za debij wymyslił chęć oddania ich.
Maja kupę Maderów, Leopardów 1 i sporo więcej wozów po NRD - które mozna setkami wysłać - nawet jak nie działają to ukraina sprawnie je naprawi i dozbroi sobie szybko.
Maja sporo migów w rezerwach tak samo - tez im nie potrzeba ich bo juz nie latają u nich
0
@tbas i po co ?
Nam potrzeba tych transferów.
Niech biorą Anthony z Ajax- osłabią ManUTD czy Arsenal.
Mając Sterling - Anthony skrzydła mogą poszaleć BPL.
poza tym mają dobrych pomocników.
Im FDJ by siadł - i to by tam lepiej pasował jak w ManUTD
0
Raphinia i tak jest potrzebny - chcemy walczyć o wszystko to musi być mocny skład.
Trzeba mieć kogoś do straszenia i do rotacji.
0
oby zakonczyc co sie da z transferów do wylotu i polecieć tak mocną kadrą jak się da.
To podstawa dobrego startu w sierpniu.
- Raphinia
- Alonso
- Koundé
Dać Dembele ciuchy z szafki i dowidzenia na drogę jak w niedziele nie będzie info, ze zostaje i tyle.
Lewy to kwestia raczej sierpnia jak lipca.
Ja bym brał Solera - w lepszym składzie moze eksplodować jego talent.
4
@Snajper10 wydaje mi sie, ze za rok za free i Alba do USA poleci
5
@mika_barca przeciez powiedział, ze nie wszystko od niego zalezy. FDJ tez musi dać cegiełkę.
A jak mamy miec gracza z pensją za 20mln netto na rok gdzie nie jest decydujący to sorry.
Wolę w jego miejsce:
- Lewy
- Soler
- i jakis obrońca
- moze B. Silva jeszcze
0
dla mnie sprawa jest prosta do niedzieli albo Dembele podpisuje umowę i jedzie na turne z ekipą - albo niech leci do UK bo chyba tam w jakimś Bedford lub AV będą go chcieli.
do 11 trzeba kupić kogo się da aby trenował juz z zespołem:
- Azpilicueta
- stop
- lewy obrońca lub Dest idzie tam na stałe
- Raphinia
- Soler - jak będzie za 15-20 mln brac - nie stracimy
Lewy to pewnie w sierpniu się pojawi u nas. Szkoda fajnie by się klasyk oglądało z nim w USA :) :) choć na 15 min
1
@jakub1906 bedzie ciezko aby został
1
@Cule1234 rewelacja :) jeden z lepszych skrzydłowych w BPL.
Będzie pociecha z niego.
Drybluje, walczy, strzela.
Duzo lepszy jak Zacha czy Richarlidson który poszedł za większą kasę
5
@kuz biorą tych z którymi się idzie szybko dogadać.
Co mają czekać do serpnia z innymi transferami bo Lewy ma być pierwszy ? ?
normalny jestes
0
@taris w Hiszpanii prawie 40 stopnii :)
1
jak ma zostac Dembele to i Raphinia się przyda.
Mieć 4 graczy do rotacji to bardzo dobra sprawa.
Do tego Lewy jak by się udało.
Dembele moze grać na lewej stronie. Raphinia na ataku.
Auba wszystkie pozycje.
Fati - lewa/atak
Ferran - lewa/atak
Więc mając powiedzmy ich 4 na boisku mogą robić super wymianki.
Do tego Raphinia nieraz ładnie rozgryał w Leeds - więc taki skład ładnie moze mieszać i kazdy ma dość talentu aby czasem wpakować z niczego 1 bramę za 3 pkt.
Mając 6 takich gości szanse rosną wykładniczo jak mając tylko 3.
Do tego obrońcy będą mieli problem bo zawsze wejdzie ktoś 1 do 1 z ławki bez straty jakości na ostatnie 30 min.
0
@Messibestplayerintheworld
temu nie pisałem jak moze wyglądać - tam za duzo niewiadomych.
Ja bym chciał B. Ferndanesa z Man UTD chłop się tam marnuje.
0
Ferran, Fati - Lewy/Auba - Dembele/Raphinia
Ciekawie sie moze prezentować nasza ofensywa.
Gavi/Kessi - Sergio B/ Sergio R. - Pedri / Torre - tu mi brakuje kogoś jeszcze 1 osoby Soler lub B. Silva
Obrona to wielka niewiadoma na teraz.