fenix1983
Dołączył/a: grudzień 2017
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@RoberDzik jest
2
wiem co to jest. mam w rodzinie taka osobę.
Oby tego nikt z nas tego nie doświadczył nigdy.
Zdrowia dla nic.
1
połowa kasy z Lewego sie odzyska = więc nie jest zle.
Depay i tak do odejscia jak dla mnie.
My potrzebujemy klasycznej 9 do składu.
U nas i tak nie pogra bo jest 7 wyborem do składu (zalicytowali wysoko i padł - jak Dembele zakładam).
Lepiej miec Kunde w składzie. Na 9 powalczył bym o kogoś w jego wieku. Nawet De Jonge by był dobry teraz.
0
w piątek losowanie LM jest ??
0
FDJ by sie przydał i ManUTD, Chelsea i Liverpool.
Maja wielkie problemy z kreacja te 3 zespoły.
A co najgorsze nam tez potrzebny ale nie za 15mln netto.
Jak by odszedł to poszedł bym po Soler-a jednak lub Tilego (szybciej go nam sprzeda się jak zespołowi w Anglii).
0
@PatrykBarca bo mogą tylko puszczać 2 mecze w weekend :) :) i nic poza tym.
Trzeba czytać zanim napisze się głupotę
0
@Kusco15 2 odejdzie po tym sezonie: Sergio B. i Pique.
Alba za 2 lata.
FDJ - modlić się o ten sezon jeszcze.
0
karny słuszny - ale mają farta.
A u nas faulu na Robercie nawet nie sprawdzali
1
@Varkond tez sie wybieram
0
w niemczech chyba mistrza rozdali na starcie.
BVB i teraz RB odaja pkt
0
@ChampionLW oni budują ten zespół 3 sezon.
Tam widac, ze mają pomysł, czas i kasę.
0
FDJ idealnie by pasował do Arsenalu.
Graja teraz idealną piłę pod niego.
10
@Sulimo juz wchodzi - temu sie pozbywaja tych co robią problemy.
0
60 mln eur - dobra cena.
80mln Anthony
Ciekawe kto kolejny. bo pewnie jeszcze kogos kupią
0
zaproponować PSG 10 mln i Neymarowi 8mln za sezon gry +75% praw wizualnych :)
Ciekawe co by zrobili :D
1
@_RL9 grali z kontry i odcinali wszystko przed polem karnym.
Jestem pod wrazeniem, ze 100min wytrzymali w podwajaniu i potrajaniu graczy przy piłce - mało kto moze na to zwraca uwagę.
Rayo zagrało perfekcyjnie przed polem karnym - pozwolili tylko na 2-3 przejścia do pola karnego gdzie była kolejna linia obrony
0
płaczecie jak małe dzieci.
Normalnie nie idzie tego wytrzymać.
Kilka godzin przed meczem dopiero wiadomo kto gra.
Przeciwnik tez zagrał dobry mecz.
Zespół zaliczył mocny presezon.
Jeden mecz nie zmieni nastawienia, ze mamy mocą paczkę.
Nawet Marc pokazał, ze zaczyna być ostoją zespołu
0
@Nieznajomy jak dla mnie ten skład ma grać 3-5-2.
Na to mamy ustawienie i w tym graliśmy najlepsze 20 min meczu.
Lewy i Nkunku na ataku - za nimi jako wahadłowi RaphiniaFatiDembeleFerranJordi.
W obronie mam 5 stoperów z czego 4 idealnie pasuje do gry 3.
0
@AllBundy ale jest dostępny.
tylko cena około 100mln.
Za rok za 60 mln
0
jeśli mają odejsć Mephis i Auba to potrzeba nam kogoś w stylu Nkunku do uzupełnienia skaładu.
0
po wczorajszym meczu na chłodno:
- gra skrzydłami to co czego nam brakowało od dawna
- strzały z dystansu się pojawiły - powinno ich być więcej choć i tak było ich więcej jak z RK w jednym meczu jak w kilku u niego
- szybkość gry za mała lekko - choć było widać, ze pogoda musiał być masakryczna - skoro piłkarze co chwila pili wodę
Analizując zespół i to co mamy najlepiej graliśmy w ustawieniu 3-5-2.
I to moze być najlepsze rozwiązanie:
=======Araujo - Kounde - Eric=========
======== SergioB. / FDJ / Kessie ==========
Dembele/Fati - Pedri - GAVI - Raphinia/Ferran
======= Lewandowski - Fati/Ferran/Auba ==========
Auba musi zostać - nie znajdziemy nikogo innego do uzupełnienia składu takiego jak on.
Dembele i Raphinia pokazali, ze to wahadłowi z krwi i kości.
To, ze nie wpadło coś w 1 połowie - trudno.
Ostatnie 20 min do czerwonej kartki pokazało, ze jest pomysł na granie tym co mamy.
Brakło odrobiny szczęscia.
Marc - pokazał w bramce, ze jednak umie grać i zrobił to co do niego należało.
Zespół idzie dobrze - niech się zgrywają.
Xavi nie panikuje i robił dobre zminany - miał pecha i tyle.
6
za tydzien ManUtd moze miec bardzo ładny bilans bramkowy.
Darwin i Salah mogą sobie poprawić bilans ;)
0
1 jedna i siądzie mi manita ;) do flaszki od kumpla :D :) :) dawać
0
postawiłem na manitę :D moze jest szansa :D
0
tam sie skonczy manitą chyba.
0
sami sie rozmieniają na drobne.
90 mln za Maga do obrony , 70 mln za Varane - debile.
To byli gracze wypaleni bez ambicji.
Szkoda mi klubu tylko
0
tam i 500 mln nie pomoze :) :) ale napewno Rabiot to jest to ;)
1
@Image i canal+ online
0
@Darkin masz prv
0
@kondziu88 nie bo tam pokzują tylko 2 mecze na kolejkę. za jakis czas mają być wszystkie jak sobie wykupisz pakiet