0

ta sama min my i Atletico

0

nawet jak nie odpali na 100% to będzie mozna za niego wyciągnąć spokojnie 20-30 mln.

Chłopak ma to coś co przemawia za nim

0

@bartekvisca CP2077 to najbardziej kasowa gra ostatnio - nawet wpadka nie przeszkodziła. zarobili kupę szmalu to inwestują jak normalna firma - a nie zjadają jak byś chciał

0

@fenix1983 a i Polsaty Stport :D

0

140zł: canal+, eleven, viaplat, netfix, VOD C+ i C+ GO.
sporo czy OK ?

1

@pikass14 prywatny fizio

8

problem z prawymi obrońcami w Brazylii to taki, ze tam głównie atakują.
Więc obrony uczą się w Europie.

Dla nich lepiej zagrać na początek w takiej Sevilla, Monaco, Milan, Inter czy średni zespół z Anglii.
Tam mają więcej czasu i meczy.

Doskonały przykład Daniego - świetny na obronie bo nauczył się bronić w Sevilla - przychodził jako wahadłowy do nich.
Jak sie chce kupić prawego obrońce to trzeba kupić kogoś z Europy

1

@macio_944 szybka kolej podmiejska jest średnio do 50km od Barcy. Potem metrem pod stadion.
Wakacje.pl zobacz na wczasy w Barcelonie - tam tego od groma.

1

@Kondziubarca pierwszy rok miał ciezki. ale widać, ze się pozbierał

4

Ramos gratulujący Messiemu gola. ten świat zwariował juz :D

2

Pablo Torre dawaj Xavi :)

0

juz powinna być ława dla 3 kolejnych graczy.

0

ale brama Bayernu :) masakra.

A angielskie kluby narazie katastrofa jak na kasę jaka wydają.

3

tam musi wypaść Modrić z pomocy - to jest 70% zespołu na teraz.

0

Benz kontuzja ? ? juz grał od początku sezonu z jakimiś dolegliwościami

1

mi smiga i nawet skacze po meczach sobie

7

nie dał bo nie mógł. Zasady FFP nie puszczały go.
Pablo nie moze zagrać w 1 składzie bez odejścia Pjanica :) jak Gavi kontraktu nie podpisze :) :)

proste jak budowa cepa.

0

1

viaplay znów gówno daje raady. ciagle mi tnie

1

@REALny_kibic róznie 80-90% jest OK. ale czasem trafi sie kijowo i tyle.
U mnie na TV da się w full HD. Czasem jakość spada do zwykłego obrazu z lat 90 :D na kilka sekund jak sie ładuje kanał.
A mam Disney+ i działa w full HD bez problemów

2

@bartekvisca liczą kasę :) jak wszyscy :D bieda piszczy

0

we wtorek liczę na Celtic- nawet jak przegraja niech zagrają jak zawsze z tą siłą i agresią.
Niech obijają Real ile się da.
Nie chcę kontuzji ich graczy - ale mogą ich troszkę obić :):) tak aby było to odczówalne w kolejnych meczach.

Real opiera się teraz na 4 graczach dla których nie ma zastępstwa: Karim, Vini, Touchu i Modrić.
Jak będą dobijani to będą mieć problem.

0

@Mns21 ma kto grać.
Dawać Chrisa, Kessie, Ferran, Hektora B.
Jak będzie szybkie prowadzenie to w przerwie trzeba kolejnych 3 oszczędzić w tym Robercika.

Mamy szerszą kadrę jak RM i trzeba wprowadzić 100% obrotów w LL i walkę o mistrza na poziomie min 100pkt.

0

@Kgorecki2500 mam androida tel juz 5 rok :)
jedna zasada - trzeba kupować flagowca z roku poprzedniego markowej firmy.
Spokojnie jeszcze z 2 lata będzie śmigał bez problemu.

Kwestia tego czy umie się liczyć - Ja wole co 5-6 lat wydac 1200-1400zł jak co 2 lata po 600-700 zł.
I tak jestem do przodu - potem go moja zona zabierze na kolejne 2 lata pewnie.

Kwestia tylko dbania o ładowie - bo tel spokojnie 14-15h trzyma na mocnym uzywaniu

0

@FC1899Barca chodzi o walke z defraudacjami. W ciągu kilku lat wykryli okradanie kościoła na setki mln EURO przez biskupów i kardynałów na całym swiecie.

0

kolejna LM.
Trzeba rotacji do pomocy i ataku.

Kessi, De Jonge, Fati, Ferran, Depay, Roberto, Chris do obrony.

Mamy kim rotować - sklad nie straci na jakości - z 3-4 zm min powinny być

0

Chelsea przydał by się de Jonge - nie ma takiego gracza do pomocy.
Poza tym brakuje 9 narazie.

0

Real strasznie wolno gra.

0

totki ladna brama

1

@FC1899Barca klasa średnia na nich i tak nie głosuje to was w dupie mają i doją :D :) :)
bo finansujecie darmozjadów którym dają i na nich głosują ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?