fenix1983
Dołączył/a: grudzień 2017
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
nie było bramki. Piłka nie wpadła cała.
0
@Roobo a jak ma rotować jak jako juniorzy są Balde i Gavi.
Zostaje 1 miejsce - na boisku.
Takie przepisy LaLiga sa.
Jedziemy na maxie prawie.
2
nie było karnego.
0
@Kapitan hawk chłopa ma 16 lat. Spokojnie sie ogarnie - ma mega potencjał.
0
zwycięski remis
0
ale graja kupe. ale oni mają farta ostatnio wielkiego.
trafią na City to moze E.H. walnie 6 w jednym meczu
0
teraz jak zobaczyłem jakie mecze nam zostały remis z Real-em nie będzie tragedią.
Zostaje nam zapas 9 pkt.
Mozna 2 mecze przegrać i 1 zremisować.
Mozna 1 mecz przegrać i 2 zremisować.
Mozna 4 mecze zremisować.
To min tylko przy założeniu, ze Real będzie miał potem komplet wygranych.
Naprawdę nie dziwię się, ze na końcówce tak ciężko odrobić taką stratę.
0
@LaSTeR o wojnie zdecyduje USA. Za 3 lata będa mieć flote samolotów 6 generacji. Bombowce Raider i zwodują juz większość swojej floty podwodnej.
Więc 3-4 lata i nastąpi próba sił.
Czemu Europa ucieka juz do Indii - bo wiedzą, ze mają mało czasu.
Japonia zwiększa produkcję bronii, Korea to samo.
Tajwan przyspiesza zakupy uzbrojenia.
Australia zwiększa siły marynarki.
UK przenosi część floty na pacyfik - to będzie potężne starcie bez broni atomowej.
2
@barcanawieki idealny walczak do nas. na 2 sezony na odbicie sie w FFP pasuje generalnie
1
wyląduje w Portugali i po roku pójdzie za 60-80 mln do Anglii.
Chłopak ma to cos - oglądałem kilka meczy specjalnie i ma umiejętności lidera i nie boi sie walki.
0
@talizmo chyba tak sie skonczy u nich.
0
Goncalo Ramos - ciekawe kto go zgarnie z Benfiki
0
@Nieznajomy albo sie wzmocnił i teraz eksploduje
0
@koziar tvn24 go i pewnie będzie na innych portalach
0
@kuz to sa miejscowości blisko mnie. masakra
2
@Kondziubarca nic nie straci - pojedzie do USA za lepszy szmal i podpis pod kontraktem i zakładam, ze taki mieli układ. bo sam Lewy ma w planach USA
4
oglądam ten program na TVN24 BIELMO o Wojtyle - masakra co oni robili.
Masakra jakas
0
karny jak byk - został kopnięty w noge która stawiał i to go przewróciło i tyle
0
@doc co rok oglada jakis sezon.
0
ale sie slizgaja.
0
@kamilop jak tak to super broń - tylko min 128-160 maszyn potrzeba.
Montowania i serwis u nas by sie przydał.
0
@Gappeq a co Ci nie pasuje.
Będą transfery za free i moze 1 gotówka - nie ma kasy w klubie.
Chyba, ze ty ja masz
1
@luki9v kary finansowe, odjęcie pkt i brak rejestracji graczy z nowymi umowami.
2
ten syf zajmie jeszcze ten nowy sezon taka jest prawda.
Potrzeba odejscia:
- Pique - done
- Antos - done
- Sergio B. - będzie done
- Alba - tu moze być różnie
- Umtiti - tutaj moze się uda go oddać gdzies 1-2 mln
- Langelt - nie powinno być problemu z sprzedaniem
I aby mieć możliwość działania pewnie jakaś sprzedaż za 70-100mln.
Pewnie poświęcą Fati tak obstawiam.
Ściągną za free 3-4 graczy na przetrwanie kolejnego sezonu:
- Thuram
- ten stoper niemiec
- Ikay z City
- napastnik z Brazylii ten młody.
- może jakis boczny obrońca
0
Fati musi pograć kilka meczy - dajcie mu spokój.
marcus w ManUTD dostał tez czas i jak sie odrodził - top1 napastnik teraz
1
Erica G. widział bym w pomocy nie wiem czemu ale tam mi pasuje jego gra
0
@uncreativename nie da sie :) to sie nazywa Państwo Polskie ;) dobrej zmiany.
wynajmuj na lewo znajomym
1
@Bogan sorry :) 9
1
@pt9 150zł :) ....
0
@Krzysztof1987 7 mi sie zjadła :D