1

nie było bramki. Piłka nie wpadła cała.

0

@Roobo a jak ma rotować jak jako juniorzy są Balde i Gavi.
Zostaje 1 miejsce - na boisku.
Takie przepisy LaLiga sa.
Jedziemy na maxie prawie.

2

nie było karnego.

0

@Kapitan hawk chłopa ma 16 lat. Spokojnie sie ogarnie - ma mega potencjał.

0

zwycięski remis

0

ale graja kupe. ale oni mają farta ostatnio wielkiego.
trafią na City to moze E.H. walnie 6 w jednym meczu

0

teraz jak zobaczyłem jakie mecze nam zostały remis z Real-em nie będzie tragedią.
Zostaje nam zapas 9 pkt.
Mozna 2 mecze przegrać i 1 zremisować.
Mozna 1 mecz przegrać i 2 zremisować.
Mozna 4 mecze zremisować.

To min tylko przy założeniu, ze Real będzie miał potem komplet wygranych.

Naprawdę nie dziwię się, ze na końcówce tak ciężko odrobić taką stratę.

0

@LaSTeR o wojnie zdecyduje USA. Za 3 lata będa mieć flote samolotów 6 generacji. Bombowce Raider i zwodują juz większość swojej floty podwodnej.

Więc 3-4 lata i nastąpi próba sił.
Czemu Europa ucieka juz do Indii - bo wiedzą, ze mają mało czasu.

Japonia zwiększa produkcję bronii, Korea to samo.
Tajwan przyspiesza zakupy uzbrojenia.
Australia zwiększa siły marynarki.

UK przenosi część floty na pacyfik - to będzie potężne starcie bez broni atomowej.

2

@barcanawieki idealny walczak do nas. na 2 sezony na odbicie sie w FFP pasuje generalnie

1

wyląduje w Portugali i po roku pójdzie za 60-80 mln do Anglii.
Chłopak ma to cos - oglądałem kilka meczy specjalnie i ma umiejętności lidera i nie boi sie walki.

0

@talizmo chyba tak sie skonczy u nich.

0

Goncalo Ramos - ciekawe kto go zgarnie z Benfiki

0

@Nieznajomy albo sie wzmocnił i teraz eksploduje

0

@koziar tvn24 go i pewnie będzie na innych portalach

0

@kuz to sa miejscowości blisko mnie. masakra

2

@Kondziubarca nic nie straci - pojedzie do USA za lepszy szmal i podpis pod kontraktem i zakładam, ze taki mieli układ. bo sam Lewy ma w planach USA

4

oglądam ten program na TVN24 BIELMO o Wojtyle - masakra co oni robili.
Masakra jakas

0

karny jak byk - został kopnięty w noge która stawiał i to go przewróciło i tyle

0

@doc co rok oglada jakis sezon.

0

ale sie slizgaja.

0

@kamilop jak tak to super broń - tylko min 128-160 maszyn potrzeba.
Montowania i serwis u nas by sie przydał.

0

@Gappeq a co Ci nie pasuje.
Będą transfery za free i moze 1 gotówka - nie ma kasy w klubie.

Chyba, ze ty ja masz

1

@luki9v kary finansowe, odjęcie pkt i brak rejestracji graczy z nowymi umowami.

2

ten syf zajmie jeszcze ten nowy sezon taka jest prawda.
Potrzeba odejscia:

- Pique - done
- Antos - done
- Sergio B. - będzie done
- Alba - tu moze być różnie
- Umtiti - tutaj moze się uda go oddać gdzies 1-2 mln
- Langelt - nie powinno być problemu z sprzedaniem

I aby mieć możliwość działania pewnie jakaś sprzedaż za 70-100mln.
Pewnie poświęcą Fati tak obstawiam.

Ściągną za free 3-4 graczy na przetrwanie kolejnego sezonu:

- Thuram
- ten stoper niemiec
- Ikay z City
- napastnik z Brazylii ten młody.
- może jakis boczny obrońca

0

Fati musi pograć kilka meczy - dajcie mu spokój.
marcus w ManUTD dostał tez czas i jak sie odrodził - top1 napastnik teraz

1

Erica G. widział bym w pomocy nie wiem czemu ale tam mi pasuje jego gra

0

@uncreativename nie da sie :) to sie nazywa Państwo Polskie ;) dobrej zmiany.
wynajmuj na lewo znajomym

1

@Bogan sorry :) 9

1

@pt9 150zł :) ....

0

@Krzysztof1987 7 mi sie zjadła :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?