0

niech odchodzi. Przychodzi odrazu Rouqe do nas i to powinno być OK => po zwolnionym kontrakcie i tyle.
Abde w takim wypadku moze zostać i będzie OK.

Jeszcze ogarnąć tego młodego prawego obrońcę + pomocnika za Kessie.

I okno będzie bardzo udane.

Po co nam Bernardo jak mamy młodych których trzeba wprowadzać.

0

@tbas młody spokojnie da radę w LL zagrać z 25-30 meczy na prawej jako podstawa.
Do tego t kilka ciężkich meczy moze zagrać Zul lub nasz czołg od zadań specjalnych

1

Eleven 2 10-00 i o 16:00 tez na Eleven dzis mecz

4

o 10:00 Eleven 2 ;) dla miłośników GD

0

o 10 na eleven powtórka :) zapraszamy

0

beda zmiany i tyle. zagra pewnie z 20 graczy jak nic u nas

0

i bardzo spoko.
Chłop pójdzie za 60 mln za 2 lata z Porto do Anglii.
Więc wpadnie jeszcze z 20 mln za niego.

0

@barcadreed przeciez on i tak nie wróci do nas.
A za 2 lata Porto go sprzeda za 60-80mln do Anglii wiec idealny deal dla nas.

1

@Barcanajlepszyteam nie ma szans. Ich jest kilka tysięcy. Wojska NATO mają obecnie w stanie szybkiego reagowania 300tys wosjkowch w Europie gotowych do walki w ciągu 72h z czego ponad 50tys na samej granicy.

Musiało by być z 150tys wagnerowców na Białorusi aby mieli szanse - wszystko mniej jak 3 do 1 w przeciągu 72h to samobójstwo i nich więcej.

Straszenie i nic więcej ludzi co łykają to jak głupi.
Nawet Ukraina sporo swojego wojska z północy wycofała bo nie ma szans na atak. Nie mają tam armii na poziomie 100tys ludzi gdzie całą granice mają zaminowaną tak, ze tylko zmasowany atak piechoty coś moze.

2

Ci co krytykują niech idą i pokażą jak się to robi.
Jak jest akceptowane przez LL to znaczy, ze to nie sprzedaż aktywów której nie liczą do FFP.
Więc jakas forma reklamy to musi być lub coś podobnego. Moze ten brand wejdzie w życie jako FC Barcelona ..... .

4

to powinna być nasza strategia. co większe talenty w wieku 18-19 lat dawać do LL na 2-3 lata aby się ogrywały z 3 rokiem jako opcja.

Mamy tylu młodych, ze spokojnie powinno być z nich co rok z 40-80mln.
Sprzedaż z opcją odkupu po 2 i 3 sezonie lub 40-50% z sprzedaży każdy jest win - win.

11

Idealnie. niech idzie na 2 lata. pogra ogra się i wraca. Będzie zawodnik do pierwszego składu.

1

@th@les wiek - chłop musi łapać minuty. 2 lata tam pogra i będzie gotowy obrońca

0

ja sie dziwnie, ze ManUTD nie spróbują pozyskac Mbappe.
Mają wszystko i potrzeba im napastnika.

Poza tym mogą zaproponować rywalizacje z City w BPL i walkę o puchary.

0

ciekawe czym sie zarazili

7

i kogoś takiego kto nie marudzi nam potrzeba.

Szukanie 1 do 1 Sergio B. jest bez sensu.
Ja bym koło Gundo dawał Casedo - chłopa moze być rewelacją jak się mu zaufa.

0

o pierwszy zespół powinni powalczyć:

- Faye - niech chłop walczy na obronie
- Casado - postawić na niego jako DM koło De Jonga i Gunda w pomocy
- Valle - dawać mu minuty rotacjami z Balde
- Yamal na 100% swoje dostanie talent na poziomie Fati - moze nawet bliżej Messiego.

1

@Culer_1906 licze, ze Casado i Garrido powlaczą o skład na sezon. Chciał bym kolejne wzmocnienie z rezerw gdzie mamy mega potencjał

1

@P33ck jeszcze w City wyląduje.
Szkoda ze nie mozna go za Ferrana wymienić :)

1

Viaplay zwija się z Polskiego rynku - koszty przerosly zyski.

Ciekawe kto zgarnie ten torcik - F1 i ligii

0

@Nefir nie. nam potrzeba skrzydłowego nie pozycji Messiego - bez jaj - te transfer nie ma racji bytu.

chłop jest wyjechany w City

4

po co?
Mamy Ferran-a jeszcze.
to pozycja którą nie gramy u nas :D poza tym.

Lepiej postawić na:
- Abde
- Yamal
- Fati
- Raphinia

Lepiej postawić na to co mamy.

0

@takisobiektos w dupie to mają ;) wazne, ze plus 500mln euro wpadnie

2

@Sanostol77 ten stadion sie walił.
szatnie dramat, loze tragedia, stanowiska komentatorskie i wyposazenie rodem z PRL.
Klatki i kible jak u nas publiczne.

Zostawmy go tak ;)

0

@Ptasior kasa bo mu sie gospodarka sypie. I pewnie USA i kraje UE będą obligacje skupować za pomoc.
I pewnie F16 lub F35

0

pewnie kilka baniek. u nas klub milionerów jest

0

@Lukas90 jak zagra z 15 meczy po 20-30 min w pierwszym zespole nie zaszkodzi mu to.

0

@lambard Raphinia jest w top5 skrzydłowych po poprzednim sezonie w Europie - więc nie wiem kogo chcesz.
A wiem - Viniego lub Mbappe kupimy :) w jego miejsce

0

ja liczę, ze Ferran usłyszy ze będzie 5-6 wyborem po Yamal i Abze do ataku.
Postawić powinno się na:

1. Lewy, Dembele, Raphinia
2. Fati i Yamal jako pierwsi do wejścia.
3. Abze jako 3.
4. Ferran jak ktoś wypadnie

Jak dojdzie Roque to Ferran trybuny i tyle = > takie powinno być info i tyle od Xaviego.

I tak między pierwszą 5 budować atak w rotacji ile się da

Fati widać było, ze się odradza - jak dobrze przepracuje wakacje to moze wrócić na bardzo wysoki poziom. Więcej miał problemów w głowie jak w nogach - jak uwierzy to moze w końcu zaskoczy jak przed kontuzjami .

4

nie wiem gdzie tu sensacja.
od samego początku mówiło się o podobnej kwocie.
30-40mln podstawy plus około 20 mln zmiennych.

a to, ze trzeba płacić podatek to normalne raczej :) wiec nie ma co płakać.
Główna kwota jest spoko. większośc zmiennych jest bardzo trudna - więc jesli je zapłacimy to znaczy, ze transfer mocno wypalił.

bo nawet samo zapłacenie za nominacje do ZP znaczy, ze chłopak coś zrobił na boisku.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?