7

bez sensu sprzedawanie go teraz.
Miał ciezką kontuzje przez kilkanaście miesięcy.

Trzeba mu dać czas - przynajmniej ten pełny sezon.
Nikogo lepszego tam na lewą stronę nie kupimy.

2

oby tak zostało.
Lepiej roque, prawy obrońca i ktoś kto jest skrzydłowym jak kasa zostanie

3

jeszcze o niego trzeba powalczyć: Estevao Willian chłopak ma 16 lat. Za 2 lata bym go widział u nas.

Roque to musi teraz przyjść. Nie ma sensu go kisić w Brazylii jak mamy odejscie napastnika.
Szkoda marnować kasy na kogoś kto przyjdzie na rok czy 2 lata i będzie trzeba znów szukać.
Stawiać na młodość - sprawdza sie to u nas ostatnio.
Z taką młodą kadrą szansa na wiele lat dobrego grania sie szykuje.

I spróbować Gabri Veiga zabukować sobie za rok do pomocy za Roberto - idealna opcja dla nas jak go nikt nie zgarnie w tym roku.

0

@Emhyr Totki ida na przetrzymanie go. Na jego miejscu powiedział bym, ze chce odejść.
Ostatni dzwonek aby miec jakie puchary w gablocie.

Przejdzie do historii jako napastnik z top 5 początku XXI w. bez pucharów.

0

@Colin94 co kupiłeś ?

3

jak wy narzekacie to je nie mogę.
Kazdy wie w jakiej jesteśmy sytuacji.

Gramy z pętlą na gardle i nikt sie nie będzie cackał z nami przy negocjacjach.
Musimy sprzedawać i tyle - nie mamy pola na negocjacje i temu musimy sprzedawać taniej.

Chciało się Grizmanny i inne wynalazki to teraz płacimy za to.
Jeszcze rok - dwa aby było normalnie.

trzeba zagryzać zęby i poczekać na poprawę finansów

0

@Mns21 koło 50-60 mln będą chcieć zapewne. w poprzednim sezonie pogrywał dość ładnie.
Obstawiam Anglię, ze tam wyląduje bo City przeszukuje rynek pod nowych skrzydłowych.
PSG liczyło na niego lub Dembele - więc ta opcja raczej upadnie tam.

Lepzy dla nas jak Silva

1

kolejny Couthinio bez pozycji u nas.
Jakas masakra.

Ściągnąć PO + tego młodego. do tego Roque + jakis kreatywny młody skrzydłowy.

A nie ktos kto nie pasuje do nas

2

20 szarpnąć i będzie dobrze dla nas.

0

@krol211 wyciągnać z 20 mln i będzie dobrze :) może Roberto chcą ? ?

0

@chavez 20mln drogą nie chodzi i poza tym Barca nie chciała dawać prowizji Sissoko przy przedłużeniu umowy - wiec tu jest problem.

Poza tym chyba liczył na opaskę jednego z kapitanów

1

@AFA90 nie. kiedys sedzia decydował ile ma doliczyć. teraz z automatu musza

1

ma około 16 mln brutto.

0

@Kazragore 16mln brutto - jeden z najlepiej opłacanych obrońców świata.

0

@robsons23 leczy uraz. cwiczy osobno

1

bardzo ładny pressing. Lopez nie odstaje. Abde moze namieszać. Oriol pan pomocy

1

ustawienie ASA całkiem ciekawe i chętnie bym zobaczył :D

0

niech sie ogrywa.
Ciekawe co z niego będzie. Szansa na 20-30 występów i ogranie się

1

@matirix20 debilizm lekarzy dla których spis leku nic mu nie mówi.
taka prawda - powinni odpowiadać zawodowo za takie pomyłki zakazem wykonywania zawodu

1

@bartas97 zapomniał dodać, ze w pakiecie matka, ojciec, bracia, kuzynowie i stado wójków.

I co 2 lata walka o kontrakt. NIE DZIEKI

0

@krol211 bez sensu :) :) lepiej PO kupić :D

0

@kaczucha1899 jesli sie dogadaja bez. Wiec i tak lepiej sie dogadac na te 60-80mln bo dla wszystkich lepiej jest. Zwłaszcza nawet dla Barcelony księgowo

0

@MesQueUnClub96 z 100mln ma około 20mln (mówi się od 20 do 25% jest jego)

1

opłaca sie dogadac na 60-80mln w ratach nawet.
bo i tak 20 mln idzie do Dembele jak co.
Tak samo przy wpłacie odstępnego masz cały podatek do zapłaty w jednym roku z góry i nie zaliczysz sobie w ten sposób wszystkiego w koszty.

Ani PSG ani Barca nie wyjdą na tym lepiej jak sie dogadaj pośrodku.

Za rok odejdzie za free - więc lepiej teraz zabrać te 60-80mln. Nawet 60 mln będzie dobre bo da jakies 35-40 mln w FFP dla LL z kontraktem.

I ogarnąć Roque teraz plus jakiego PO - najlepiej 2 -tego młogeo i Cancelo z City.

1

60 mln w ratach i mamy kase na Roque aby go ściągnąć.
Uzupełnić oboronę o Ivana Fresnedę - jak Balde daje rade to on tez da - podobnej klasy zawodnik.

Jesli szukać kogoś na skrzydło to tez kogoś młodego i głodnego gry:

Jérémy Doku - Belg 21 lat lub João Félix jako typowe 4-4-2

2

@bartekvisca podpisali umowę z wolnym zawodnikiem - i tak dobrze. cos przynajmniej zarobiliśmy i pomógł przez rok.

1

@trolownik bo był wolnym zawodnikiem. skonczył mu sie kontrakt i podpisał na 2 lata z niską kwota wykupu.

0

0

@kaczucha1899 a potem płacz czemu nie graja

1

@MesQueUnClub96 Fati, Ferran, Abde, Yamal, Raphinia - gdzie tu jeden skrzydłowy.
Możemy grać 4-4-2 i tak pewnie będzie cały ten sezon.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?