fenix1983
Dołączył/a: grudzień 2017
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
bez sensu sprzedawanie go teraz.
Miał ciezką kontuzje przez kilkanaście miesięcy.
Trzeba mu dać czas - przynajmniej ten pełny sezon.
Nikogo lepszego tam na lewą stronę nie kupimy.
2
oby tak zostało.
Lepiej roque, prawy obrońca i ktoś kto jest skrzydłowym jak kasa zostanie
3
jeszcze o niego trzeba powalczyć: Estevao Willian chłopak ma 16 lat. Za 2 lata bym go widział u nas.
Roque to musi teraz przyjść. Nie ma sensu go kisić w Brazylii jak mamy odejscie napastnika.
Szkoda marnować kasy na kogoś kto przyjdzie na rok czy 2 lata i będzie trzeba znów szukać.
Stawiać na młodość - sprawdza sie to u nas ostatnio.
Z taką młodą kadrą szansa na wiele lat dobrego grania sie szykuje.
I spróbować Gabri Veiga zabukować sobie za rok do pomocy za Roberto - idealna opcja dla nas jak go nikt nie zgarnie w tym roku.
0
@Emhyr Totki ida na przetrzymanie go. Na jego miejscu powiedział bym, ze chce odejść.
Ostatni dzwonek aby miec jakie puchary w gablocie.
Przejdzie do historii jako napastnik z top 5 początku XXI w. bez pucharów.
0
@Colin94 co kupiłeś ?
3
jak wy narzekacie to je nie mogę.
Kazdy wie w jakiej jesteśmy sytuacji.
Gramy z pętlą na gardle i nikt sie nie będzie cackał z nami przy negocjacjach.
Musimy sprzedawać i tyle - nie mamy pola na negocjacje i temu musimy sprzedawać taniej.
Chciało się Grizmanny i inne wynalazki to teraz płacimy za to.
Jeszcze rok - dwa aby było normalnie.
trzeba zagryzać zęby i poczekać na poprawę finansów
0
@Mns21 koło 50-60 mln będą chcieć zapewne. w poprzednim sezonie pogrywał dość ładnie.
Obstawiam Anglię, ze tam wyląduje bo City przeszukuje rynek pod nowych skrzydłowych.
PSG liczyło na niego lub Dembele - więc ta opcja raczej upadnie tam.
Lepzy dla nas jak Silva
1
kolejny Couthinio bez pozycji u nas.
Jakas masakra.
Ściągnąć PO + tego młodego. do tego Roque + jakis kreatywny młody skrzydłowy.
A nie ktos kto nie pasuje do nas
2
20 szarpnąć i będzie dobrze dla nas.
0
@krol211 wyciągnać z 20 mln i będzie dobrze :) może Roberto chcą ? ?
0
@chavez 20mln drogą nie chodzi i poza tym Barca nie chciała dawać prowizji Sissoko przy przedłużeniu umowy - wiec tu jest problem.
Poza tym chyba liczył na opaskę jednego z kapitanów
1
@AFA90 nie. kiedys sedzia decydował ile ma doliczyć. teraz z automatu musza
1
ma około 16 mln brutto.
0
@Kazragore 16mln brutto - jeden z najlepiej opłacanych obrońców świata.
0
@robsons23 leczy uraz. cwiczy osobno
1
bardzo ładny pressing. Lopez nie odstaje. Abde moze namieszać. Oriol pan pomocy
1
ustawienie ASA całkiem ciekawe i chętnie bym zobaczył :D
0
niech sie ogrywa.
Ciekawe co z niego będzie. Szansa na 20-30 występów i ogranie się
1
@matirix20 debilizm lekarzy dla których spis leku nic mu nie mówi.
taka prawda - powinni odpowiadać zawodowo za takie pomyłki zakazem wykonywania zawodu
1
@bartas97 zapomniał dodać, ze w pakiecie matka, ojciec, bracia, kuzynowie i stado wójków.
I co 2 lata walka o kontrakt. NIE DZIEKI
0
@krol211 bez sensu :) :) lepiej PO kupić :D
0
@kaczucha1899 jesli sie dogadaja bez. Wiec i tak lepiej sie dogadac na te 60-80mln bo dla wszystkich lepiej jest. Zwłaszcza nawet dla Barcelony księgowo
0
@MesQueUnClub96 z 100mln ma około 20mln (mówi się od 20 do 25% jest jego)
1
opłaca sie dogadac na 60-80mln w ratach nawet.
bo i tak 20 mln idzie do Dembele jak co.
Tak samo przy wpłacie odstępnego masz cały podatek do zapłaty w jednym roku z góry i nie zaliczysz sobie w ten sposób wszystkiego w koszty.
Ani PSG ani Barca nie wyjdą na tym lepiej jak sie dogadaj pośrodku.
Za rok odejdzie za free - więc lepiej teraz zabrać te 60-80mln. Nawet 60 mln będzie dobre bo da jakies 35-40 mln w FFP dla LL z kontraktem.
I ogarnąć Roque teraz plus jakiego PO - najlepiej 2 -tego młogeo i Cancelo z City.
1
60 mln w ratach i mamy kase na Roque aby go ściągnąć.
Uzupełnić oboronę o Ivana Fresnedę - jak Balde daje rade to on tez da - podobnej klasy zawodnik.
Jesli szukać kogoś na skrzydło to tez kogoś młodego i głodnego gry:
Jérémy Doku - Belg 21 lat lub João Félix jako typowe 4-4-2
2
@bartekvisca podpisali umowę z wolnym zawodnikiem - i tak dobrze. cos przynajmniej zarobiliśmy i pomógł przez rok.
1
@trolownik bo był wolnym zawodnikiem. skonczył mu sie kontrakt i podpisał na 2 lata z niską kwota wykupu.
0
@KondiCules tak
0
@kaczucha1899 a potem płacz czemu nie graja
1
@MesQueUnClub96 Fati, Ferran, Abde, Yamal, Raphinia - gdzie tu jeden skrzydłowy.
Możemy grać 4-4-2 i tak pewnie będzie cały ten sezon.