1

@VamosGirl zapoluj na flogawca z przed 2 lat z Samsunga lub Apple. Ja teraz Note10 z przed 3 lat kupiłem i nie żałuje - 1000zł i masz wszystko co potrzeba

0

skład idealny na zespół który będzie bronił w 10.

Z Getafe jak by zagrał tak jak dzis tylko z Raphinią to by wygrał

0

@Rust_Cohle jest sporo meczy gdzie sie to da oglądać. Oglądałem w tym sezonie około 12 meczy i kilka nawet spoko poszło

2

liga hiszpańska schodzi na psy.
Nie da sie tego oglądać.
Niemiecka, Angielska, Włoska, Francuska, Holenderska czy Polska od biedy juz sie lepiej ogląda.

Masakra

15

@vangoor a co mają robić - jak dostali 300mln zaległych pensji i mega kkontrakty.

W 2 lata spłacili ponad 200mln i zredukowali o prawie 200mln pensje.

Z mega kontraktów to jeszcze został De Jong i Langelt

1

@MesQueUnClub96 NA wiosnę będzie Kevin, Silva.
Teraz dojdą: Doku, Paqueta i moze Olmo (jeśli nie on to Pep kogoś wynajdzie).

1

@MesQueUnClub96 PaQUETA

1

nie płakajcie za City - finalizują 2 transfery i możliwe, ze 3 to będzie Olmo lub ktoś inny.

0

@Nazio_87 zatrucie pokarmowe podobno

1

@draxidox było co oglądać.
tak jak się ogladało w pływaniu Phelpsa :)

0

@Hrzan chłop jest szczery i mówi co mysli.

Niech pokarze co potrafi

0

@SkilledHydra16 po tym wałku i opinii jaki zrobiła się o LL to więcej by spowodowało kolejną fale krytyki.

Biorąc pod uwagę zero kar dla Getafe poza zawieszeniem na 1 mecz tego co wyleciał.

1

@JacekRyba1975 i co w tym złego. W instytucji która ma problem bankructwa pozbywasz się największych obciążeń - tym był Messi i spółka.

Brutalna prawda i tak kiedyś musiał odejść - to był najlepszy okres i tyle.

Jak ktos ma kasę to moze ją palić - barca nie ma.

1

@zakum sam nim jestes dziecko

4

zrobił swoje.
Kazda instytucja sie zmienia - nie każdemu to odpowiada i tyle.

Wykonał kawał dobrej roboty i za to szacunek.

Zacznie nowy projekt niedługo od zera i tam powodzenia.
Chłopa ma głowę więc sobie poradzi.

Powodzenia Deco i nowej ekipie w dalszej pracy.

1

@Barca1922 jeśli nie płacimy odstępnego to jest spoko.
5-8mln netto to u nas teraz średnia drabinka jak w Realu.
Potem jest od 8/9 do 12 mln - lewy
Jedyny wybijający się jest De Jong - 16mln rodzynek

1

@Tridente2015 jaka komunikacja - dojazd spoko. poza tym w dniu meczów są dodatkowe połączenia przed i po.

0

@Elvisek a co miał zrobić jak Barca go nie chciała.
W PSG tylko trybuny go czekały.

15

i dziwić się, ze klub nie ma kasy.
Sprzedać klubu nie chcą ale wspierać też nie.
Wyjebane w Hiszpanii mają po całosci kibice i same pretensje.

Dla mnie klub nie powinien patrzeć na kibiców i przekształcić się w spółkę akcyjną i tyle.

0

@Dajnatace tylko Barca.
tak cała BPL, coś niemieckiej, coś polskiej i coś włoskiej - wszystko to lepsze jak La Liga - tam przynajmniej są normalni sędziowie

0

@Kz1234 Lavia to na trybuny aby Liv go nie kupił

1

@Michael24 plus 10 kolejnych pomocników.
pozabijają się tam.

1

@DonCarletto płaca więcej.
za Caicedo dali więcej o 20mln , a za lavie i 15

5

Chelsea wykupuje wszystko co się rusza - kolejne 3 transfery:

- Caicedo
- Lavia
- Olise

i pyk kolejne 250 mln EURO wydane - dobiją do 1 mld EURO w rok wydane niedługo :)
I tam mozna zgodnie z prawem.

0

jezu ale płaczecie. do rozegrania jest 38 meczy =114 pkt.
Aby wygrać tą śmieszną ligę potrzeba około 90pkt = 28-30 wygranych meczy lub kilka remisów.

Standard jaki powinni podjąć gracze to 16 wygranych u nas i 12 na wyjazdach + kilka remisów.
To powinno się udać szybciej nam jak Real-owi

0

@mcsarna jest po kontuzji i bez gry w okresie przygotowawczym

1

najwazniejsze, ze nikt nie dostał kontuzji.
takich meczy nie da sie często wygrać.

To co zrobiło Getafe to zabicie piłki i tyle. To było kopanie i kopanie.
Granie na wyniszczenie tylko sędzia w 1 połowie widział grę jednej strony.

Niestety sędziowanie w LL doprowadza do takich patologii jak wczoraj.
Niestety mizerni sędziowie i VAR będą zabijać tą ligę takimi meczami.

To nie będzie pierwszy i ostatni taki mecz w tym sezonie - trzeba nauczyć się
grać odpornie i być przygotowanym na tak agresywne zachowania - tylko aby
udało się uniknąć tragedii - bo jak sędziowie tak będą tracić kontrolę nad meczami
to czarno to widzę.

Co do meczu chłopaki grali jak pozwalał przeciwnik - kilka okazji było - 2 razy brakło szczęścia w wykończeniu.
2 razy sędzia zabrał nam karne i 2 razy nie dał czerwonej dla przeciwników.

Mając tak słabego sędziego trudno się gra.

2

@galix22 bo sie nie dało mając tak grającego agresywnie przeciwnika.
Mieli 20 fauli i około 20 których sędzia nie widział bo był ślepy

4

strata 2 pkt. Ale kilka pozytywów tez jest:

- chłopaki wytrzymują mecz fizycznie co nie miało miejsca 2 lata temu
- Fati wraca do pewności gry
- Yamal będzie gwiazdą
- Oriel to gracz jednak na Barce narazie
- obrona naprawdę dobrze grała
- Abde dzis mimo wszystko pozytyw - ma zryw i odejście - jak pogra troszkę to będą ludzie z niego.

Co poszło nie tak - styl gry Getafe które zagrało na zniszczenie nas, a sędzia i VAR tylko pogrzebali szansę. Czasem ten karny decyduje.

1

@MateuszQ ciekawe gdzie ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?