0

nie gra w Barcy A bo nie ma miejsca dla graczy z poza 1 zespołu.
tylko 3 graczy moze być na boisku.

0

i kogo kupicie ?
trzeba uzupełnić skład - odciążyć Yamala.

Jak mamy sprzedawać to juz:
De Jong
Lewandowski
Araujo jeśli wpadnie 100 mln lub Kounde za około 70-80mln

Kupić:
- prawego obrońcę - Cancelo
- DM - kogoś z topu
- 9 do ataku
- skrzydłowy do walki z Yamal

Skład na nowy sezon:
Marc / Pena
- Cancelo/ Fort/Vanderson - Araujo/Kounde - Cubrasi / Christainsen / Faye - Balde / Vanderson/ Cancelo

Onana / Chrstiansen / Barrel
Pedri/ Gavi/Khéphren Thuram Raphinia/ Gundogan / Fermin

Yamal/ Bernardo Roque/ NOWY NAPASTNIK Ferran/ Nico Williams


Tania i reala opcja budowy zespołu

1

Cubrasi wyrasta na top3 obrońców świata.
Yamal ładnie walczy.

0

@kaamil1910 po roku wywalą Viniego lub Rodrygo.
I będzie miejsce dla niego

0

ładnie idzie przebudowa stadionu.
ciekawe na jakim etapie będzie w listopadzie jak mamy zacząć tam grać.

0

Postawić na Andresa i ogrywać w 1 składzie: Prima i Bernala.
Dla mnie idealne rozwiązanie.

Jak mamy kogoś sprzedać to De Jong lub Pedri i pokusić się o kogoś kreatywnego
do pomocy jak Writz - ale tu pewnie kasy braknie.

2

nie ma szans. przewaga 8pkt jest za duża.
2 miejsce trzeba zająć i skupić się na LM ile się da.

Drabinka nie jest nie do przejścia do finału, ponieważ City i Real są z 2 strony.
PSG jest w zasięgu.

Tylko rotować i dać świeżość najlepszym na LM.

0

jest spalony i bierze udział w akcji.
piłka szła w jego stronę.

Troszkę obiektywizmu.

0

@TR3YWAY największa głupota jaką słyszałem.
Nasza obrona na kolejny sezon to powinno być:

Cancelo/Fort
Araujo/Cubarsí
Martínez/Christensen
Balde/Faye / Valle

Roberto - out
Koundé - out (tutaj około 60-70mln - będzie OK)
Alonso - out

2

od nowego sezonu to musi być gracz 1 zespołu.
po tym jak zarejestrują:
- Yamal
- Gavi
- Cubrasiego
na stałe i nie będzie juz nas gryzł limit 3 graczy z poza 1 zespołu:

- Faye
- Fonth
- Unai Hernández / Marc Bernal / Prim

tych 6 graczy powinno wchodzić do 1 zespołu na juz.
Min 3-4 widzę za 2-3 lata juz jako mozliwe solidne wzmocnienia.

Nam potrzeba tylko kupić kogoś na DM - takiego topowca na ciężkie mecze.
Na resztę trzeba ogrywać Prim i Bernal na przyszłość.

Mnie się marzy on: João Neves - młody i juz ograny topowiec jak dla mnie.

13

gratulacje. Oby pierwszy z min 100 meczy.
Jedź na Euro i wygraj je :)

1

na tak jak Prim i Barel będą mieć miejsce do ogrywania się.
Bo to oni to przyszłość naszej piłki

0

Raphinia asysta kolejki

1

na nie. nie umie poradzić sobie z Niemcami gdzie talentu nie brakuje.
U nas tym bardziej.

Flick-a brać na 2 sezony.
Dać mu za cel rozwój młodych graczy.

0

@Emhyr Raphinia za 70 mln do Man.
MG do nas za 20-25 mln.
Jak chcą FDJ to 90-100mln.

0

0

@bary nie. większość tych graczy i tak odejdzie.
przynajmniej 4

0

mamy kogo sprzedawać:
- Lewy
- Raphinia
- Pedri - sam się chyba o to prosi (choć mam nadzieje, ze nie)
- Kounde

Odejdą jeszcze:
- Sergi R.
- Marco
- Oriol

Ze szkułki wprowadzić:
- Faye - stoper - 1 zespół
- Fort - prawa obrona - 1 zespół
- Valle lewa obrona - 1 zespół
- Darvich - ogrywać juz w meczach
- Prim - ogrywać

Do tego dokupić:
- napastnika 9 - Benjamin Sesko / Victor Boniface
- powalczyć o Mason Greenwood

Kończą się umowy:
Mario Hermoso - stoper

0

w jednej chwili moze być tylko 3 graczy nie z pierwszego zespołu.
Więc to tez ograniczenie

3

@Litman od COVID w Hiszpanii panuje potęzny kryzys jeśli chodzi o ceny nieruchomości. Ceny strasznie potaniały w sporej czesci kraju.
W kolejnych poszybowały w kosmos.

Kraj cierpi strasznie z tego powodu, ponieważ mlodzi mają jeszcze większe problemy jak u nas z mieszkaniami. są do kupienia gdzie nie ma pracy za grosze całe osiedla.
A w duzych miastach ceny idą w mln EURO poza zasięgiem Hiszpanów

4

@draxidox najważniejsze obietnice będą w planie budżetu na kolejny rok 2025.
W tym nie dano im czasu nawet na przeczytanie dokumentów.

Jak w tej kadencji zrealizują wejście wolnej od podatku 60tyś. i kika innych jak stabilność prawa podatkowego, uproszczenie prawa VAT-owskiego, CIT-u
który będzie niej jak encyklopedia której nikt nie rozumie to będzie największy sukces tego rządu.

0

zakończył mecz po dośrodkowaniu z rogu.
Piłka wybita i zagwizdał.
poszło dośrodkowanie juz jak gwizdał i tyle.

Akcja której nie było - moze się komuś podobać lub nie.
Ale miał prawo to zrobić, ze padła bramka takich akcje się pojawiają.
pech chciał, ze trafiło na real.

0

@Mixtape nie znika - zabija 2-3 graczy z defensyw przeciwnika
A inne gwiazdy City robią spustoszenie.
taka jego rola z topowymi zespołami.

1

@4drian0 za darmo się to nie robi.
Wydają setki mln na projekty to muszą kasować.

0

@Lionel_Messi10 może i się bawi.
Ale zabrał liczby innym.
Generalnie bez niego City strzelało więcej w BPL.

4

dzwignie juz nic pomogą.
Realnie mamy jeszcze 1 sezon męczenia się z finansami.
Otwarcie CN powinno też dać oddech klubowi.

Aby wrócić na topkę potrzebujemy powrotu do przychodów na poziomie 1mld EURO.
Z nowym stadionem powinno być łatwiej.
Pierwszy pełny sezon to będzie około 150-200mln EUR więcej dla klubu.

1

@MesQueUnClub96 koleś z barcelony co kilka daje nowe filmiki - czasem co dnia


1

New Camp Nou ładnie się buduje.
Zapierniczają na budowie.
Widać, ze jak terminy gonią to da się robić.

Oby wypaliło wejście na stadion w październiku - jeszcze 8 miesięcy mają w teorii.
I potem rok na prace przy stadionie i z dachem

1

@David_Martin umiesz liczyć ? od 31 stycznia do dzis jest 27-28 dni od liczenia :)
Czyli miesiąc do treningów.
Zagra po miesiącu - więc jest OK

0

Marc zarabia około 14mln brutto - około 7mln netto.
Bramkarz porównywalnej klasy będzie kosztował od 10 do 15mln brutto.

jeśli kogoś na dorobku zapolujemy to około 7-10 mln skasuje nas zapewne.

Z Napoli Alex Meret koszt około 6-7mln plus premie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?