fenix1983
Dołączył/a: grudzień 2017
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
nie gra w Barcy A bo nie ma miejsca dla graczy z poza 1 zespołu.
tylko 3 graczy moze być na boisku.
0
i kogo kupicie ?
trzeba uzupełnić skład - odciążyć Yamala.
Jak mamy sprzedawać to juz:
De Jong
Lewandowski
Araujo jeśli wpadnie 100 mln lub Kounde za około 70-80mln
Kupić:
- prawego obrońcę - Cancelo
- DM - kogoś z topu
- 9 do ataku
- skrzydłowy do walki z Yamal
Skład na nowy sezon:
Marc / Pena
- Cancelo/ Fort/Vanderson - Araujo/Kounde - Cubrasi / Christainsen / Faye - Balde / Vanderson/ Cancelo
Onana / Chrstiansen / Barrel
Pedri/ Gavi/Khéphren Thuram Raphinia/ Gundogan / Fermin
Yamal/ Bernardo Roque/ NOWY NAPASTNIK Ferran/ Nico Williams
Tania i reala opcja budowy zespołu
1
Cubrasi wyrasta na top3 obrońców świata.
Yamal ładnie walczy.
0
@kaamil1910 po roku wywalą Viniego lub Rodrygo.
I będzie miejsce dla niego
0
ładnie idzie przebudowa stadionu.
ciekawe na jakim etapie będzie w listopadzie jak mamy zacząć tam grać.
0
Postawić na Andresa i ogrywać w 1 składzie: Prima i Bernala.
Dla mnie idealne rozwiązanie.
Jak mamy kogoś sprzedać to De Jong lub Pedri i pokusić się o kogoś kreatywnego
do pomocy jak Writz - ale tu pewnie kasy braknie.
2
nie ma szans. przewaga 8pkt jest za duża.
2 miejsce trzeba zająć i skupić się na LM ile się da.
Drabinka nie jest nie do przejścia do finału, ponieważ City i Real są z 2 strony.
PSG jest w zasięgu.
Tylko rotować i dać świeżość najlepszym na LM.
0
jest spalony i bierze udział w akcji.
piłka szła w jego stronę.
Troszkę obiektywizmu.
0
@TR3YWAY największa głupota jaką słyszałem.
Nasza obrona na kolejny sezon to powinno być:
Cancelo/Fort
Araujo/Cubarsí
Martínez/Christensen
Balde/Faye / Valle
Roberto - out
Koundé - out (tutaj około 60-70mln - będzie OK)
Alonso - out
2
od nowego sezonu to musi być gracz 1 zespołu.
po tym jak zarejestrują:
- Yamal
- Gavi
- Cubrasiego
na stałe i nie będzie juz nas gryzł limit 3 graczy z poza 1 zespołu:
- Faye
- Fonth
- Unai Hernández / Marc Bernal / Prim
tych 6 graczy powinno wchodzić do 1 zespołu na juz.
Min 3-4 widzę za 2-3 lata juz jako mozliwe solidne wzmocnienia.
Nam potrzeba tylko kupić kogoś na DM - takiego topowca na ciężkie mecze.
Na resztę trzeba ogrywać Prim i Bernal na przyszłość.
Mnie się marzy on: João Neves - młody i juz ograny topowiec jak dla mnie.
13
gratulacje. Oby pierwszy z min 100 meczy.
Jedź na Euro i wygraj je :)
1
na tak jak Prim i Barel będą mieć miejsce do ogrywania się.
Bo to oni to przyszłość naszej piłki
0
Raphinia asysta kolejki
1
na nie. nie umie poradzić sobie z Niemcami gdzie talentu nie brakuje.
U nas tym bardziej.
Flick-a brać na 2 sezony.
Dać mu za cel rozwój młodych graczy.
0
@Emhyr Raphinia za 70 mln do Man.
MG do nas za 20-25 mln.
Jak chcą FDJ to 90-100mln.
0
@michal2007 taaa
0
@bary nie. większość tych graczy i tak odejdzie.
przynajmniej 4
0
mamy kogo sprzedawać:
- Lewy
- Raphinia
- Pedri - sam się chyba o to prosi (choć mam nadzieje, ze nie)
- Kounde
Odejdą jeszcze:
- Sergi R.
- Marco
- Oriol
Ze szkułki wprowadzić:
- Faye - stoper - 1 zespół
- Fort - prawa obrona - 1 zespół
- Valle lewa obrona - 1 zespół
- Darvich - ogrywać juz w meczach
- Prim - ogrywać
Do tego dokupić:
- napastnika 9 - Benjamin Sesko / Victor Boniface
- powalczyć o Mason Greenwood
Kończą się umowy:
Mario Hermoso - stoper
0
w jednej chwili moze być tylko 3 graczy nie z pierwszego zespołu.
Więc to tez ograniczenie
3
@Litman od COVID w Hiszpanii panuje potęzny kryzys jeśli chodzi o ceny nieruchomości. Ceny strasznie potaniały w sporej czesci kraju.
W kolejnych poszybowały w kosmos.
Kraj cierpi strasznie z tego powodu, ponieważ mlodzi mają jeszcze większe problemy jak u nas z mieszkaniami. są do kupienia gdzie nie ma pracy za grosze całe osiedla.
A w duzych miastach ceny idą w mln EURO poza zasięgiem Hiszpanów
4
@draxidox najważniejsze obietnice będą w planie budżetu na kolejny rok 2025.
W tym nie dano im czasu nawet na przeczytanie dokumentów.
Jak w tej kadencji zrealizują wejście wolnej od podatku 60tyś. i kika innych jak stabilność prawa podatkowego, uproszczenie prawa VAT-owskiego, CIT-u
który będzie niej jak encyklopedia której nikt nie rozumie to będzie największy sukces tego rządu.
0
zakończył mecz po dośrodkowaniu z rogu.
Piłka wybita i zagwizdał.
poszło dośrodkowanie juz jak gwizdał i tyle.
Akcja której nie było - moze się komuś podobać lub nie.
Ale miał prawo to zrobić, ze padła bramka takich akcje się pojawiają.
pech chciał, ze trafiło na real.
0
@Mixtape nie znika - zabija 2-3 graczy z defensyw przeciwnika
A inne gwiazdy City robią spustoszenie.
taka jego rola z topowymi zespołami.
1
@4drian0 za darmo się to nie robi.
Wydają setki mln na projekty to muszą kasować.
0
@Lionel_Messi10 może i się bawi.
Ale zabrał liczby innym.
Generalnie bez niego City strzelało więcej w BPL.
4
dzwignie juz nic pomogą.
Realnie mamy jeszcze 1 sezon męczenia się z finansami.
Otwarcie CN powinno też dać oddech klubowi.
Aby wrócić na topkę potrzebujemy powrotu do przychodów na poziomie 1mld EURO.
Z nowym stadionem powinno być łatwiej.
Pierwszy pełny sezon to będzie około 150-200mln EUR więcej dla klubu.
1
@MesQueUnClub96 koleś z barcelony co kilka daje nowe filmiki - czasem co dnia
1
New Camp Nou ładnie się buduje.
Zapierniczają na budowie.
Widać, ze jak terminy gonią to da się robić.
Oby wypaliło wejście na stadion w październiku - jeszcze 8 miesięcy mają w teorii.
I potem rok na prace przy stadionie i z dachem
1
@David_Martin umiesz liczyć ? od 31 stycznia do dzis jest 27-28 dni od liczenia :)
Czyli miesiąc do treningów.
Zagra po miesiącu - więc jest OK
0
Marc zarabia około 14mln brutto - około 7mln netto.
Bramkarz porównywalnej klasy będzie kosztował od 10 do 15mln brutto.
jeśli kogoś na dorobku zapolujemy to około 7-10 mln skasuje nas zapewne.
Z Napoli Alex Meret koszt około 6-7mln plus premie.