0

Jak oferta jest realna i Marc ja przyjmie.

My dostaniemy w granicach 70-100mln to jest kogo kupić:



- Bart Verbruggen - Brington

- Alex Meret - Napoli

- Lucas Chevalier - Lile

- Diogo Costa - Porto - świetny bramkarz - ale najdrożej wyjdzie. Około 50 mln pewnie

0

@Dawidfcb1998
to tylko dywagacje.
Jeśli odejdzie jest kilka opcji do zastąpienia

9

@RomanHoffer nigdzie nie ma różowo.
pytanie gdzie pracujesz i jakie masz kwalifikacje to podstawa.

Potem poszukać kraj gdzie te umiejętności dają szanse na stabilizacje zawodową i finansową.

1

Jak oferta jest realna i Marc ja przyjmie.
My dostaniemy w granicach 70-100mln to jest kogo kupić:

- Bart Verbruggen - Brington
- Alex Meret - Napoli
- Lucas Chevalier - Lile
- Diogo Costa - Porto - świetny bramkarz - ale najdrożej wyjdzie. Około 50 mln pewnie

2

@tristan87 ale traktory po kilkaset tyś mają :)
Niech organizują się w grupy producenckie i robią swoje.
A ciągle narzekają.

mam koleżankę co ma ponad 500 hektoarów i na brak kasy nie marudzi.
Zarabia mln rocznie z upraw i dotacji

0

@MESSIah16 bo maja zapchane lotnisko.
Przejęli wiele biznesów po wyjściu z UE Anglii.
Kraj stawia na turystykę.

I lotnisko jest stare juz.

0

Bayern mu daje około 10.
widać, ze na kase leci i tyle.
pojedzie wszędzie aby podbijać stawkę i tyle.

1

@KondiCules chłop jest o 4 lata starszy. to co my porównujemy

0

@Bajson a jak chciałeś go zarejestrować ? ?

0

objazd kto da więcej.
takich tu nie potrzeba.

Postawić na Balde - naturalne, ze ma wahania formy - ma 20 lat i juz ponad 50 meczy w seniorce na lewej obronie.
Do tego Valle na 2 zmienika na kolejny sezon.

Nam potrzeba kogoś do pomocy na DM - kogoś z topki.
I jak będzie kasa to może ktoś na skrzydło.

I zastępstwo jak ktoś odejdzie.

Cancelo raczej zostanie - City nie będzie robić problemów.
Felix raczej tak samo - Atletico pogodzone raczej z tym, ze u nas jest.

Jak odejdzie Raphiania i De jong - co raczej sie spełni to potrzeba nam skrzydłowego i kreatywnego pomocnika.

0

jak przebudowa CN ? macie jakies nowe filmiki lub fotki ?
ciekawi mnie czy się wyrobią.

0

@draxidox każdy normalny wiedział, ze to plan na 4 lata.
Jesli zrobią choć 50 będzie bardzo dobrze.
A widać, ze Tusk pcha aby się udało blisko 100.

Obietnice podatkowe zobaczymy w kwietniu-maju jak się mają w tym roku i przyszłym.
Jesli dostanę 60tys wolnej w 2 ratach co najbardziej realne i tak będzie super.

Wole tak jak jakies tarcze i rozdawanie każdemu - kto pracuje niech zyskuje

2

messiego jeszcze w tym sezonie spłacamy - chyba ostatnie 30 mln czy jakoś tak.
Łącznie wszystkie zaległe pensie i odroczone premie to było około 400-500 mln jak wchodził Laporta.
Spłacilismy już dużą część - ale koło 100-150 mln pewnie zostało jeszcze.
Do tego jeszcze spłacamy takich graczy jak Couthinio, Antoś.

I mamy zamknięty stadion i tak mamy przychody tylko o 40mln mniejsze od Realu.

Tylko modlić się aby stadion szybko otworzyć - to da klubowi około 200-250 mln więcej co sezon.
Plus lepsze kontrakty reklamowe.

0

@Mike1023 jak nie podpiszą to i tak ich wypchaja z klubu.
Kogo byś kupił ?
Pewnie samych graczy za 100 mln

0

@Mike1023
o co Ci chodzi ?
Co do obrony jak odejdzie to potrzeba kogoś.
To są zawodnicy młodzi i ograni i kazdego da się kupić od 40 do 60mln.

pomocnicy każdy będzie dostępny na rynku. Jak odejdzie Do Jong to będzie kasa na każdego z nich.

Atak i tak jest do wzmocnienia. Na 99% Raph odejdzie za około 70-80mln.
Savio będzie dostępny za około 40-50mln.
Nico za 50-60mln.

Mbappe czy Wiking z City to nie realne opcje.

0

on i De Jong albo do maja podpisują kontrakt albo transfer.
Do tego Raphinia + Lewy pewnie i będzie mocny wstrząs dla kadry.

Jest kogo kupować:
Obrona
António Silva
Ousmane Diomande
Castello Lukeba
Vanderson Vanderson

Pomoc:
Amadou Onana - DM
Carlos Baleba - DM
Florian Wirtz - za De Jong
Khéphren Thuram

Atak
Sávio
Nico Williams

0

bardzo ładny skład.
na przyszły sezon trzeba do 1 składu zgłosić juz:
- Yamal
- Cubarsi
- Fort
Poniewaz dalej będzie problem z 3 graczami z zaplecza w 11 którego nie można przekroczyć.

I można ogrywać kolejnych młodych:
- Prima
- Valle
- Ferandeza => dla mnie największa nadzieja na zawodnika pokroju KDB z City
- Darvich - to juz w tym sezonie powinny być minuty dla niego
- Bernal - jego widzę w przyszłym sezonie dostającego szanse na DM juz.
Ma mega potencjał.
- Faye - sprzedać któregoś stopera i razem z Cubarsi spokojnie można na nich postawić jako 3/4 stoper
A jest kogo.

1

@Lucerfi kupowanie aby kupić nie ma sensu jak wiesz.

Teraz chyba mamy bardziej mądrych u sterów.
I widać po opcjach, ze szukamy zawodników dobrych i bardzo dobrych z potencjałem do rozwoju.

Poza tym w rezerwach jeszcze jeszcze z 2-3 graczy juz na poziom pozwalający na szanse w 1 zespole

1

@Elvisek należy do City Group ale nie ma pewności, ze zostanie w City na kolejny sezon. Pep nie lubi mieć więcej jak 18-20 graczy + zaplecze.

Więc będzie do sprzedania on lub Alvarez.

1

@Bartas7VeB tak walłem się :) on i Enzo szkoda, ze nie u nas.
Enzo nie do wyciągnięcia ma chyba jeszcze przez 7 lat kontrakt w Chelsea

1

@Messi1992
amortyzacja swoja drogą to wiadomo.
Za Raphinie juz mamy 70 mln oferty i spokojnie pójdzie za 70-80mln.

Kounde spokojnie za -60-80 mln na wyspach znajdzie ofery.
Andreas za mniej jak 50-60 mln nie ma sensu sprzedawać - to bardzo dobry stoper.
Lewandowski jak będzie miał trafić na ławę też odejdzie.

Tak Bruno miało być :) - chce odejść z Newcastle i zapewne odejdzie.
Salvinio odejdzie z Girona i City ma pierwokup i pewnie tak zrobi i go sprzeda lub Alvareza - on tez spoko opcją jak co jest pod nasz styl gry.

1

Ja się nie zdziwię jak odejdą:
- De Jong - 90-110mln
- Lewandowski - około 20-30mln
- Kounde lub Christensen - 60-80mln
- Roberto i Alonso - koniec kontraktu
- Raphinia - 70-90mln
takie sprzedaże mogą dać około 250 mln EUR + plus około 60-70mln w płacach

Zakład zapoluje na:

- Cancelo - wykup
- stoper - Coubraci 1 skład + Chaid Riad
- DM - tu pewnie jakiś top - Enzo z Newcastle
- Salvinio z Girona
- Alex Garcia - pomoc
- Fati powrót do składu
- napastnik 9


4

@misterio takich graczy trzeba dać ograć i nawet jak nie wejdą do pierwszego składu to idzie sprzedać za kilka mln.
tak robi Real i zarabia na tym.

Dając kwoty odkupu lub % z sprzedaży.

W nowym oknie wyciągną tak z 60-80 mln jak nic na kilku graczach.

0

klauzula to wynik rozmów 3 stron.
Do tego niska kwota to tez niska pensja.

teraz okazja do wykazania się 3 stron.
Ale tu raczej będzie jak z Gavi, Yamal, Fort.

podpisze nowy kontrakt - tacy gracze w wieku 16-18 lat wybijając się w Barcy mało kiedy odchodząc odnoszą sukces. W Anglii za duża presja na wyniki się robi przy mega rywalizacji. tam kupują i lądujesz na wypożyczalniach - jednostki mają szanse się wykazać i to nie w takim wieku.

poza tym chłopak w wieku 17 lat nigdzie poza Barcą nie dostanie pierwszego zespołu i graniem w nim.

10

prosta sprawa.
barca postawiła drabinkę i plan rozwoju.
Kasa według nowej drabinki.

Totki przebily ofertę i Barca nie chciała się licytować robiąc kominów płacowych jak za bartka.

Brawo my.
Nie on to inni przyjdą pokazując, ze się da.

przykład Roque, Pedriego, Faye pokazuje, ze mozna.

Kolejny jest Messinio który tez powiedział tak barcelonie mając juz lepsze oferty.
Teraz Barca w lecie musi go sfinansować.

0

@mleczkoo tak naprawde pod względem liczb to nasz najlepszy skrzydłowy.
Jedyne czego mu brakuje to widowiskowości bo u nas chyba się to liczy.

W Anglii patrzy się na liczby i tam znów będzie jednym z najlepszych.

0

ciekawe ile by nas kosztował.
chłopak ma to coś.

Do tego Rouqe i Yamal idealnie by pasowali.
Ferran i dokoptować kogoś na skrzydło typu Salvio z Girony

1

@Litman 10 mln, a 30 mln to spora róznica.

I koleś jest mega talentem.

0

@tgrzeb wiekszość zerwań ścięgna to nie wina zmęczenia tylko tego, ze gracz źle stanie lub zostanie ścięty. Co powoduje gwałtowne przeciążenie.

Co do mięśni da się to śledzić i robić badania USG przeciążenia mięśni, zakwaszenia.
Ale nie jest jeszcze jakiś top w piłce nożnej. częściej spotykane u topowych sprinterów.

1

@LM10GOAT postawić kogoś z młodych do składu - sprawdzają się.
kolejny opad który przyjdzie się opalać do nas.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?