1

Darmiana to powinni kopać go przy kazdej okazji az mu coś odwali i wyleci

3

ten mecz i tak na 3 stoperów jest jak dla mnie 3-6-1

2

pewnie znów kogoś poszukają.
Wiec nie ma tragedii.
Większy pech jak by to był wrzesień juz.

Niech zdrowieje chłop.
Jeszcze pomocnika i napastnika im brakuje do zajechania normalnie.

My pecha mieliśmy rok temu teraz przyszło na Real.

1

kibice Realu nawalali sie z nas to maja :) swój szpital u siebie.
Szkoda tylko graczy bo po tych kontuzjach dochodzi się miesiącami do formy.

I coś czuje, ze to nie ostatnia kontuzja u nich.
Śniło mi się, ze na cały sezon wypadł im Vini z Valverde.

0

@Compadre 2 ...

0

kwestia jak czy uda sie szybko bramkę strzelić.
Jak sie uda to wygramy i moze wysoko.

Dla mnie sporo meczów do grania na 3-5-2 lub 3-6-1 w tym sezonie.
14-15 zespołów mocno osłabiło kadry i będa się z nami i Real-em murować.
Wygra ligę ten kto lepiej te mury w tych meczach przebije

2

największy plus poprzedniego sezonu, ze nasza młodziesz lekko dojrzała:
- Balde
- Kounde
- Gavi
- Pedri
- Fati

A Ci Panowe w końcu weszli na swój poziom:
- De Jong
- Aroujo

Do tego zyskaliśmy młodość i doświadczenie:
- Martinez
- Ilkay
- Yamal
- Abde
- Fermin

Jest potencjał i trzeba go rozwijać dalej.


1

@Ptasior wszystko spoko. tylko nikt nie mówi ile nas to kosztuje.
Sprzęt spoko tylko wojskowi nic nie mają do gadania i czasem chcą coś innego niź dostają :D

0

@Dankho94isback a potem Barca kasy nie ma :) taki to kibic złodziej

2

@Cule1234 rewelka. ogra się i kolejny lewy obrońca gotowy będzie.

0

@szkutnik91 tak i 30 min po kontuzji

0

takie mecze to powinno sie grac 3-5-2:
Araujo - Kounde - Christensen (Eric)
==========Oriel - De Jonge=========
Raphinia =======Pedri===========Fati
=====Lewandowski - Ferran======

Nam potrzeba przewaga w dominowaniu i 2 graczy w polu karnym na murowanie się przeciwników.

0

zlitujcie sie. nie daja za to karnych.

1

35mln zysku. dobra wiadomosc

0

0

przeciez to nie dzwignia ludzie. Tylko resprzedaż tego co poprzedni nabywca nie zrealizował i tyle.
Juz w sierpniu 2022r LL zmieniła prawo i kolejne takie opcje nie są liczone do FFP.

Teraz tylko poczekać do kolejnego sezonu i w końcu wejdziemy na 1 do 1 po spłaceniu ostatnich 70mln EUR zaległych pensji + sporej amortyzacji starych kontraktów.

Z nowym stadionem wejdziemy na przychody na poziomie około 900-1000mln EUR.
Optymistyczne założenie po 2-3 latach mówiły o przychodach na poziomie 1-1,2mld EUR rocznie.

Więc w teorii będziemy mogli około 600-700mln EUR dawać na zarobki 1 zespołu.
Zakładam, ze bezpiecznie było by około max 600mln trzymać i starać generować zysk netto co rok na poziomie około 100mln i odkładać i inwestować w aktywa dajace zyski pośrednie dla klubu.

0

@Cule1234 niestety na 1 sezon trzeba go brać.
Bo kasą nie śmierdzimy

0

@Domin7777 nie bo był liczony.
czekamy na te 30 mln od funduszu z niemiec lub meksyku.

0

@P33ck wielka szkoda - niech tam nie idzie. to drzwi w jedną stronę.

mogli by powalczyć o niego

0

@Culers nie ma szans, to sa dobre oferty.
Jak na tyle meczy. Jak nawet oglądasz 4-6 meczy to wychodzi Ci około 10-15zł.

Jak byś chciał choć iść na jeden mecz to wydał byś dużo więcej

0

@Culers lepiej umowe odpisać i mieć dostęp do Eleven, polsatów i moze netfixa i masz koło 100-120zł
to juz spoko oferta jest

0

Totki z takim składem to znów koło top 10 sie zakręcą.
Aston Villa juz ma lepszy skład i widać głowę do budowania zespołu.

Kessie pasował do BPL nie wiem czemu nie chcieli wzmocnić nim swojego składu.
Tam by grał 90% meczy w pomocy

0

2

@urbipl i co powiedział strasznego.
tak samo PIS popiera w Niemczech prawice i we Francji i włoszech.

Ta sama frakcja wiec bronią swoich interesów.
Tak samo PIS wpierało Trampa.

Polityka na tym polega - byle było to legalne i w granicach prawa.


1

PSG robi czyszczenie szatni i w końcu robią zespół.

Lusi moze to poukładać bo juz nie będzie wielkich ego tylko może powstać wielki kolektyw.

0

@AlphaNumeric Xabi Alonso

0

po tym sezonie wchodzimy na 1 do 1.
Spłacamy ostatnie 70mln zaległych pensji.
Większość wysokich kontraktów odchodzi w niepamięć.

Zostanie jeszcze amortyzacja transferów - jakies 250-300mln ale to juz nie jest wielki problem problem jak te pensje.

Zejście na poziom 400 mln jest bliski na szczęście.
Teraz tylko trzymać sie polityki jak Real - chcesz więcej to dowiedzenia tylko dawaj kase za transfer.

0

@ShawnC a oglądałeś mecze presezonu ?
Bo wyglądał bardzo dobrze - moze być jeszcze lepszy jak dla mnie.

Odzyskał luz w grze.

0

i kogo po sprzedazy chcecie na lewą stronę ? ?
tylko ni pisać o jakiś transferach po 100mln.

Bo PSG nie da więcej jak 40-60mln => wiec my wydamy z kontraktem max 20-40 mln

Słucham :) :)

1

@Gacu95 a kogo dasz na lewą stronę.
Jak sie będzie dobrze prowadził i dobrze dbał o kolano to nic mu nie będzie.

A mu zalezy więc warto dać szansę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?