7

jakas masakra 400mln pensji Bart odłozył na przyszłość ?
kur... tyle to klasowe kluby na rok wydają - jakas masakra.

Jak zostało 70mln tylko to juz kolejny sezon moze być lepszy tylko.

3

@abram3k co to za problem zrobić 19 wygranych w 1 rundzie i potem miec zapas ? ?

0

@Antimadridista_WR jak nie wiesz to trudno.
jeden z najlepszych stoperów obecnie na świecie

0

jesli City kupuje Rice to Silva chyba odchodzi - bo tak to ruch bez sensu dla nich.

Pep ma podejscie - nasyconych graczy zamienia na nowe zabawki i to działa.
Kasa sie zgadza i tak.

Jesli jeszcze sprowadzi Gavigola do obrony to kolejny sezon moze powalczyć o komplet wygranych pucharów.

BPL - jak weznie Rice to chyba nikt go nie powstrzyma
Super puchar - raczej spokojnie
Tarcza - tam zawsze rotuje więc moze byc różnice
KMŚ - tylko pech ich powstrzyma.
Puchary krajowe x2 - tylko od rotacji zalezy co wybierze.

0

@MOLESTA do czasu zgłoszenia przez inny klub - co pewnie nastąpi za jakis czas.

0

@Messibestplayerintheworld nie stac nas na niego.

0

@Essos będzie grał na pozycji Odegarda za napastnikiem.
Odegard nie miał zmienika - a poza tym pokryje i 9 i prawe skrzydło od biedy.

Dobry ruch - ograny zawodnik na wyspach i młody

2

@MOLESTA wartość umowy nie odbiega o tych topowych co grają w LM więc nie ma tu pompowania kasy na niespotykana skalę jak było w City czy PSG gdzie wartości przekraczały 2-3 razy średnie rynkowe dla topowych klubów.

0

@Mow_mi_Douglas i jak im to udowodnią.
zawodnicy na listach transferowych to sobie ich kupili.

1

te 50 mln juz podzielili czy dalej dzielą ?

0

mołdawia nas zdominowała :D ja pierdole co oni robią

0

@Danny Gaucho do 100 leko dojedzie

0

@szkutnik91 PSG chce sie go pozbyc i zwolnić kasę. NIe zdziwię się, jak sie zgodza.
Na wyspach pewnie sypnie sobie z 50mln - jak zrobił z Chelsea w grudniu - powiedział tam coś koło właśnie 50mln netto.
Tylko trzeba pozbyć się jednego skrzydłowego z klubu jak co.

6

@Pawel13sz gdzie spakować :)

1

@Kgorecki2500 włąsnie działa - wywalają kilka tys pracowników na bruk :)

3

@matirix20 nie moze. bo rodzina i znajomi oskarżą ten portal o rasizm na tle tego, ze czarny mniej kosztuje od białego :)

1

@Lucerfi koło 18 bądź juz pod bramkami - długo czasem im idzie sprawdzanie :)

1

@talizmo Perez nie da 100mln za 30 latka.
Prędziej kupi kogos młodego za 70-90 mln

0

@A4ron to jest praca z klubami - tam szkolenie od najmłodszych jest scentralizowane.
Dla Chorwacji sport to podstawa w promocji kraju.

Piłka, kosz, ręczna, wodne sporty, tenis i wiele innych (jak sporty zimowe)
Kazdy większy talent dostaje wsparcie w rozwoju - i jest pilnowany aby to przynosiło zyski krajowi.

Tak samo jest w USA - tylko tam idzie to przez uczelnie i fundacje mld - bo chcą się chwalić kogo to oni nie wypromowali - ale działa.

A u nas związki są nastawione kto więcej się nachapie w korycie +

3

w koncu maja trenera który moze ten burdel ogarnać.
Chłop umie trenować i będzie miał posłuch u graczy.

Ma na koncie wiele sukcesów. Więc tam pewnie tez sobie poradzi.
Znajac szejków pewnie mu kupią kogo będzie chciał.
Choć juz, kupili kilka ciekawych nazwisk do składu.

Jeszcze odpowiednia 9 i mogą być piekielnie niebezpieczni w swojej grze.
Zakładam 3-5-2 u nich.

6

moze Ferran lub Fati w PSG ? :) za dobrą kasę.

0

@Encore a jego stara jest w pakiecie ? ?

0

@Encore i bardzo dobrze - kolejny po Philipe C. który nie miał by u nas swojej pozycji.
Jakaś masakra.

My potrzebujemy:
- prawy obrońca
- DM
- Napastnik
- kogoś na zmianę do Pedriego

Na skrzydła mamy juz - trzeba tylko nimi wstrząsnąc.

0

@Encore młody napastnik z Villarrealu - według mnie chłopak ma spory potencjał.

0

Nicolas Jackson odchodzi do Chelsea. Kolejny młody zdolny znika z LL.
Masakra jakaś - ta liga upada coraz bardziej

0

@Encore z Bruno, Rashfordem i On mogli by powalczyć o 1 miejsce.
Do tego wraca Greenwood do składu.

Mając kilka dobrych graczy na ławce będzie mega paka z 1 gwiazdą centralną - to moze wypalić

0

@betonito 10 netto - 19 brutto

2

@Artysta9 i tak za 10-15 lat klub w tej formie moze miec problem.
Zobaczymy - socio marudza, a jak przychodzi dać kasę to wielki problem.

0

@DonCarletto
Bellingham 103mln +30mln w bonusach

0

@betonito czemu - zarobili sporo na awansie do LM.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?