fenix1983
Dołączył/a: grudzień 2017
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Pawlak1992 Real ma około 400mln EURO do wydania
0
Perez nie jest głupi.
Nie kupi gotowych gwiazd - postawi na młodych.
Jude juz prawie jest.
Do ataku dochodzi Brahim, doświadczenie na rok Joselu.
Dojdzie jakiś srodkowy napastnik ale to raczej nie Harry będzie = zakładam jakąś niespodziankę - ja tam bym widział Ramosa z Benfica lub Lautaro z Interu - młodzi i do ukształtowania jeszcze gracze pod top.
Skrzydło tez pewnie wzmocnią i kogoś na obronę - ale to tez pewnie w formie inwestycji będzie.
0
@Kapiczek pewnie za free go puścili bo chciał odejść.
0
rewolucja jak u nas lekka.
Odeszła stara gwardia i czas na nowych amigosów.
Ciekawe kto lepiej to rozegra z obu klubów.
1
4-2 :):) :)
0
@Emhyr bo odchodzic Kovacic i będzie miał gdzie grać i kasa sie zgadza. Poza tym nawet jak mu nie wyjdzie zawsze ma gdzie iśc.
14
@CPuyol bo kase za cały przyszły sezon dostał i tyle
Perez pewnie chce miec go z głowy i tyle
5
brawo :) :)
0
dla mnie ściganie na siłę się o Messiego jest bez sensu.
jego przybycie da pewnie 1 miejsce w LL liga w kolejnej edycji.
Ale wolał bym poświęcić sie i do konca uzdrowić klub finansowo i ruszyć z kopyta wraz z nowym stadionem.
Powalczyć o Mapeta z PSG za rok jako symbol odrodzenia Barcy i koło niego zrobić kolejną dekadę z Pedri, Gavi, De Jonge, Balde.
W tym oknie powalczyć o Vega i kogoś na prawą strone.
2
@takisobiektos chciałem go w barcy. rewelacyjny transfer
1
tych pozyskać:
Do składu:
- Evan Ndicka - jest za free - stoper
- Igo - za free juz zaklepany stoper
- Ilkay Gündogan- jest za free - pomoc
- Daichi Kamada - jest za free - pomoc
- Wilfried Zaha - jest za free - kontrakt 2+1 - skrzydło
- Roberto Firmino- jest za free - 2 lata - zmiennik Lewego
- Cancelo wypożyczyć jak uda.
Do tego młody Brazol do ataku.
Plus jak by się udało to cała kasa na Kimmicha do pomocy
0
Oddać:
- Erica - 20-25mln
- Kounde - 75-85mln
- Kessie - 25-35mln
- Torre - wypożyczenie
- Fatti - 65-80 mln
- Ferran - 30-40mln
Do składu:
- Evan Ndicka - jest za free - stoper
- Igo - za free juz zaklepany stoper
- Ilkay Gündogan- jest za free - pomoc
- Daichi Kamada - jest za free - pomoc
- Wilfried Zaha - jest za free - kontrakt 2+1 - skrzydło
- Roberto Firmino- jest za free - 2 lata - zmiennik Lewego
- Cancelo wypożyczyć jak uda.
3
@BorzyKrzys bardziej faszystowski :)
3
wielka była by szkoda.
Ale jak by miał dobrą ofertę to wymienić za:
- Igo - juz zaklepany
- Evan Ndicka - brac póki jest za darmo jeszcze
I kasa na prawego obrońcę wpadnie :)
2
i gdzie my chcemy Messiego na taki mecz. Tylko ławka i wejscie na ostatnie 20-25 min
tak gra w 10
0
@barcelonaLM ludzie to debile - wezną 800zł co miesiąc - a będą oddawać 1000-1200 w inflacji i podatkach. A te dzieci będą robić do śmierci bo nie będą miały z czego brać emerytur :) jak w Grecji i Argentynie.
2
25 mln to min. w Anglii wieksze drewniaki za 40-50mln chodzą.
1
On I Raphinia to gracze na Anglie na otwartą ligę gdzie jest sporo meczy otwartych od bramki do bramki.
Nie zdziwi mnie jak w dobrym składzie zrobi min 10 bramek i asyst.
A Raphinia załapie się pod 15-20 w dobrym sezonie.
1
i w Anglii zrobi bardzo dobre liczby zapewne
0
@okiemtypera_lucaxx95 a jak wygląda kasowo - przedział podaj jaki to na pełny etat teraz jest
0
@Vernon_Roche ciekawe jak ? u szamana ? ?
1
@QuaReL a kogo za nich ? ? ?
1
bedzie mistrz - to będą rotacje.
Będą grać Ci co będą na sprzedaż plus testy tych co moze zostaną.
1
dobry zespół i się odbuduje na spokojnie.
Chłop ma talent - potrzebuje gry i gry.
I spokoju.
Talentu sie nie gubi - tylko u nas niestety nie pogra juz. Wchodzi nowa gwiazda i go zastąpi.
Jak by posłuchał lekarzy i poszedł na operacje zyskał by kilka miesięcy więcej tak stracił prawie 8-9 mieszków i po zawodach.
Przykład Umtiti
0
@Murazor sa kluby które maja mniejsza kase i taki zawodnik to dla nich wielka wartość dodana
0
Ansu potrzebuje jednego sezonu na poziomie 40 meczy - dla niego idealne jest wypożyczenie gdzieś gdzie pogra też w LM/LE.
We Francji - Marsylia
W Holandii - Ajax
W Niemczech - Union
W Anglii - nie graja w pucharach w kolejnym - ale Brighton - by mu siadł
We Włoszech - Milan jak Diaz odejdzie - idealnie by się wpasował
0
Ciekawy będzie kolejny sezon. Nam potrzeba jeszcze 1-2 dobrych stoperów.
1 kreatywnego pomocnika - bo Pedri i De Jong to za mało na cały sezon.
I przydało by się aby nasze skrzydła odzyskały ciąg:
- Fati na cały sezon do wypozyczenia w Hiszpanii / Holandii / Niemiec - zespół z LM
- Ferran - sprzedaż w jego miejsce Yamal do ogrywania na zmianę z innym młodzianem
Warto by powalczyć o:
- Evan Ndicka - za darmo i gra naprawdę świetnie (wpasuje się do nas)
- Alejandro Grimaldo - chciał bym go u nas za Albe (jak odejdzie - czeka na nas)
- Daichi Kamada - sprzedać Kessie i brać Japońca - sporo wpadnie kasy z Japonii
- Houssem Aouar - bardzo ciekawa opcja - szkoda, ze miał sporo problemów z zdrowiem. Zapowiadał się na genialnego pomocnika. CIągle młody 24 lata i jak gra to gra zawsze dobrze.
- Youri Tielemans - pasuje do nas stylem gry - Jak Sergio B. nie zejdzie mocno z ceny to bym jemu proponował grę u nas
Lionel Messi - tutaj chyba nie ma co dywagować - nawet jak ktos niechce to i tak przyjdzie
- Roberto Firmino - wymienić za Ferran
- Marcus Lilian Thuram-Ulien - zmienik Lewego jak dla mnie i słabszych rywali od początku u nas.
Jest kogo sprzedać i kogo brać. Wiem - to nie FIFA - większość tych graczy czeka jednak na nas z podpisami umów gdzie indziej - więc nie jest to jakaś abstrakcja.
0
@MRE wycena sądu i FIFA - w granicach 40-60nln
0
co się stało na mistrzostwach świata w snooker ze stołem ? ?
2
@Kengo dzwonisz do banku - przysyłają serwis do 48h i liczą gotówkę.
do tego weryfikują nagranie czy odbierałeś kasę - zapis archiwizują min 90 dni