fenix1983
Dołączył/a: grudzień 2017
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@kuz jak bym dodał miał bym podobnie.
0
@Karamba eleveny juz płacę 15zeta tez miałem rok za free
0
@macio_944 Discovery, Planet .... - nie mam kanałów erotycznych :) nie potrzebuje jeszcze
0
124zł:
- canal+
- eleveny
- polsat sport-y
- netfix
- NC+ GO
- wszystkie przyrodnicze
- dekoder 4k
Mozliwość dobrania Viaplay
Taka dostałem ofertę z NC+ na 2 lata ?
Płacę 120 teraz - mam HBO zamiast Netfixa i dekoder HD
Jak to wygląda u was?
1
@Sz4lony bedzie jeszcze Viaplay za jakis czas. Ale to na NC+ Go
0
@Emhyr około 20mln brutto do 24.
ma od 10 do 12 mln netto.
Odchodząc oszczędzamy około 8-10 mln brutto.
0
i tak nie będzie grał. lepiej go oddać i mieć 40 czy 50% pensji z głowy u nas - to i tak kilka mln mniej.
A zakładam, ze będziemy grać 3 obrońców wiele meczy.
0
@Klaudiaa8 spokojnie moze to zrobić. Z takim zapleczem jak ma w MC to realne jest.
Co mecz będzie miał średnio po 5-10 szans na bramy
0
@kejdzi krypto za 20mln będzie
0
@dylanwzgw canal+go tylko - przez neta
0
@Fabik87 ile razy ich oglądam to przegrywają mecze :D :D
0
Inter bez szału narazie. Wygrywają ale nie powalają grą
0
@szczehu około 7-10 dni czasem
Trzeba sledzic stronę REFE
13
Lewy - drewno, emeryt, szkoda kasy na niego. Depay lepszy.
Ośmieszamy się, 50mln poszło w bloto :) coś zapomniałem - od tych wszystkich maruderów i płaczących na Lewego u nas ??
Gdzie są Ci kibice teraz i płaczący po Raphini jak samo ? ?
0
40 powinno wpaść w tym sezonie mu.
2
ile osób mówiło, ze Raphinia to szkoda kasy, nie sprawdzi się, średniak z UK - po co on nam. Chłop spokojnie zakonczy sezon z 15 asystami i kilkoma golami.
99% go nie widziało i krytykowało - dobrze, ze chłop gra swoje. A według mnie do tego co grał w anglii jeszcze mu brakuje troszkę i wskoczy na ten poziom
1
Blade na plus.
Dembus top na skrzydle.
Raphinia to strzał w 10 u nas - ma chłop fantazje z piłą.
Arujo to mistrz.
Pedri i Gavi bardzo dobrze.
Lewy zamiata
0
@Dieselzor wystarczy kupić TV boxa za 200-400pln i masz to samo zamiast TV.
1
kiedy kalendarz meczowy będzie tu aktualny :) fajnie było by zobaczyć jak wpływa to na ligę i jak sie on układa.
0
@Bogan wole jego jak De Jonga - przynajmniej walczy i sie stara.
Ten juz zrobił 2-3 sety przeciw nam.
0
ludzie przeciez gramy 3-5-2
Obrona: Araujo, Koundé, Éric García
Pomoc: Balde, Busquets, Pedri, Gavi, Dembélé,
Atak: Lewy, Raphinia
1
@shoZu 54mln ,,,,,
0
@Pitinho mamy 60 mln jeszcze na zakupy bez sprzedazy
0
ławka robi wrazenie :)
tak to mozna grać cały sezon.
Dodać jeszcze dobrego prawego obrońcę i będzie gitara.
Pjanic, Depay - out i mozna lecieć po Foyth-a.
0
3-4-3 gramy. super
1
@barcelonaLM Europa od 3 tys lat przechodzi co jakis czas przez wielki kryzys z którego wychodzi mocniejsza.
Ten napędzi rewolucję wodorową i OZE.
Kazdy złoty wiek poprzedza dekada czarnych chmur.
Chiny pompują balonik - a mają wielki problem:
- rosnące zadłuzenie wew.
- wielki problem demograficzny przez politykę 1 dziecka
- otacza ich coraz więcej wrogów
- NATO weszło na pacyfik
- Japonia po 50 latach uznaje Chiny za zagrozenie dla jej egzystencji i wychodzi z pacyfizmu - ogłoszono plan produkcji 1000 pocisków o zasięgu 1000km które mają być przez 24h/7 dni wycelowane w porty wojenne Chin i ich flotę.
0
PSG w koncu robi transfery z głową.
Pomoc och najsłabsza pozycja wygląda teraz bardzo fajnie.
Jak Ney nie złapie kontuzji to będą mocni.
Bo teraz Ney to ich najlepszy gracz.
0
@J4no Pique nie liczę
0
Ludzie mamy 23 graczy. Mają grać aby nie było, ze 2 kontuzje i nie ma kto grać.
Mamy maraton - meczy co 3 dni teraz - przez ponad miesiąc.
Bez jaj - po to są aby ich rotować. Mamy 4 stoperów - muszą grać.
mamy 6 napastników - trzeba utrzymać ich w rytmie.
mamy 6 pomocników - muszą mieć siły do 13km na mecz - bez rotacji zapomnijmy o tym.
Chyba zapomnieli juz co niektórzy tutaj jak nas zaorał Liv, Bayern, Roma - bo mieliśmy siły na 30 min.
Temu Xavi ma taką kadrę aby nią grac.
0
@Survier widziałeś kalendarz ? ? czy ślepy jesteś ??
mamy tyle meczy, ze do listopada nie będzie stałej jedynastki.
Dla mnie co 3 dni moze grać połowa graczy z ławy.