0

@kuz jak bym dodał miał bym podobnie.

0

@Karamba eleveny juz płacę 15zeta tez miałem rok za free

0

@macio_944 Discovery, Planet .... - nie mam kanałów erotycznych :) nie potrzebuje jeszcze

0

124zł:
- canal+
- eleveny
- polsat sport-y
- netfix
- NC+ GO
- wszystkie przyrodnicze
- dekoder 4k
Mozliwość dobrania Viaplay

Taka dostałem ofertę z NC+ na 2 lata ?
Płacę 120 teraz - mam HBO zamiast Netfixa i dekoder HD

Jak to wygląda u was?

1

@Sz4lony bedzie jeszcze Viaplay za jakis czas. Ale to na NC+ Go

0

@Emhyr około 20mln brutto do 24.
ma od 10 do 12 mln netto.

Odchodząc oszczędzamy około 8-10 mln brutto.

0

i tak nie będzie grał. lepiej go oddać i mieć 40 czy 50% pensji z głowy u nas - to i tak kilka mln mniej.
A zakładam, ze będziemy grać 3 obrońców wiele meczy.

0

@Klaudiaa8 spokojnie moze to zrobić. Z takim zapleczem jak ma w MC to realne jest.
Co mecz będzie miał średnio po 5-10 szans na bramy

0

@kejdzi krypto za 20mln będzie

0

@dylanwzgw canal+go tylko - przez neta

0

@Fabik87 ile razy ich oglądam to przegrywają mecze :D :D

0

Inter bez szału narazie. Wygrywają ale nie powalają grą

0

@szczehu około 7-10 dni czasem
Trzeba sledzic stronę REFE

13

Lewy - drewno, emeryt, szkoda kasy na niego. Depay lepszy.
Ośmieszamy się, 50mln poszło w bloto :) coś zapomniałem - od tych wszystkich maruderów i płaczących na Lewego u nas ??

Gdzie są Ci kibice teraz i płaczący po Raphini jak samo ? ?

0

40 powinno wpaść w tym sezonie mu.

2

ile osób mówiło, ze Raphinia to szkoda kasy, nie sprawdzi się, średniak z UK - po co on nam. Chłop spokojnie zakonczy sezon z 15 asystami i kilkoma golami.

99% go nie widziało i krytykowało - dobrze, ze chłop gra swoje. A według mnie do tego co grał w anglii jeszcze mu brakuje troszkę i wskoczy na ten poziom

1

Blade na plus.
Dembus top na skrzydle.
Raphinia to strzał w 10 u nas - ma chłop fantazje z piłą.

Arujo to mistrz.

Pedri i Gavi bardzo dobrze.

Lewy zamiata

0

@Dieselzor wystarczy kupić TV boxa za 200-400pln i masz to samo zamiast TV.

1

kiedy kalendarz meczowy będzie tu aktualny :) fajnie było by zobaczyć jak wpływa to na ligę i jak sie on układa.

0

@Bogan wole jego jak De Jonga - przynajmniej walczy i sie stara.
Ten juz zrobił 2-3 sety przeciw nam.

0

ludzie przeciez gramy 3-5-2
Obrona: Araujo, Koundé, Éric García
Pomoc: Balde, Busquets, Pedri, Gavi, Dembélé,
Atak: Lewy, Raphinia

1

@shoZu 54mln ,,,,,

0

@Pitinho mamy 60 mln jeszcze na zakupy bez sprzedazy

0

ławka robi wrazenie :)
tak to mozna grać cały sezon.

Dodać jeszcze dobrego prawego obrońcę i będzie gitara.

Pjanic, Depay - out i mozna lecieć po Foyth-a.

0

3-4-3 gramy. super

1

@barcelonaLM Europa od 3 tys lat przechodzi co jakis czas przez wielki kryzys z którego wychodzi mocniejsza.

Ten napędzi rewolucję wodorową i OZE.
Kazdy złoty wiek poprzedza dekada czarnych chmur.

Chiny pompują balonik - a mają wielki problem:
- rosnące zadłuzenie wew.
- wielki problem demograficzny przez politykę 1 dziecka
- otacza ich coraz więcej wrogów
- NATO weszło na pacyfik
- Japonia po 50 latach uznaje Chiny za zagrozenie dla jej egzystencji i wychodzi z pacyfizmu - ogłoszono plan produkcji 1000 pocisków o zasięgu 1000km które mają być przez 24h/7 dni wycelowane w porty wojenne Chin i ich flotę.


0

PSG w koncu robi transfery z głową.
Pomoc och najsłabsza pozycja wygląda teraz bardzo fajnie.

Jak Ney nie złapie kontuzji to będą mocni.
Bo teraz Ney to ich najlepszy gracz.

0

@J4no Pique nie liczę

0

Ludzie mamy 23 graczy. Mają grać aby nie było, ze 2 kontuzje i nie ma kto grać.
Mamy maraton - meczy co 3 dni teraz - przez ponad miesiąc.

Bez jaj - po to są aby ich rotować. Mamy 4 stoperów - muszą grać.
mamy 6 napastników - trzeba utrzymać ich w rytmie.

mamy 6 pomocników - muszą mieć siły do 13km na mecz - bez rotacji zapomnijmy o tym.
Chyba zapomnieli juz co niektórzy tutaj jak nas zaorał Liv, Bayern, Roma - bo mieliśmy siły na 30 min.

Temu Xavi ma taką kadrę aby nią grac.

0

@Survier widziałeś kalendarz ? ? czy ślepy jesteś ??

mamy tyle meczy, ze do listopada nie będzie stałej jedynastki.
Dla mnie co 3 dni moze grać połowa graczy z ławy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?