0

@Striker Viaplay masz juz w C+ Go

1

po sprzedaniu Frankiego jak ma zostać Pianic i Nico chyba nie ma sensu kupować nowego pomocnika.
lepiej tą kase wydać na spłatę długów wobec graczy - tam przeciez z 200 mln jeszcze pewnie mamy jak nic licząc kase dla Messiego i innych

0

@Ricc mamy jeszcze ponad 20 dni do startu sezonu.
Xavi jasno postawił na przygotowanie - więc napewno to nie zostanie zaniedbane.

1

@IronSanHybrid a potem dziwota, ze maja nas za debili

2

szanujmy sie - Real ma ponad 7 dni krótsze przygotowania i to 1 ich mecz. troszke pokory u nas

0

@taris taki niemiecki młody Lewy

0

@Zoker majac Araujo i Kunde po co on.
Głową i tak będzie w USA przy dzieciach. Na 100% przegra proces o opiekę nad dziećmi. Wiec wyjadą do USA.

0

Pique chyba najelpiej puścić do MLS.
Shaq i tak zabiera tam dzieciaki - więc chłop i tak co chwila tam będzie latał.

20 mln mniej do płatności będzie. A na obronie z Kunde i ekipa da rade. 5 stoper to jakis młodzian od nas by się przydał do szkolenia.

De Jong tez papapa i Depay i mamy mniej jakies 50mln na liście płac.

0

@Fabik87 pewnie koło 45 mln plus z 10 zmiennych

0

@Clue na prawej lub w 3 moze sie sprawdzic. Liga włoska jest wolniejsza troszkę

0

@Tasde ja pierd.......

0

@adi7adi8 mieli :) :)

0

gdzie ta powtórka o 20 na eleven - w ci..... leca

5

@Lionel_Messi10 aa na Rudigera nie mieli 8 mln ;D

3

@PatrykBarcelona tak samo - mają cały turniej.

0

GD to obowiązek.
Juve to będzie średni mecz.

W GD Lapcio pewnie będzie chciał okazałego zwycięstwa dla poprawy morale przed nowym sezonem i przyciągnięcia kolejnych gwiazd.

Cos mi się wydaje, ze będzie chciał zapolować na Mapeta za 2 lata.

1

C. Rolnaldo przymierzany do Atletico D.S. :)
ale to by było okienko:

- Lewy u nas
- CR u materacy
- Mapet u szejków
- Hochland u szejków

- Real Eden Hazard :D :D

0

@Janas11224 jak będzie miał juz numer to zrobią Ci nadruk

2

moze nawet z Berlina lecieć :) wazne, ze jest tam samolot do naszych

0

@xVENUMx za tydzien z bramą :) :)

0

@Seledynowy taaa moze 1 miesiąc

0

@Mixtape od dawno sie na to zapowiadało po prawdzie.
bez tego V by sie nie utrzymał w Polsce.

A i dla C+ to jedyna szansa na powstrzymanie ekspansji PolsatBox

1

@tutajBagno najlepiej z Nike.com Na stronie Barcy to sie w Hiszpanii opłaca.

to nie ma znaczenia dla klubu, a masz sprawniej. jaki rozmiar masz zwykłej koszulki taki kupisz w sklepie.
Zapewne niedługo jakaś sieć sportowa wprowadzi koszulki Lewego do sprzedania
wiec i tam będą do kupienia.

0

na allegro juz szaleją oszuści - nie dajcie się nabrać :)
tylko orginal kupować bo tak wspieracie nasz klub.

Koszulki z Lewym będą dopiero za jakiś czas i to na fcbarcelona.com lub nike.com

Reszta to oszusty które nie dają zarobić Barcy

1

@mateusz33 to będzie 5 moja ;) tym razem złota - tylko szkoda, ze nie na CN w tym roku :( : ( zawsze tak była frajda i dodatkowy smaczek koszulki

0

@CzeksonFCB1899 tylko strona Nike lub sklep sportowy.
Wszystko inne to duza szansa podróbki - wazne aby na dole koszulki była segnatura Nike oraz numer licencji i produktu na licencji - to masz gwarancję pochodzenia i kasy dla Barcy

0

@Dieselzor 589 pln = 129 EUR :D

0

czekac na koszulkę teraz z numerem 9 :)
cena 129 EUR :D 590 PLN - troszkę drogo ale co tam.

Która wybieracie - domową czy wyjazdową ?

Ja chyba tą złotą na wyjazdy - bardzo ładny ten haft miasta jest.

6

teraz tylko czekać na Nike i dostępne koszulki :D :) :) i info brak towaru - dostępny za rok

1

@Pawel13sz jesli chodzi o suche liczby to w poprzednim sezonie w top5 spokojnie jest.
Gra do top 10 napewno.

Musi to pokazać teraz - bo spokojnie moze być w top3-5 skrzydłowych przez kilka sezonów

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?