fenix1983
Dołączył/a: grudzień 2017
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@waletpl od nowego sezonu kontrakt De Jong idzie na 50mln brutto - 25 mln netto :D
Więc albo zetnie to do 10-12 mln albo będzie dowidzenia zapewne.
Nie ma szans na coś takiego teraz.
0
@Uukasz_93 brutto
1
@RosjaninBut
Azp i Alonso to jedni z lepszych graczy na swoich pozycjach.
mają z 2 lata grania = a nam tego potrzeba.
Teraz odmładzamy pomoc i środek obrony + atak (poza Lewym).
W kolejne okno pewnie będzie szukanie kolejnych młodych i 2 napastnika bo to będzie ostatni sezon Auby u nas pewnie i przyjdzie jakaś nowa 9 która się gdzieś pojawi do walki i nauki od Lewego.
A za 2 lata będzie mozna wydać kasę na bocznych obrońców.
wszystko ma jakis sens.
0
@kuz według mnie sprzedaz praw potrzebna + sprzedaz De Jong.
Liczę, ze pozbędą się jeszcze z 8-10 graczy z pierwszego zespołu.
1
@kkbarca idealnie. Chłop sam utrzymał zespół w BPL - z naszych nikt by tego nie dokonał :)
- dobra technika
- wytrzymałość
- walczy w obronie zawsze
- z nami ma szanse na Mundial :)
- drybluje
- biega
- strzela
- doskonałe podanie - gdy by miał w Leeds dobrą 10 to spokojnie na koniec sezonu miał by z 20 asyst
Jak nie oglądałeś z 8-10 meczy nie wypowiadaj się lepiej.
1
@Messibestplayerintheworld zajebiste - bo wiele osób kupi koszulkę tylko dlatego, ze będzie tam Metalica, KISS czy inny artysta. Koszulka stanie się dynamiczna :)
Ja npewno kupię jak pojawi się Lewy u nas i artysta jak Pink Floyd - bo tez podobno jest opcja czy Metalica
0
@Gaucho
Aouar miał swoje 5min - bał się. podobna psycha do Artura czy Philippe - szkoda kasy.
Anthony - super. ale za 50 mln - nie za 80-90mln.
ja bym Kapko pomyslał lub Pepe z Arsenalu. Chłop się tam marnuje jakos mu BPL nie pasuje.
0
@ProMILs nie wirze w to, ze za tyle podpisze.
Jego zostanie to min 150mln na 5lat i kolejny cyrk za 3 lata.
0
@ProMILs i agent chce dla siebie od 20 do 35mln.
Poza tym Sissoko chce zarobków 20-25mln netto :) :)
wiec w 5 lat daje do 250-270 mln na niego :D :D
A tu masz 80-90 mln ;)
2
jak mu zalezy to powie, ze podpisuje co daje Barca na 3 lata i po 3 latach moze grać o kontrakt zycia jak w koncu zagra 2 sezony bez kontuzji.
Raphinia to super zawodnik. Oglądałem często Leeds - to mega kocur - jak by miał dobrego napastnika obok siebie to spokonie miał by liczby na poziomie Mane czy Salacha po tym sezonie. Tyle akcji co zrobił to głowa mała.
A chłopa kopali co nie miara i się nie połamał
4
śnił mi si taki skład na nowy sezon :D ze oglądałem to na stadionie
Marc - Dest-Araujo-Kounde-Alonso
Pedri-Kessie-Soler
Dembele- Lewy-Raphinia
ten skład oglądałem i 4-1 sie skonczyło z Majorką.
23
ma 19 lat - jak dla mnie potrzeba mu dać jeszcze czas i mocno zbudować system mięśni jak było z Messim, Neymar - i to dało efekt - do tego mocno zainwestować w system regeneracji pomeczowej.
0
@Zawsze_Wierny i znów łamać drabinkę i kolejka chętnych bo inny dostał.
rozpędz się i zatrzymaj na ścianie :) - tak sie zrobiło 1,3mld długu koles
0
@Pablit ani jeden ani 2 nam nie potrzebny.
140 mln umoczone w Philippe o podobnym profilu wam coś mówi ?
Jak juz coś to wymienić na Bruno F. z Man UTD
A jak juz wydawać kasę to skrzydłowego takiego jak Raphinia + Christopher Nkunku
do tego Lewy.
Plus defensor.
Do pomocy mamy juz kim grać.
Zawsze mi się podobał pomysł z Ferranem jaki taki wysunięty pomocnik czy pozycja nawet dla Depaya
0
@Edoss wcześniej juz otoczenie Gaya sugerowało, ze woli zostać w Valencji ze wzgledu na konkurencję z Albą u nas - i raczej podpisze nowy kontrakt tam niedługo .
0
@kamilop Fati ostatnio ma problem z mięsniami - to sie da wyleczyć odpowiednia dieta i sporo ćwiczeń dedykowanych :) tylko trzeba fachowców od tego.
Messi to samo przeszedł u nas
0
bo to transfery na lata - tanie, jakość i odejdą do USA lub arabów robic kasę na koniec bez szopek.
Za 2 lata klub juz jako tako wyjdzie na prostą i będzie mozna szukać rozwiązań na lata.
Gaya - sie boi konkurencji - co to za gracz dla nas?
Grimaldo - spoko chłop ale tez za słaby według mnie
Nam potrzeba na obronie graczy odpornych psychicznie
0
jak Dembele postawili i poskładali to i Fati będzie miał zdrowie.
Kwestia odpowiedniego zbudowania mięśni jak dla mnie - to wykonalne ale potrzeba czasu
0
@P33ck przy ich potencjale juz dawno tak powinno być.
Leonardo napchał kase znajomym i głupimi transferami.
Wywalił ponad 1 mld w błoto :) - tylko tam to mają gdzieś.
0
@Azi czyli sprzedaż klubu akceptujesz jakiemuś funduszowi lub mliarderowi
0
Youri Tielemans - za rok ma koniec kontraktu. Moze sie nim zainteresują i go zgarną
0
skonczy sie na 30-35 plus jakies zmienie do 40mln
0
@Image Barto :) i jego zajebiste kontrakty :)
4
@MamerTponad100 ma miec kontrakt na 8mln euro netto i duza część do wizerunku.
to jest OK
0
1,35 MLD EURO długu :) takie drobne.
Tak na powaznie to lepiej skupić się na młodych grajkach + Lewy.
Danilo
Soler - bo tani
Lewy
Jak chcemy doświadczenie to obrony to Marcos OK.
Ale pierwsze lotka musi być 3 graczy z obrony.
1
@tomek8756 jak masz odpowiednią średnią to dostajesz spore stypendia. najbiedniejsi do 100% :) a w Polsce mozesz liczyć na to ?
0
Depay z 2-3 niech strzeli to moze ktoś da 30-40 mln za niego
1
@Szreko podpisał kontrat z klauzulą wykupu 60mln za rok
3
@cris2706 40km w jedna stronę. Dostanę od lipca 500zł netto więcej na paliwo do stawki na stałe od szefa bo nie chce abym odszedł
1
@RomanHoffer nie - za duzo nawiązań jest :)