0

@waletpl od nowego sezonu kontrakt De Jong idzie na 50mln brutto - 25 mln netto :D
Więc albo zetnie to do 10-12 mln albo będzie dowidzenia zapewne.

Nie ma szans na coś takiego teraz.

0

@Uukasz_93 brutto

1

@RosjaninBut
Azp i Alonso to jedni z lepszych graczy na swoich pozycjach.
mają z 2 lata grania = a nam tego potrzeba.

Teraz odmładzamy pomoc i środek obrony + atak (poza Lewym).
W kolejne okno pewnie będzie szukanie kolejnych młodych i 2 napastnika bo to będzie ostatni sezon Auby u nas pewnie i przyjdzie jakaś nowa 9 która się gdzieś pojawi do walki i nauki od Lewego.
A za 2 lata będzie mozna wydać kasę na bocznych obrońców.

wszystko ma jakis sens.

0

@kuz według mnie sprzedaz praw potrzebna + sprzedaz De Jong.

Liczę, ze pozbędą się jeszcze z 8-10 graczy z pierwszego zespołu.

1

@kkbarca idealnie. Chłop sam utrzymał zespół w BPL - z naszych nikt by tego nie dokonał :)
- dobra technika
- wytrzymałość
- walczy w obronie zawsze

- z nami ma szanse na Mundial :)
- drybluje
- biega
- strzela
- doskonałe podanie - gdy by miał w Leeds dobrą 10 to spokojnie na koniec sezonu miał by z 20 asyst

Jak nie oglądałeś z 8-10 meczy nie wypowiadaj się lepiej.

1

@Messibestplayerintheworld zajebiste - bo wiele osób kupi koszulkę tylko dlatego, ze będzie tam Metalica, KISS czy inny artysta. Koszulka stanie się dynamiczna :)

Ja npewno kupię jak pojawi się Lewy u nas i artysta jak Pink Floyd - bo tez podobno jest opcja czy Metalica

0

@Gaucho
Aouar miał swoje 5min - bał się. podobna psycha do Artura czy Philippe - szkoda kasy.

Anthony - super. ale za 50 mln - nie za 80-90mln.

ja bym Kapko pomyslał lub Pepe z Arsenalu. Chłop się tam marnuje jakos mu BPL nie pasuje.

0

@ProMILs nie wirze w to, ze za tyle podpisze.

Jego zostanie to min 150mln na 5lat i kolejny cyrk za 3 lata.

0

@ProMILs i agent chce dla siebie od 20 do 35mln.
Poza tym Sissoko chce zarobków 20-25mln netto :) :)
wiec w 5 lat daje do 250-270 mln na niego :D :D

A tu masz 80-90 mln ;)

2

jak mu zalezy to powie, ze podpisuje co daje Barca na 3 lata i po 3 latach moze grać o kontrakt zycia jak w koncu zagra 2 sezony bez kontuzji.

Raphinia to super zawodnik. Oglądałem często Leeds - to mega kocur - jak by miał dobrego napastnika obok siebie to spokonie miał by liczby na poziomie Mane czy Salacha po tym sezonie. Tyle akcji co zrobił to głowa mała.

A chłopa kopali co nie miara i się nie połamał

4

śnił mi si taki skład na nowy sezon :D ze oglądałem to na stadionie

Marc - Dest-Araujo-Kounde-Alonso
Pedri-Kessie-Soler
Dembele- Lewy-Raphinia

ten skład oglądałem i 4-1 sie skonczyło z Majorką.

23

ma 19 lat - jak dla mnie potrzeba mu dać jeszcze czas i mocno zbudować system mięśni jak było z Messim, Neymar - i to dało efekt - do tego mocno zainwestować w system regeneracji pomeczowej.

0

@Zawsze_Wierny i znów łamać drabinkę i kolejka chętnych bo inny dostał.
rozpędz się i zatrzymaj na ścianie :) - tak sie zrobiło 1,3mld długu koles

0

@Pablit ani jeden ani 2 nam nie potrzebny.

140 mln umoczone w Philippe o podobnym profilu wam coś mówi ?
Jak juz coś to wymienić na Bruno F. z Man UTD

A jak juz wydawać kasę to skrzydłowego takiego jak Raphinia + Christopher Nkunku
do tego Lewy.
Plus defensor.

Do pomocy mamy juz kim grać.
Zawsze mi się podobał pomysł z Ferranem jaki taki wysunięty pomocnik czy pozycja nawet dla Depaya

0

@Edoss wcześniej juz otoczenie Gaya sugerowało, ze woli zostać w Valencji ze wzgledu na konkurencję z Albą u nas - i raczej podpisze nowy kontrakt tam niedługo .

0

@kamilop Fati ostatnio ma problem z mięsniami - to sie da wyleczyć odpowiednia dieta i sporo ćwiczeń dedykowanych :) tylko trzeba fachowców od tego.

Messi to samo przeszedł u nas

0

bo to transfery na lata - tanie, jakość i odejdą do USA lub arabów robic kasę na koniec bez szopek.
Za 2 lata klub juz jako tako wyjdzie na prostą i będzie mozna szukać rozwiązań na lata.

Gaya - sie boi konkurencji - co to za gracz dla nas?
Grimaldo - spoko chłop ale tez za słaby według mnie

Nam potrzeba na obronie graczy odpornych psychicznie

0

jak Dembele postawili i poskładali to i Fati będzie miał zdrowie.
Kwestia odpowiedniego zbudowania mięśni jak dla mnie - to wykonalne ale potrzeba czasu

0

@P33ck przy ich potencjale juz dawno tak powinno być.
Leonardo napchał kase znajomym i głupimi transferami.

Wywalił ponad 1 mld w błoto :) - tylko tam to mają gdzieś.

0

@Azi czyli sprzedaż klubu akceptujesz jakiemuś funduszowi lub mliarderowi

0


Youri Tielemans - za rok ma koniec kontraktu. Moze sie nim zainteresują i go zgarną

0

skonczy sie na 30-35 plus jakies zmienie do 40mln

0

@Image Barto :) i jego zajebiste kontrakty :)

4

@MamerTponad100 ma miec kontrakt na 8mln euro netto i duza część do wizerunku.
to jest OK

0

1,35 MLD EURO długu :) takie drobne.

Tak na powaznie to lepiej skupić się na młodych grajkach + Lewy.

Danilo
Soler - bo tani
Lewy
Jak chcemy doświadczenie to obrony to Marcos OK.
Ale pierwsze lotka musi być 3 graczy z obrony.

1

@tomek8756 jak masz odpowiednią średnią to dostajesz spore stypendia. najbiedniejsi do 100% :) a w Polsce mozesz liczyć na to ?

0

Depay z 2-3 niech strzeli to moze ktoś da 30-40 mln za niego

1

@Szreko podpisał kontrat z klauzulą wykupu 60mln za rok

3

@cris2706 40km w jedna stronę. Dostanę od lipca 500zł netto więcej na paliwo do stawki na stałe od szefa bo nie chce abym odszedł

1

@RomanHoffer nie - za duzo nawiązań jest :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?