fenix1983
Dołączył/a: grudzień 2017
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@IronSanHybrid Siły dywerysjne powinno sie zaraz likwidować.
Kula w łep i wysyłać zdjęcia na strony rosyjski.
Samoloty wywiadowcze NATO są 24h przy granicy, NEXTAR firma zajmująca się mapowaniem ziemi i pewnie kilka innych instytucji muszą przesyłać masę informacji o ruchach wojsk rosyjskich - ukraina za skutecznie ich dewastuje. Nawet w Kijowie Rosjanie nie walczą jakos mocno bo miasto pewnie ma takie zapasy broni, ze wejście wojsk pancernych skonczy sie ich pogromem.
W nocy testowali kilka odziałów Ukraina rozgromiła bez problemu - z tego co sie mówi to wybili wszystkich nie biorąc jeńców. Taki pokaz napewno zabolał rosjan.
8
Ukrainie potrzeba setek JEVELIN-ów i jeszcze więcej lekkiej broni broni przeciwlotniczej. im szybciej tym lepiej - im więcej będzie ginąć rosjan tym szybciej generałowie postawią się Putinowi
2
matko boska on tak umie ? ?
1
@Kusco15 nie ma innej opcji bo stracą innych reklamodawców - a USA i UK odcina po malutku ruskich od kasy. Juz im zamrosili prawie 1 Bln USD w bankach - za kilka tygodni wielkie firmy rosyjskie zaczna tracić płyność finansową i tak nie będą płacić.
A będą wpadać w łapy chinczyków się ratując dla których piłka nie jest sportem nawet 3 kategorii po tym jak ją utopili u siebie
1
@AdamaTraore właśnie wojna na Ukrainie jest na rękę USA, Korei i Japonii.
Wykonczenie Rosji sprawi, ze USA będą mogły skupić na Chinach.
Rosja właśnie dokonuje zywota jako supermocarstwo.
Stracili NS2, Hiszpania ogłasza strategie bycia wielkim HUB dla LNG z Azji dla Europy.
USA chce odmrozić Iran i jego wielkie zasoby dla Europy jako zastępstwo dla Rosji.
Wykonczenie Rosji sprawi, ze całość swojej armady będą mogli przekierować na Pacyfik. A będzie co kierować bo do 2030 wejdą do słuzby jeszcze nowe lotniskowce z całymi grupami około 6 nowych ma być plus do 80 atomowych łodzi podwodnych.
A jeszcze Australia, Japonia i Korea zwiększają swoje flotyle. UK tak samo ma plan na Pacyfiku trzymać 1 flotyle uderzeniową.
Chiny nigdy nie zbiorą takiej siły uderzeniowej, a Rosja blokowała część na Atlantyku.
Wykonczenie Rosji nawet kosztem Ukrainy jest na rękę USA i UK.
1
Vlahovic - nie chciał odchodzić z Włoch wiec głupie gadanie
1
@Sulimo ja z 4-5 razy cały oglądałem i dalej oglądam
0
@Dawidfcb1998 De Jong i Nico zajmą DM - Kessie wesprze Gavi i Pedri w pomocy
4
oby trafił do City. Pep z niego zrobi top1. Pasuje do jego gry - a potrzeba mu DM.
My mamy graczy do pomocy.
Przyjdzie Kessie zapewne za free bo sie napalił na Barce i to będzie komplet w pomocy u nas.
Moze Marco Brozowic jak co
0
@bartulek98 jest tak dobry. Sami trenerzy go uznaja, za najlepszego od czasu Messiego.
Zgarnia mnóstwo nagród gracza meczów czy turniejów młodzieżowych.
Pomocnik ala Gavi jak dla mnie.
Jego brak co gra w Girona to podobny talent
1
@Bielik12345 jeszcze nie
0
@bartulek98 tak
3
w szkółce jest jest jeszcze kilka perełek.
Ja liczę na naszego chłopaka :) talent czystej krwi - nawet większy jak Gavi czy Pedri według trenerów. Mówią, ze takiego gracza nie było w szkólce od czasu Messiego.
Mam nadzieje, ze to prawda i za 4 lata zobaczymy go na nowym CN :)
1
Co wazne trauma po Messim juz przeszła zespołowi.
Gramy szybko oboma skrzydłami + środek.
Kazdy atakuje, przeciwnik juz nie wie jak pójdzie atak.
Bo tak Messi i moze cos będzie. Zespół zaczął biegać i jest wysoki press. tak przez ostatnie 3-4 lata był od święta.
Brutalna ale udana operacja jak dla mnie.
Zawsze będzie najlepszy ale jego czas nadszedł juz rok temu taka prawda.
0
w grudniu mozemy miec 5-6 mistrzów świata :) cos niesamowitego.
0
@Ironman zlituj sie i odejdz
0
@Emhyr temu bedzie jakis stream lepszy jak oni :)
to jakas masakra - miałem 1 miesiąc - totalne dno.
26
dla mnie ta koszulka to hit :) powinna być w muzeum ;) jako cos nietypowego w śród pamiątek po graczach - naprawde ciekawe to.
3
tylko kogo za niego na 9 ? ?
Nie ma lepszej opcji niestety.
Cena robi swoje.
To jak z Lewym - Real do tej pory płacze. Jest okazja i trzeba brać.
Niestety topowy 9 na swiecie jest 4-5 sztuk teraz.
1.Lewy
2. Erling
3. Harry
4. .... ? ?
5. ... ??
4 i 5 kto ? ?
0
@martin3131 bo w niedziele wazniejszy mecz dla Barcy jest
0
Dembus - chyba jednak cos prawdy jest w kolejnych nego.
Tak po prawdzie tylko Szejki mogą mu dac tyle co barca.
Wiec moze zostanie
0
z duchem gry to nie karny ale zmienił lot piłki lekko i niestety tak wyszło
1
miał pecha - za bardzo łapę wystawił - wyglądało jak blok.
nie dał wyboru sędziemu
6
Adama to narazie najlepszy transfer do 11. oby tak dalej. udział przy kazdej bramie u nas
0
@Lisek wypad i tyle.
0
Traore zrobił bramę juz 2 w meczu ;) jak nie kupią go jak będzie tak grał to nie wiem
0
@MESSIah16 czyli jak bys robił w fabryce kiełbas i powiedział szefowi, ze nie będziesz produkował kiełbas ale chce pracować :)
Tez bym zwolnił - po co mi pracownik co nie chce pracować. Niech idzie robić śrubki :)
6
@DLFCB i człowiek wszystkich widział :) jak grają :) dla nas. Piękne czasy.
Gavi za kilka lat ich przegoni z Pedrim na luzie :) oby tylko zdrowie było ;)to i Fati sie tam pojawi
0
@GeneralXavi ehhh szkoda, ze nie jest to lot z jedną osobą na pokładzie ;(
0
@Ney91 Canal + :)