fenix1983
Dołączył/a: grudzień 2017
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Soler do pomocy by sie przydał jako kreator jak dla mnie za niego.
0
@Emhyr na pensje tez - bo mamy mniejszy przychód netto i mniej mozemy wydać według zasad.
0
@franegpro szkoda wielka
0
@marcin62 socio w Barcy to wielka siła - jeśli miało się na przeciw siebie barta który okzal się słabym prezydentem niestety.
Wiec tak mieli - koszt zadowolenia kibiców za wszelką cenę zniszczył nas w 4-5 lat. Do tego blokowali ciągle stadion poprzez brak głosowania.
My potrzebujemy na juz stadionu - mam tylko nadzieje, ze uda się wprowadzić zmiany które zaproponowano ostatnio i loze VIP będą 2 razy większe + kilka mniejszych zmian.
1
sprzedac i brac Kamare za free jak nie podpisał kontraktu jeszcze z kimś.
Chłop nie będzie grał słabiej jak on.
Do tego trzeba dać kolejnego młodziana z zaplecza - niech zapieprza na boisku.
Mozna nawet 2 i wybrać lepszego.
Dembele out i brać Raphinie do skrzydła.
Będzie: Fati, Raphinia, Auba, Ferran, Abde.
Jak by Depay odszedł to zapolować na kogoś jeszcze do zestawu - moze z City uda się kogoś wyrwać na wypozyczenie do nas.
0
@eckov on chce 20-25 mln :D masz tyle ?
Brazol zadowoli sie 7 brutto pewnie
2
@Cichodeyka powiedz co ty byś zrobił?
Bartek dawał takie kontrakty i tak kupował, ze trup ściele sie grubo u nas.
Messi najlepiej zarabia u nas jeszcze w tym i przyszłym sezonie.
Mamy do amortyzacji i spłaty graczy których u nas nie ma.
Stadion sie wali - byłem więc wiem jak to wygląda. Mozna było sobie tynk na pamiątkę zabrać nawet.
Pozyczki na takie %, ze masakra.
Chłop robi co sie da.
Moze dało by się lepiej moze nie.
Wchodząc do klubu gdzie zadłuzenie netto mamy na 1,3mld.
Dług krótko terminowy na ponad 500-700 mln - o ile pamiętam te liczby - to co miało być do 3 lat spłacone.
Trzeba się było ratować konsolidacją tego wszystkiego w jeden kredyt na lepszych warunkach i rozłozyć na 10 lat aby mozna jakoś pływać.
Dalej zostało 700mln które nas rujnuje w transferach, amortyzacjach.
Zle kontrakty które duszą limit płac - po części to nasza wina kibiców. Ile razy było pisane - musi zostać. trzeba mu dać. Niestety mści sie to teraz na nas strasznie.
Sprzątanie na 2-4 lata. Na szczęscie rusza przebudowa stadionu i za 3 lata dojdzie jakies 70-120mln extra kasy dla klubu - o 3 lata za późno ale durni kibice blokowali wszystko.
Teraz trzeba odbudować się krok po kroku.
:):)
3
Bartek dawał takie kontrakty i tak kupował, ze trup ściele sie grubo u nas.
Messi najlepiej zarabia u nas jeszcze w tym i przyszłym sezonie.
Mamy do amortyzacji i spłaty graczy których u nas nie ma.
Stadion sie wali - byłem więc wiem jak to wygląda. Mozna było sobie tynk na pamiątkę zabrać nawet.
Pozyczki na takie %, ze masakra.
Chłop robi co sie da.
Moze dało by się lepiej moze nie.
Wchodząc do klubu gdzie zadłuzenie netto mamy na 1,3mld.
Dług krótko terminowy na ponad 500-700 mln - o ile pamiętam te liczby - to co miało być do 3 lat spłacone.
Trzeba się było ratować konsolidacją tego wszystkiego w jeden kredyt na lepszych warunkach i rozłozyć na 10 lat aby mozna jakoś pływać.
Dalej zostało 700mln które nas rujnuje w transferach, amortyzacjach.
Zle kontrakty które duszą limit płac - po części to nasza wina kibiców. Ile razy było pisane - musi zostać. trzeba mu dać. Niestety mści sie to teraz na nas strasznie.
Sprzątanie na 2-4 lata. Na szczęscie rusza przebudowa stadionu i za 3 lata dojdzie jakies 70-120mln extra kasy dla klubu - o 3 lata za późno ale durni kibice blokowali wszystko.
Teraz trzeba odbudować się krok po kroku.
0
@Tomason w USA tak. jak masz 18 lat. A alkohol od 21 lat - bo jest niebezpieczny dla zdrowia :D
2
Wiecie kto jest najlepiej opłacanym graczem w tym i następnym sezonie u nas :D
Leo Messi :) dla znawców ekonomi :D
Nasz drogi Bart dał mu takie bonusy za podpisanie i wykonanie kontraktu, ze w dobie COVID Messi zgodził się to rozłożyć na kilka lat ;p ;p nie grając u nas zabrabia najwięcej.
Dalej to trzeba spłacać. Do tego dochodzą kolejne takie kwiatki z innymi graczami jako zobowiązania na kolejne sezony.
Na to pójdą wszystkie te pieniądze aby to pospłacać i jakoś wyjść na nogi - inaczej się nie da.
Do tego stadion to obraz nędzy - byłem więc wiem co mówię.
1
@Kwiatek67 nie
1
@bartas97 szkoda, ze go nie chcą u nas. De Jonga sprzedać i brać jego oraz Soler
0
@tbas niech odchodzi - taniej będzie Raphinie pozyskać z Leeds - jak jego zatrzymać.
Ukryte koszty będą pewnie z x2 to co Leeds się da i zawodnikowi.
Jak sie poprawi finanse - za rok powinno być już duzo lepiej to Nkunku - za rok jest za 60 mln do zabrania.
Lewy jak by sie udało daje nam spokój jako pierwszy napastnik na 2 lata.
1
@Abominacja nic nie trzeba - Wegry nie zablokują tego bo USA ich odetną.
Turcja gra o kasę i tyle i większą swobodę w Azji i Afryce dla swojej polityki - jak UE i USA to klepną nic nie zrobią poza TAK.
0
Dla mnie ja bym poszedł po Lewego - da nam sporo bramek.
Do tego mozna powalczyć o Youssoufa Moukoko z BVB.
0
@blaugrana16 to dwie opcje bez powiązania.
De Jong odejdzie do konca maja.
Lewy jak co za kase z nowego sezonu.
De jong potrzebny jest do bilansu na plus na koniec sezonu i tyle
0
okolo 20 mln na początek :) i tak koło 30 mln i mamy Robercika i jakies 30-40 bram na sezon :D
0
@pero1983 spokojnie - 30-40 bramek da.
Mamy dobre skrzydła: Fatti, Torres, Auba moze na skrzydle robić wiatr
Dembus odnalazł się u Xavi - warto go zatrzymać.
2 młokosów przychodzi co mają tez umiejętności spore.
Dodać do tego Raphinha z Leeds i było by super.
De Jonge pewnie odejdzie - dodać kogoś kreatywnego do pomocy jeszcze.
1
@q1 tak jest. masz jeszcze mozliwość iśc złozyć korektę jak chcesz
0
@Tak666 za słaby jeszcze na 1 skład
0
@Mike1023
potrzeba 6-7 pomocników do rotacji - nie jak teraz 4-5.
I będzie lepiej na 100%.
Do tego Umtiti raczej sam chce juz odejsc - jego otoczenie mówi o Francji.
Langel tez odejdzie - to dobry obrońca i spokojnie mozna go sprzedać za 15-25mln.
Oscra ma oferty z Hiszpanii i Portugalii jak i Anglii gdzie pewnie najlepiej by mu szło.
Philipe na 100% na wyspach zostanie.
Antoś - Atleti
Martin - pewnie wyspy
0
@DzizuSS dał by rade według mnie spokojnie.
Widać, ze Dembele jak jest na skrzydle jak nie on kieruje obroną calej prawej strony.
Xavi chyba wprowadził mu kody do Xboxa i jak dobrze gra to dostaje extra godziny.
A Adama spokojnie by się wyrobił - widać, ze ma zmysł taktyczny i dobry trener moze go wiele nauczyć. nam potrzeba gracza z dobrym ciągiem na bramę co umie rozegrać.
1
jesteście naprawde denerwujący.
w grudniu był ból głowy czy w kolejnym sezonie będzie LM.
Co 2 gracz kontuzja.
Teraz mamy spokojne 2 miejsce w LL, ścigamy Real.
Kadra w 80% gotowa na nowy sezon.
Szrot odejdzie ( Neto, Oscar, Langel, Umtiti, Roberto, Philipe C, Antonii G., Martin).
Jeszcze trzeba tylko wzmocnić atak i boki obrony i gra gitara.
Ja bym Adama Traore przerobił na prawego obrońcę u nas - silny, szybki, dobre wejścia.
Na lewą stronę kogoś z perspektywą rozwoju na juz.
Do ataku jeszcze jedna topowa 9 i zatrzymanie Dembele.
Jak by się jakimś cudem udało jeszcze to powalczyć o Kamare do pomocy kosztem Roberto u nas.
I jeszcze wzmocnić jak dla mnie sztab medyczny.
Skład na nowy sezon:
Marc / Tenes
Dani / Dest / Adama - Pique/Araujo - Andreas/Eric - Alaba/Dest/ nowy lewy obrońca
Pedri/De Jonge - Sergio B./ Kessie/ Nico - Gavi / Kamara / Xavi Simons Xavi Simons
Dembele / Depay - Auba / NOWA 9 - Fati/Ferran - Raphinha
taki mniej więcej skład jest więcej jak realny.
Kamara jest za free do zabrania jeszcze.
Raphinha - mamy kogo dać za niego.
Adama - za około 25 mln do kupienia.
8
@DaPidejpi
Pepsi zaszalałeś i do tego 2 tortille ;) szał :) :)
normalnie klasa wyzsza się kłania juz.
Pewnie okradł ;) kogoś, ze go stać na takie zakupy lub oszukuje na podatkach :) :)
17
jak ekipa Xaviego z Dembele zrobiła tytana wytrzymałości to jego tez poskładają do kupy.
Kwestia zbudowania odpowiedniego składu mięśniowego w nogach i powinno się to udać. To będzie pociecha na kolejne 10 lat
0
Robert chce ZP.
Barca chce gracza z 40+ bramkami na sezon.
mamy zespół nad wyraz młody i kolejnych dodajemy młodych.
Zespół potrzebuje balansu młodości i doświadczenia jak chcemy walczyć o LM za rok.
Lewy spokojnie z tak ogromną kreacją dać rade zrobić u nas 40-50 bramek.
Jak Dembele zostanie - a chyba coraz realniejsza to opcja jest - to taki lewy z:
- Dembele
- Fati
- De Jonge
- Pedri
- Gavi
- Ferran
Spokojnie moze nabić z 40 bram.
Liczę, ze z Leeds jeszcze przyjdzie do nas Brazol.
0
@Chlebek23391 tam prowizje to z 80-120 mln za podpis.
Real daje mu podobno 80mln za podpis pod kontraktem
0
@Emhyr tego 2 co przychodzi za 1 mln euro z turcji
0
@Ying znacznie sie poprawił pod Xavi ostatnio
0
Zakładając transfer Lewego i jego 3 letni kontrakt to za 3 lata:
Lewy 36 lat
Eric - 24
Araujo - 26
Dest - 24
Pedri - 22
Gavi - 20
FDJ - 27
Nico - 23
Fati - 22
Torres - 25
Dembele (jak zostanie) - 27
Tylko FDJ i Dembus będą dopiero podobno w najlepszym wieku dla graczy 27-30/31lat.
Ten transfer nie jest głupi - nam potrzeba takiego lidera doświadczonego z przodu.
Za 3 lata połowa składu będzie na poziomie 23 lat dopiero.
I przed nimi dekada gry dopiero i najlepszy okres kariery.
A Marc wchodzi w najlepszy okres dla bramkarzy 28-34/35 lat.
Do tego dojdzie jeszcze 2 młodych:
Fabio Blanco - teraz 18 - za 3 lata - 21
Pablo Torre 18 => 21
Szkółka:
Ilias Akhomach 17 => 20
Álex Balde 18 => 21
Demir 18 => 21