1

Soler do pomocy by sie przydał jako kreator jak dla mnie za niego.

0

@Emhyr na pensje tez - bo mamy mniejszy przychód netto i mniej mozemy wydać według zasad.

0

@franegpro szkoda wielka

0

@marcin62 socio w Barcy to wielka siła - jeśli miało się na przeciw siebie barta który okzal się słabym prezydentem niestety.

Wiec tak mieli - koszt zadowolenia kibiców za wszelką cenę zniszczył nas w 4-5 lat. Do tego blokowali ciągle stadion poprzez brak głosowania.

My potrzebujemy na juz stadionu - mam tylko nadzieje, ze uda się wprowadzić zmiany które zaproponowano ostatnio i loze VIP będą 2 razy większe + kilka mniejszych zmian.

1

sprzedac i brac Kamare za free jak nie podpisał kontraktu jeszcze z kimś.
Chłop nie będzie grał słabiej jak on.

Do tego trzeba dać kolejnego młodziana z zaplecza - niech zapieprza na boisku.
Mozna nawet 2 i wybrać lepszego.

Dembele out i brać Raphinie do skrzydła.
Będzie: Fati, Raphinia, Auba, Ferran, Abde.
Jak by Depay odszedł to zapolować na kogoś jeszcze do zestawu - moze z City uda się kogoś wyrwać na wypozyczenie do nas.

0

@eckov on chce 20-25 mln :D masz tyle ?
Brazol zadowoli sie 7 brutto pewnie

2

@Cichodeyka powiedz co ty byś zrobił?
Bartek dawał takie kontrakty i tak kupował, ze trup ściele sie grubo u nas.

Messi najlepiej zarabia u nas jeszcze w tym i przyszłym sezonie.
Mamy do amortyzacji i spłaty graczy których u nas nie ma.
Stadion sie wali - byłem więc wiem jak to wygląda. Mozna było sobie tynk na pamiątkę zabrać nawet.
Pozyczki na takie %, ze masakra.

Chłop robi co sie da.

Moze dało by się lepiej moze nie.

Wchodząc do klubu gdzie zadłuzenie netto mamy na 1,3mld.
Dług krótko terminowy na ponad 500-700 mln - o ile pamiętam te liczby - to co miało być do 3 lat spłacone.
Trzeba się było ratować konsolidacją tego wszystkiego w jeden kredyt na lepszych warunkach i rozłozyć na 10 lat aby mozna jakoś pływać.
Dalej zostało 700mln które nas rujnuje w transferach, amortyzacjach.

Zle kontrakty które duszą limit płac - po części to nasza wina kibiców. Ile razy było pisane - musi zostać. trzeba mu dać. Niestety mści sie to teraz na nas strasznie.

Sprzątanie na 2-4 lata. Na szczęscie rusza przebudowa stadionu i za 3 lata dojdzie jakies 70-120mln extra kasy dla klubu - o 3 lata za późno ale durni kibice blokowali wszystko.

Teraz trzeba odbudować się krok po kroku.

:):)

3

Bartek dawał takie kontrakty i tak kupował, ze trup ściele sie grubo u nas.

Messi najlepiej zarabia u nas jeszcze w tym i przyszłym sezonie.
Mamy do amortyzacji i spłaty graczy których u nas nie ma.
Stadion sie wali - byłem więc wiem jak to wygląda. Mozna było sobie tynk na pamiątkę zabrać nawet.
Pozyczki na takie %, ze masakra.

Chłop robi co sie da.

Moze dało by się lepiej moze nie.

Wchodząc do klubu gdzie zadłuzenie netto mamy na 1,3mld.
Dług krótko terminowy na ponad 500-700 mln - o ile pamiętam te liczby - to co miało być do 3 lat spłacone.
Trzeba się było ratować konsolidacją tego wszystkiego w jeden kredyt na lepszych warunkach i rozłozyć na 10 lat aby mozna jakoś pływać.
Dalej zostało 700mln które nas rujnuje w transferach, amortyzacjach.

Zle kontrakty które duszą limit płac - po części to nasza wina kibiców. Ile razy było pisane - musi zostać. trzeba mu dać. Niestety mści sie to teraz na nas strasznie.

Sprzątanie na 2-4 lata. Na szczęscie rusza przebudowa stadionu i za 3 lata dojdzie jakies 70-120mln extra kasy dla klubu - o 3 lata za późno ale durni kibice blokowali wszystko.

Teraz trzeba odbudować się krok po kroku.

0

@Tomason w USA tak. jak masz 18 lat. A alkohol od 21 lat - bo jest niebezpieczny dla zdrowia :D

2

Wiecie kto jest najlepiej opłacanym graczem w tym i następnym sezonie u nas :D

Leo Messi :) dla znawców ekonomi :D
Nasz drogi Bart dał mu takie bonusy za podpisanie i wykonanie kontraktu, ze w dobie COVID Messi zgodził się to rozłożyć na kilka lat ;p ;p nie grając u nas zabrabia najwięcej.

Dalej to trzeba spłacać. Do tego dochodzą kolejne takie kwiatki z innymi graczami jako zobowiązania na kolejne sezony.

Na to pójdą wszystkie te pieniądze aby to pospłacać i jakoś wyjść na nogi - inaczej się nie da.

Do tego stadion to obraz nędzy - byłem więc wiem co mówię.

1

1

@bartas97 szkoda, ze go nie chcą u nas. De Jonga sprzedać i brać jego oraz Soler

0

@tbas niech odchodzi - taniej będzie Raphinie pozyskać z Leeds - jak jego zatrzymać.
Ukryte koszty będą pewnie z x2 to co Leeds się da i zawodnikowi.

Jak sie poprawi finanse - za rok powinno być już duzo lepiej to Nkunku - za rok jest za 60 mln do zabrania.

Lewy jak by sie udało daje nam spokój jako pierwszy napastnik na 2 lata.

1

@Abominacja nic nie trzeba - Wegry nie zablokują tego bo USA ich odetną.

Turcja gra o kasę i tyle i większą swobodę w Azji i Afryce dla swojej polityki - jak UE i USA to klepną nic nie zrobią poza TAK.

0

Dla mnie ja bym poszedł po Lewego - da nam sporo bramek.
Do tego mozna powalczyć o Youssoufa Moukoko z BVB.

0

@blaugrana16 to dwie opcje bez powiązania.
De Jong odejdzie do konca maja.

Lewy jak co za kase z nowego sezonu.

De jong potrzebny jest do bilansu na plus na koniec sezonu i tyle

0

okolo 20 mln na początek :) i tak koło 30 mln i mamy Robercika i jakies 30-40 bram na sezon :D

0

@pero1983 spokojnie - 30-40 bramek da.
Mamy dobre skrzydła: Fatti, Torres, Auba moze na skrzydle robić wiatr

Dembus odnalazł się u Xavi - warto go zatrzymać.
2 młokosów przychodzi co mają tez umiejętności spore.
Dodać do tego Raphinha z Leeds i było by super.

De Jonge pewnie odejdzie - dodać kogoś kreatywnego do pomocy jeszcze.

1

@q1 tak jest. masz jeszcze mozliwość iśc złozyć korektę jak chcesz

0

@Tak666 za słaby jeszcze na 1 skład

0

@Mike1023
potrzeba 6-7 pomocników do rotacji - nie jak teraz 4-5.
I będzie lepiej na 100%.
Do tego Umtiti raczej sam chce juz odejsc - jego otoczenie mówi o Francji.
Langel tez odejdzie - to dobry obrońca i spokojnie mozna go sprzedać za 15-25mln.
Oscra ma oferty z Hiszpanii i Portugalii jak i Anglii gdzie pewnie najlepiej by mu szło.

Philipe na 100% na wyspach zostanie.
Antoś - Atleti
Martin - pewnie wyspy

0

@DzizuSS dał by rade według mnie spokojnie.
Widać, ze Dembele jak jest na skrzydle jak nie on kieruje obroną calej prawej strony.
Xavi chyba wprowadził mu kody do Xboxa i jak dobrze gra to dostaje extra godziny.

A Adama spokojnie by się wyrobił - widać, ze ma zmysł taktyczny i dobry trener moze go wiele nauczyć. nam potrzeba gracza z dobrym ciągiem na bramę co umie rozegrać.

1

jesteście naprawde denerwujący.
w grudniu był ból głowy czy w kolejnym sezonie będzie LM.
Co 2 gracz kontuzja.

Teraz mamy spokojne 2 miejsce w LL, ścigamy Real.
Kadra w 80% gotowa na nowy sezon.
Szrot odejdzie ( Neto, Oscar, Langel, Umtiti, Roberto, Philipe C, Antonii G., Martin).

Jeszcze trzeba tylko wzmocnić atak i boki obrony i gra gitara.

Ja bym Adama Traore przerobił na prawego obrońcę u nas - silny, szybki, dobre wejścia.
Na lewą stronę kogoś z perspektywą rozwoju na juz.

Do ataku jeszcze jedna topowa 9 i zatrzymanie Dembele.

Jak by się jakimś cudem udało jeszcze to powalczyć o Kamare do pomocy kosztem Roberto u nas.

I jeszcze wzmocnić jak dla mnie sztab medyczny.

Skład na nowy sezon:
Marc / Tenes

Dani / Dest / Adama - Pique/Araujo - Andreas/Eric - Alaba/Dest/ nowy lewy obrońca

Pedri/De Jonge - Sergio B./ Kessie/ Nico - Gavi / Kamara / Xavi Simons Xavi Simons

Dembele / Depay - Auba / NOWA 9 - Fati/Ferran - Raphinha

taki mniej więcej skład jest więcej jak realny.

Kamara jest za free do zabrania jeszcze.
Raphinha - mamy kogo dać za niego.
Adama - za około 25 mln do kupienia.


8

@DaPidejpi
Pepsi zaszalałeś i do tego 2 tortille ;) szał :) :)
normalnie klasa wyzsza się kłania juz.

Pewnie okradł ;) kogoś, ze go stać na takie zakupy lub oszukuje na podatkach :) :)

17

jak ekipa Xaviego z Dembele zrobiła tytana wytrzymałości to jego tez poskładają do kupy.

Kwestia zbudowania odpowiedniego składu mięśniowego w nogach i powinno się to udać. To będzie pociecha na kolejne 10 lat

0

Robert chce ZP.
Barca chce gracza z 40+ bramkami na sezon.

mamy zespół nad wyraz młody i kolejnych dodajemy młodych.
Zespół potrzebuje balansu młodości i doświadczenia jak chcemy walczyć o LM za rok.

Lewy spokojnie z tak ogromną kreacją dać rade zrobić u nas 40-50 bramek.
Jak Dembele zostanie - a chyba coraz realniejsza to opcja jest - to taki lewy z:

- Dembele
- Fati
- De Jonge
- Pedri
- Gavi
- Ferran

Spokojnie moze nabić z 40 bram.
Liczę, ze z Leeds jeszcze przyjdzie do nas Brazol.

0

@Chlebek23391 tam prowizje to z 80-120 mln za podpis.
Real daje mu podobno 80mln za podpis pod kontraktem

0

@Emhyr tego 2 co przychodzi za 1 mln euro z turcji

0

@Ying znacznie sie poprawił pod Xavi ostatnio

0

Zakładając transfer Lewego i jego 3 letni kontrakt to za 3 lata:

Lewy 36 lat
Eric - 24
Araujo - 26
Dest - 24
Pedri - 22
Gavi - 20
FDJ - 27
Nico - 23
Fati - 22
Torres - 25
Dembele (jak zostanie) - 27

Tylko FDJ i Dembus będą dopiero podobno w najlepszym wieku dla graczy 27-30/31lat.
Ten transfer nie jest głupi - nam potrzeba takiego lidera doświadczonego z przodu.
Za 3 lata połowa składu będzie na poziomie 23 lat dopiero.
I przed nimi dekada gry dopiero i najlepszy okres kariery.

A Marc wchodzi w najlepszy okres dla bramkarzy 28-34/35 lat.

Do tego dojdzie jeszcze 2 młodych:

Fabio Blanco - teraz 18 - za 3 lata - 21
Pablo Torre 18 => 21
Szkółka:
Ilias Akhomach 17 => 20
Álex Balde 18 => 21
Demir 18 => 21

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?